עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

5 מטבעות הקריפטו שאתם חייבים להכיר

21/07/2019 - 13:15 
 
 מטבע הביטקוין פרץ לתודעה העולמית בסוף שנת 2017, זה קרה כאשר מחירו הגיע לשיא של 20 אלף דולרים. משקיעים שרכשו את המטבע בשנת הקמתו גרפו תשואה פנומנלית והזינוק הביא עימו מיליונרים חדשים רבים, אך עם התפתחות טכנולוגיית הבלוקצ'יין קמו מטבעות נוספים מלבד הביטקוין ומשקיעים רבים מחפשים את הפרויקט הבא שיניב פרי להשקעה מניבה.
אילו פרויקטים נמצאים עדיין מתחת לראדר ועשויים לזנק כמו שער הביטקוין? הכנו עבורכם מאמר ובו 5 מטבעות הקריפטו שאתם חייבים להכיר:

1. נימיק - פרויקט נימיק החל לפעול בשנת 2017, אז החל גיוס ICO למטבע הראשוני בשביל לפתח את המטבע הראשי. בהנפקה גיוסו 40 מיליון דולר מה שאפשר למפתחים להתחיל ולעבוד על המטבע הראשי.
בשנת 2018 שוחרר הבלוקצ'יין של המטבע שקיבל את הכינוי NIM. היתרונות המרכזי בבלוקצ'יין של נימיק הוא שהפרוטוקול נכתב בשפת התכנות ג'אווה סקריפט.
עובדה זאת מאפשרת כמעט לכל מתכנת, לבנות יישומים ופיתוחים על גבי הפרוטוקול של נימיק.
צוות הפיתוח הראשי שנמצא בקוסטה ריקה עובד ימים כלילות על הפרויקט ונראה כי העיצוב והתכונות של מטבע זה יכולות להיות פורצות דרך.

2. מטבע ביננאנס - המטבע שזינק ברמות הגבוהות ביותר השנה הוא המטבע של בורסת ביננאס. ללא ספק אחד המטבעות ששווה לעקוב אחריהם. בעזרת הטוקן של הבורסה הגדולה בעולם ניתן לקבל הנחות מסחר, לרכוש כרטיסי הנחה, ולקבל נזילות רחבה מקריפטו.
בורסת ביננאנס קמה רק בשנת 2017 ונראה שהיא כבר שולטת על רוב המסחר מבורסות הקריפטו. החברה מפתחת פרויקטים רבים נוספים בתחום והשקעה במטבע של החברה נותן את הזכות ליהנות מצמיחתה המהירה.

3. מונרו - אם אתם עדיין לא מכירים את פרויקט מונרו אני ממליץ לכם ללכת וללמוד אותו לעומק. בשביל להבין מה זה מונרו תחילה יש להדגיש כי בניגוד לדעה הרווחת ביטקוין איננו אנונימי וניתן לעקוב אחרי הטרנזקציות שמתבצעות. במונרו המצב שונה, המטבע אנונימי לגמרי ולא ניתן לעקוב אחרי העברות הכספים בבלוקצ'יין של המטבע.
האנונימיות נשמרת על ידי טכנולוגיית ערבוב של העסקאות, ניתן לדמיין זאת כמו מערבל שמערבב את נתוני העסקאות כך שלא ניתן לגלות את מקור הכספים.
יש הטוענים כי העובדה הזו גורמת למטבע המונרו להיות נחלתם של עבריינים ומלביני הון, אך לא ניתן להתעלם מהעבודה שמחירו עולה והפרויקט מתפתח בצורה מהירה.

4. טרון - המטבע שנמצא במקום ה-11 ברשימת המטבעות בעלי שווי השוק הגבוהה ביותר. מטרתו היא לספק תשתית לפיתוח אפליקציות בידור מבוזרות.
למען האמת, עד כה לא שמענו על ידיעה מרעישה אודות המטבע או הטכנולוגיה שמאחוריו, אך אנו שומעים במן האחרון על לא מעט השקעות חדשות וגיוסים לפרויקט.
שווה לעקוב אחריו ולראות אם הכסף שזרמו לפרויקט יוליד עימו פיתוחים מעניינים.

5. המטבע 0x - אחד המטבעות שרבים לא שמעו עליהם, אך מקבלים באזז גדול מקהילת הקריפטו העולמית, השאיפה של מטבע זה היא ליצור בורסת מטבעות מבוזרת.
כלומר, בדיוק כפי שאתם מכירים את בורסות הקריפטו שקיימות היום וגובות עמלות מסחר על פעולות קניה ומכירה, הפרויקט 0x שואף לספק תשתית למסחר בקריפטו ללא תשלום עמלות כלל.


לסיכום, נראה כי תחום הקריפטו מתפתח בשקט מאחורי הקלעים וסביר להניח כי בשנתיים הקרובות יצוצו פרוייקטים מעניינים. אם נשכיל לקרוא ולעקוב אחרי המטבעות עוד בשלב בנייתם סביר להניח שנצליח קרוא את המפה בעתיד בצורה טובה יותר.

לדיון בנושא: 5 מטבעות הקריפטו שאתם חייבים להכירדרגת קושי: 1
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 עוד על ידע כללי


המאמר הפופולרי ביותר בתחום ידע כללי:
מועדון ht friends
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht