עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 סרט לסופשבוע: הפרד (the mule)

07/02/2019 - 16:00 
 
 

קלינט איסטווד הוא יוצר סרטים מרתק שמשתפר מסרט לסרט וכיום הוא בשיא הכושר. איסטווד משחרר בממוצע סרט בשנה והסרטים ממשיכים להיות חזקים כפי שהיו. 

סרט לסופשבוע: הפרד (the mule)"הפרד" מבוסס על סיפור אמיתי ואיסטווד מצליח לגלם באופן מושלם את דמותו המרתקת של ארל סטון, גמלאי שבעבר היה בוטניסט מגדל פרחים מוצלח שהצליח בחייו בעיקר להרחיק ולהסתכסך עם משפחתו. בשלב בחיים שבו הוא אמור לצאת לפנסיה ולנוח, הוא בחובות כלכליות ומנותק לחלוטין מהמשפחה שלו.  

סרט לסופשבוע: הפרד (the mule)

עם עבר במלחמת קוריאה, גזענות קלילה ופה גדול שלא מפסיק להפריח חוכמות, ארל סטון נותר מבלי שיש לו משהו להפסיד. סטון מתגלגל והופך לבלדר סמים מוצלח במיוחד בשל קור רוחו והמראה התמים שלו כקשיש בלתי מזיק.

סרט לסופשבוע: הפרד (the mule)

החלק המרתק הוא החיבור המפתיע בין סטון הטיפוס המבוגר ששונא את האינטרנט, ושהבדיחות הגזעניות שלו בעיקר אנכרוניסטיות - לבין אנשי הקרטל מרתקים. במקביל אנחנו גם עוקבים אחרי המאמץ ב-DEA לתפוס את הבלדר שהופך לאגדה של ממש. 

סרט לסופשבוע: הפרד (the mule)

הסרט מבריק בכמה רמות. קלינט איסטווד מדהים בדמות הזקן הנרגן עם הפה הגדול. למרות שהוא הולל, ומצליח לזרוע בעיקר באלגן במשפחתו אנחנו בעדו כל רגע שבסרט. ההומור העצמי של איסטווד מצליחה לחדור את החזות הקשיחה והנרגנית של דמותו של סטון. 

סרט לסופשבוע: הפרד (the mule)

כבמאי איסטווד ממשיך לרתק. הסרט כולל ליהוק שברובו נע בין גאוני למבריק (למעט אולי דיאן ווסט בדמות של אשתו של סטון שלא עומדת בסטנדרט של הסרט). מגוון גדול של כוכבים ושחקנים מצויינים שבראשם ברדלי קופר ומייקל פניה הם סוכני ה-DEA שרודפים אחריו. לורנס פישברן בתפקיד מצויין בתור ביורוקרט שבלוני ב-DEA שבעיקר מעוניין בדוחות ופחות בתפיסת פושעים. על כל אלה מצליח להטיל צל ענק אנדי גרסיה בתור הבוס הראשי של הקרטל. 

סרט לסופשבוע: הפרד (the mule)

הסרט נע באופן מאוד לא צפוי. דמותו של סטון לא צפויה ומצליחה כל פעם להפתיע מחדש, כאשר צריך כל פעם לזכור שמדובר בסיפור אמיתי.

סרט לסופשבוע: הפרד (the mule)לסיכום - זה סרט מאוד לא אופייני, אך כמו שקורה עם איסטווד, זה סרט מרתק ומהנה מאוד. החשש העיקרי הוא שאיסטווד נראה במצב ממש לא טוב מבחינה פיזית. בגיל 90 לא בטוח שיש לו עוד הרבה סרטים לפניו. אפשר רק לקוות שהוא ימשיך כמה שיותר כי הוא מבריק ומוכשר כמו תמיד.

"הפרד" (the mule). ארה"ב 2018. 116 דקות. במאי: קלינט איסטווד. שחקנים: קלינט איסטווד, בראדלי קופר, אנדי גרסייה, דיאן וסט.


לדיון בנושא: סרט לסופשבוע: הפרד (the mule)

עוד מ: oferlaor
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 פורום ביקורות סרטים
 עוד על סרטים ומוזיקה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום סרטים ומוזיקה:
חיפוש תכנים ברשת והגדרת השימוש ב Watchdog ( כלב השמירה )
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht