עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 פסטיבל 'או לה לה' לקומדיות צרפתיות חוזר

מאת: איתמר נימרוד
11/11/2018 - 08:00 
 
 

לאחר ההצלחה המפתיעה שזכה לה בשנים קודמות, פסטיבל "או לה לה" לקומדיות צרפתיות חוזר בפעם הרביעית. הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 14-30/11 בסינמטקים של תל-אביב, ירושלים, חיפה ושדרות, בבית התרבות בסביון, בגלובוס מקס באשדוד ובאולם "זוהר" בקרית טבעון ויציג 21 סרטים בשילוב המיוחד שהפך את הפסטיבל להצלחה. הקומדיות הצרפתיות המצליחות של השנים האחרונות (כולל כאלו שלא יצאו בארץ, וזו הזדמנות מיוחדת לראותן), לצד הקרנות בכורה של סרטים שייצאו בחודשים הקרובים והקרנות מיוחדות של קלאסיקות עבר קומיות בעותקים משופצים.

פסטיבל 'או לה לה' לקומדיות צרפתיות חוזר

סרט הפתיחה הוא הקומדיה "שובו של הגיבור" שביים לורן טיראר (שביים את "להתאהב מעל לראש" שהוקרן בפסטיבל הראשון), בכיכובם של ז'אן דז'ורדן ומלאני לורן. התסריטאי גרגואר וינרון, שכתב את התסריט ביחד עם טיראר, יגיע לארץ  כדי לכבד בנוכחותו את הקרנות הסרט ולדבר עם הקהל. בנוסף, וינרון גם יעביר כיתת אומן שתכלול סדנת כתיבה קומית מיוחדת.

פסטיבל 'או לה לה' לקומדיות צרפתיות חוזר

בנוסף לסרט הפתיחה, יוקרנו בפסטיבל הקומדיה החדשה של דני בון "משפחה בהפתעה". "ד"ר קנוק" בכיכובו של עומר סיי (מ"מחוברים לחיים"). "מאוהב באשתי" עם דניאל אוטיי (שגם ביים) ו"תתחתן איתי, חבר שלי" של טארק בודאלי. כמו כן, יוקרנו בעותקים דיגיטליים הקלאסיקות "חברים בלי מזל" בכיכובם של פייר רישאר וז'ראר דפרדייה, "המוח" עם ז'אן פול בלמונדו ו"מולייר" בכיכובם של רומן דוריס ופאבריס לוקיני.

פסטיבל 'או לה לה' לקומדיות צרפתיות חוזר

 


לדיון בנושא: פסטיבל 'או לה לה' לקומדיות צרפתיות חוזר


עוד מ: itamarnimrod
תגיות

דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 פורום ביקורות סרטים
 עוד על סרטים ומוזיקה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום סרטים ומוזיקה:
חיפוש תכנים ברשת והגדרת השימוש ב Watchdog ( כלב השמירה )
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht