עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 מגזין TIME מכריז על Ambient mode כאחת מ-50 ההמצאות החשובות של 2018

הודעה שיווקית
21/12/2018 - 09:30 
 
 

אחד החידושים הגדולים של סמסונג לשנת 2018 בתחום המסכים זה מצב שאפשר לקרוא לו "זיקית" שבו המסך מדמה את הסביבה שבה הוא נמצא. מצב זה אפשרי הודות לשילוב עם המכשיר הסלולרי שלכם שתוכלו להשתמש בו בכדי לצלם את סביבת המסך ולהעלות את הצילום למסך עצמו.

לאחר שהמסך מקבל את התמונה הוא יודע להפעיל עליה עיבוד תמונה ולהבין את הרקע עליו מונח הקיר. זה יכול להיות קיר לבנים או כל טקסטורה אחרת - המסך ישחזר אותו במדוייק וישלב מעליו אלמנטים אינפורמטיביים כגון שעה, טמפרטורה ותחזית מזג האוויר. 

טיים מכריז על Ambient mode כאחת מ-50 ההמצאות החשובות של 2018

מסכי QLED של סמסונג השנה הם המסכים היחידים כיום משלבים יכולת זו ונעזרים בכיול מדוייק ויעילות אנרגטית לעשות את כל זה עם צריכת אנרגיה מזערית וזאת הודות לרכיבי Quantum Dot.

המגזין טיים הכריז על המצאה זו, כאחת מ-50 ההמצאות הגדולות של השנה. מדוע אחד המגזינים החשובים בעולם מתלהב כל כך מהיכולת הזו?

אם עד כה היינו חייבים להכניס לסלון מלבנים ענקיים שחורים שהיוו בעצם את מרכז הסלון והחיים שלנו, סמסונג לראשונה מאפשרת למסך להתמזג לתוך סביבתו ולהעלם. זו בעצם הצצה לתוך העתיד שבו המסכים יהיו משולבים בסביבה ויוטמעו לתוך הקירות שלנו.

סמסונג כבר כללה במסכים שלה את היכולת להפוך את המסכים לגלריית תמונות וציורים מהמפורסמים. אך גם זה מושך את העין, בעוד שהקונספט כאן הוא להצניע את המסך ולהעלים אותו מהסלון לחלוטין. בין היתר, הסיב הדקיק והשקוף שמשמש לחיבור וידאו וחשמל היחיד של המסך הוא חלק מהותי מהעלמת המסך לחלוטין מהסלון שלכם.

לכתבת טיים לחצו כאן


דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

3.0
(2) הצבעות

בהקשר זה

 הקלטת HDTV
 מזרימדיה מול HTPC
 ביקורות HDTV
 הסקירה המלאה על yesMax HD
 עוד על 4K ו-UHD


המאמר הפופולרי ביותר בתחום 4K ו-UHD:
מזרימדיה: Popcorn Hour A-110
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht