עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 סרט לסופשבוע: כולם יודעים

11/04/2019 - 07:00 
 
 

סרט לסופשבוע: כולם יודעים

פנלופה קרוז חוזרת לעיירת הולדתה עם שני ילדיה לחגוג חתונה משפחתית בבית הכפר של המשפחה. שם היא פוגשת מחדש את אהבת נעוריה, חוויאר ברדם, שהפך מנער פרוע לבעל השטח המשפחתי לשעבר שאותו הוא הפך לכרם ענבים ויקב מוצלח לצידו שמעסיק אנשים רבים בכפר הקטן. 

סרט לסופשבוע: כולם יודעים

הסרט מתחלק לשני חלקים - בחלק הראשון ההכנות ומסיבת החתונה שבה אנחנו מתוודעים לדומיות השונות ומתקשרים אליהם רגשית, הסבא, הילדים, ובעיקר לחוויאר ברדם שמתגלה כחיית מסיבות לא קטן.

סרט לסופשבוע: כולם יודעים

חלקו השני של הסרט, שהוא החלק העיקרי, הוא הדרמה שמתחוללת במקביל לסיום מסיבת החתונה והתוצאות הטרגיות שלה ומה שזה מעורר בדמויות השונות. מתברר שיש הרבה מאוד היסטוריה בין הדמויות שחגגו כל כך זה עם זה, ושמתחת לפני השטח יש למשפחה לא מעט סודות וקשרים שהם כולם מסתירים זה מזה, חלקם כאלה שכולם כבר יודעים לבד...

סרט לסופשבוע: כולם יודעים

למרות שמדובר בסרט דובר ספרדית, השינוי בקצב בין חלקו הראשון וחלקו השני אינו עובר חלק והסרט כולו מרגיש ארוך באופן מלאכותי. חלקו השני מותח ומרגש אך גם הוא מרגיש מרוח מדי (שעתיים וחצי לסרט כזה, זה לא בדיוק סביר) ובסופו של הסרט הרגשתי כבר עייפות. גם ברדם וגם קרוז נותנים הופעות מעולות בסרט הזה אך בניגוד למצופה, זה לא סרט שהתרגשתי ממנו וגם לא סרט שאזכור זמן רב לאחר ההקרנה.

סרט לסופשבוע: כולם יודעים

"כולם יודעים" Everybody knows. ספרד 2018, 132 דקות. בימוי: אסגאר פרהאדי. שחקנים: פנלופה קרוז, חוויאר בארדם, ריקרדו דארין.

 

 

 

 

 

 


לדיון בנושא: סרט לסופשבוע: כולם יודעים

עוד מ: oferlaor
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 פורום ביקורות סרטים
 עוד על סרטים ומוזיקה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום סרטים ומוזיקה:
חיפוש תכנים ברשת והגדרת השימוש ב Watchdog ( כלב השמירה )
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht