עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 סרט לסופשבוע: זה בידיים שלך

13/06/2019 - 07:00 
 
 

סרט לסופשבוע: זה בידיים שלך

מתייה הוא בן למשפחה חד הורית קשת יום ובדרך לכלא. הוא וחבריו החלו לפרוץ לבתים אך למתייה יש סוד - בצעירותו הוא למד פסנתר בביתו של שכן אשר השאיר לו את הפסנתר. כאשר מתייה עובר ליד הפסנתר בתחנת הרכבת המקומית' פייר, מנהל הקונסרבטוריון בפריז, מזהה ונדהם מהכישרון שלו.

סרט לסופשבוע: זה בידיים שלך

כאשר מתייה נתפס לבסוף על ידי המשטרה, מצליח פייר להביאו לקונסרבטוריון לטובת עבודות שירות ומנסה להחזירו לעולם המוזיקה. אך מתייה מתקשה מאוד להפרד מהכעס שלו על העולם ומתקשה מאוד להסתגל לפוטנציאל של החיים החדשים שלו והעולם של העשירים והפריבילגים של עולם המוזיקה. פייר בינתיים מהמר עליו, האם מתייה יצליח להתגבר על יצריו ועל הכעס הרב הטמון בו ולעלות על דרך ההצלחה?

סרט לסופשבוע: זה בידיים שלך

הסרט רומנטי מאוד. אין כאן באמת שאלה איך יגמר הסרט ומי הרעים ומי הטובים. סוף הסיפור ברור כמעט לחלוטין מהרגע הראשון. למרות הקשיים שלו, מתייה שובה אותנו מיד, הוא הרי לא פושע באמת קשה והוירטואוזיות שלו על הפסנתר כובשת במיוחד. השחקן שנבחר הוא גם מספיק אטרקטיבי שהוא באמת לא יכול לעשות מעשים רעים... 

הרכות הזו מזכירה גרסא רזה ומוזיקלית של סרטים כמו "בילי אליוט" או "גוד וויל האנטינג", הילד הרע והויטרואוז מצליח להתגבר על העולם כולו בתחום שלא היה לו סיכוי אמיתי להצליח בו בעולם האמיתי... אבל המניפולציה עובדת והקהל כולו מחא כפיים והתרגש מסוף הסרט.

סרט לסופשבוע: זה בידיים שלך

"זה בידיים שלך" ("Der Klavierspieler Vom Gare Du Nord"). צרפת 2018, 105 דקות. במאי: לודוביק ברנאר, שחקנים: למברט וילסון, קריסטין סקוט-תומאס, ז'ול בנשיטרית.

לדיון בנושא: סרט לסופשבוע: זה בידיים שלך


עוד מ: oferlaor
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 פורום ביקורות סרטים
 עוד על סרטים ומוזיקה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום סרטים ומוזיקה:
חיפוש תכנים ברשת והגדרת השימוש ב Watchdog ( כלב השמירה )
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht