עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

ביקורת מסך פלזמה 3D תלת מימד - Panasonic 50VT20

18/04/2010 - 07:00


הקדמה | המאמר המלא | עמוד הבא: 3D תלת מימד >

 
 
 

הקדמה

כמי שסוקר בתדירות גבוהה מסכים, אין פעמים רבות שבהן נרשמת התרגשות בבית (אלא אם כן סופרים אותי בעניין זה) כמו כשהודעתי שאני סוקר מסך תלת מימדי ראשון. האמת היא שעשיתי זאת מתוך נסיון סוציולוגי מעניין בכדי לנסות ולעמוד עד כמה הקהל הרחב, לא זה הטכנולוגי שאותו אני מייצג, יגיב לנושא התלת מימד. לכן, מאמר זה לא רק יעמוד על תכונותיו הטכנולוגיים של המסך, אלא גם על השפעתו על המשפחה ככלל ואיך הם התמודדו עם הפלא החדש.

לרוע המזל, כנראה עקב מחסור כרוני בארץ של משקפיים אקטיביות, קיבלתי עם המסך רק זוג אחד, מה שאומר שסביב כל צופה היו בכל זמן נתון 2-3 צופי משנה שמנסים לפענח מה כרגע קורה על המסך בתלת מימד... לשם כך צופי המשנה צפו גם בהבעות פניו של בעל המזל עם המשקפיים ובמקביל כיווץ עיניים לכדי חריצים בכדי לנסות ואולי לתפוס שביב של תלת מימד מהמסך...

המסך עצמו מעוצב להפליא ונראה רמה או שתיים מעל כל מסכי פנסוניק שקדמו לו. למרות שהרכב החומרים הוא פלסטי משהו, מכל מרחק צפיה, המסך נראה עשוי מאלומיניום מוברש בעל עיצוב מינימליסטי וחדשני. לפי דיווחי פנסוניק בארה"ב, מסכים אלה כבר Sold Out, כלומר לא ניתן כרגע להשיג אותם. בארץ, יורוקום איפשרו ללקוחות לעשות הזמנה מוקדמת על הקיט (נגן בלורי, מסך וסט משקפיים) עם מקדמה של 2000 ש"ח, כאשר עד לכתיבת שורות אלה נרשמו כ-150 הזמנות מוקדמות כאלה.

גם מבחינה טכנית ניתן לראות כבר טכנולוגיות שאומצו מפטנטים של פיוניר קורו. ציפוי המסך החיצוני הוא קפיצה דרמטית במניעת החזר אור מחלונות והוא דומה להפליא לציפוי של ה-KRP500. בדומה ל-54Z1 שנבחן כאן לפני כמה שבועות, גם ה-50VT20 כולל פילטר חדש וחסר עובי שמונע השתקפויות פנימיות והחזרי אור בזוית.


ניתן לראות את ההשתקפות שלי (התמונה עברה עיבוד תמונה בכדי להבהיר אותה). ניתן לראות שהחלון בפינה והפלאש כהים מאוד

המודל אשר נבחן הוא גירסא אמריקאית של המסך, ה-50VT20, כאשר בפועל יגיע לארץ מסך שיאפשר גם קבלת שידורי PAL עם מעט שינויים להתאמתו לצרכי השוק האירופאי. לכן, יש סיכוי שחלק מהפונקציות שעליהן תקראו במאמר, ישתנו או לא יופיעו בגרסא שבפועל תוקצה לישראל.

מבחינת תוכן, נגן הבלוריי הגיע ביחד עם דיסק בדיקה בלבד ולכן סוגי התכנים שנבדקו היו מוגבלים. עם זאת, התקבלו לא מעט תובנות ואשתף אתכם בכולן במאמר זה. מן הסתם, סקירה זו תתמקד בפונקציות הייחודיות למסך זה.


הקדמה המאמר המלא עמוד הבא: 3D תלת מימד >


עוד מ: oferlaor
תגיות


דרגת קושי: 3
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

4.7
(3) הצבעות

בהקשר זה

 הסבר על 3D/תלת מימד
 עוד על תלת מימד + VR


המאמר הפופולרי ביותר בתחום תלת מימד + VR:
ביקורת מסך פלזמה 3D תלת מימד - Panasonic 50VT20
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht