עוד אפשרויות

Google translateGoogle translate
RSSמאמרים וחדשות RSS
קישור לעמוד זהLinkback
גרסא להדפסהגרסא להדפסה
del.icio.usשמירה ב del.icio.us
DIGGהמלצה ב-DIGG

מאמרים מהקבוצה

 סרט לסופשבוע: לב משוגע

05/09/2019 - 07:00 
 
 

סרט לסופשבוע: לב משוגע

את המבנה של הסרט "לב משוגע" כבר ראינו לא מעט פעמים בקולנוע. אדם אנוכי ואגואיסטי שנחשף בלית ברירה לדמות חולה ו/או מוגבלת מקבל פרספקטיבה חדשה על החיים. רק השנה ראינו זאת בסרט "טעימה מהחיים" שהציג לנו טבח שנאלץ לסייע לאוטיסט ומתחבר אליו ומסייע לו.

כאן מדובר על בחור צעיר ופוחז, בנו של מנתח לב עשיר, שמבלה את ימיו במועדונים, סמים, ריקודים ושתיה, ואשר בפתיחת הסרט מצליח להטביע את מכונית האאודי שלו בתוך הבריכה המחוממת של אביו. בשלב הזה האב מחליט ליישר את בנו וכתנאי להמשך מימון סגנון חייו הוא מאלץ אותו לסייע לצעיר בן 15, החולה במחלה סופנית לממש את ה-bucket list שלו (רשימת משאלותיו האחרונות).

סרט לסופשבוע: לב משוגע

הבחור הפוחז מהר מאוד מתחבר לצעיר ומתבגר כנגד עיננו כאשר הוא צריך להתמודד עם הקשיים היום יומיים של הצעיר ובמקביל לעבודה שהוא נאלץ לעשות בכדי להוציא אותו מהקונכיה שהוא ואמו יצרו לו, הוא בעצמו מתבגר והופך לאדם שלם יותר שממש מוצא לעצמו מטרה לחיים.

סרט לסופשבוע: לב משוגע

התסריט מבוסס על סיפור אמיתי אך מה שפוגם בו הוא התחושה המאוד הולייודית של הסרט. הסרט מרגיש מהוקצע מדי ומסלול הסיפור צפוי ושבלוני מדי. זה לא אומר שהסרט לא מעניין או מרגש, אלא שלא צריך לחפש משהו מסובך מדי או טוויסטים בעלילה, מדובר בסרט שמרגיש צפוי מדי ושהשחקנים בו כולם נכנסים לשבלונה הצפויה והמוכרת. אין בסרט סצינות קשות במיוחד והדמויות מעט כובשות ומושלמות מדי בתפקיד שלהן.

סרט לסופשבוע: לב משוגע

"לב משוגע" - This crazy heart, גרמניה 2019. 106 דקות. בימוי: מארק רותמונד, שחקנים: אליאס מבראק, פיליפ נואה שוורץ.


לדיון בנושא: סרט לסופשבוע: לב משוגע

עוד מ: oferlaor
דירוג הכתבה

דירוג ממוצע:

5.0

בהקשר זה

 פורום ביקורות סרטים
 עוד על סרטים ומוזיקה


המאמר הפופולרי ביותר בתחום סרטים ומוזיקה:
חיפוש תכנים ברשת והגדרת השימוש ב Watchdog ( כלב השמירה )
תקנון / תנאי השימוש באתר צור קשר / contact us כל הזכויות שמורות לקבוצת ht