עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 סרט לקיץ: ספיידרמן, רחוק מהבית

02/07/2019 - 15:00 
 
 

סרט לקיץ: ספיידרמן, רחוק מהביתהנוקמים: סוף המשחק הוא נקודת שבירה מיוחדת בעולם של מארוול. אפשר להפריד בין הסרטים שקודמים לסוף המשחק לבין אלה שאחריו. ספיידרמן רחוק מהבית הוא הסרט הראשון של אולפני מארוול לאחר החזרתם מהמתים של מרבית הגיבורים (למעט אלה שלא שרדו את הסרט האחרון). 

הסרט עצמו עולה על המצופה - הוא מלא חוש הומור ומיועד למבוגרים ולצעירים. ההומור עדין אך אלגנטי, יש הרבה הומור עצמי, כולל על גיבורי על פומפוזים ועל שמות מגוחכים של גיבורי העל ואפילו על תחפושותיהם המגוחכות.סרט לקיץ: ספיידרמן, רחוק מהבית

הסרט גם מטפל בהומור בדמויות כמו ניק פיורי שנלקחו ברצינות רבה מדי עד עכשיו. אנחנו גם מקבלים הסבר מגוחך משהו לגבי מה שקרה בחמש השנים בין שני סרטי הנוקמים האחרונים ומה שאירע לכל האנשים "הרגילים".

סרט לקיץ: ספיידרמן, רחוק מהבית

עלילת הסרט מתחילה בטיול הקיץ של הכיתה של פיטר פארקר לאירופה. אנחנו מקבלים טיול צעירים מצחיק ומשעשע שבמהלכו שוב ושוב אנחנו נתקלים בהתקפות של יצורים חדשים במקומות מדהימים באירופה הקלסית. פיטר פארקר שמסנן את ניק פיורי וששכח את החליפה שלו בבית, מקבל גרסא עלובה של החליפה שלו (וחליפה "חליפית") שמהלכה הוא מנסה גם שלא להתגלות בעיני כיתתו, גם להתחיל עם MJ האהבה המיתולוגית שלו (שבגרסא הזו היא טינאייג'רית קולית ולא "חתיכת הכיתה"). 

סרט לקיץ: ספיידרמן, רחוק מהבית

מה שיפה בסרט הוא עד כמה הדמויות תלת מימדיות, אמיתיות, למעט הרשע שבסיפור שהוא מעט מגוחך בסרט. הילדים לא מרוכזים בעצמם או דו מימדיים והעלילה מתפתחת יפה סביבם בלי להרגיש מלאכותית.

סרט לקיץ: ספיידרמן, רחוק מהבית

סרט לקיץ: ספיידרמן, רחוק מהבית

סרט לקיץ: ספיידרמן, רחוק מהביתהסרט הזה מאפיין כמה מהסרטים האחרונים בז'אנר - מלאי הומור, בעיקר עצמי. העלילה מוקפדת, הדמויות מעניינות. בקיצור? בינגו מוחלט. 

"ספיידרמן: רחוק מהבית". ארהב, 129 דקות. במאי: ג'ון וואטס, שחקנים: טום הולנד, ג'ייק ג'ילנהול, סמואל ל. ג'קסון, זנדאיה מייקל קיטון ומריסה טומיי

 


לדיון בנושא: סרט לקיץ: ספיידרמן, רחוק מהבית

עוד מ: oferlaor
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 פורום ביקורות סרטים
 עוד על סרטים ומוזיקה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום סרטים ומוזיקה:
חיפוש תכנים ברשת והגדרת השימוש ב Watchdog ( כלב השמירה )
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht