התחדשתי בגברת סילביה המהממת (l) (יש תמונה)

פורום מכונות קפה ידניות (לא אוטומטיות), ומטחנות קפה
avicali
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

תתחדש!!!

נושא שלא נקרא #16 

איציק תתחדש, קניה מצוינת.
גם אני קניתי את הסילביה שלי מניר לפני כ-5 חודשים. על המכונה דובר כבר רבות וכל מילה מיותרת.

לגבי ניר, אכן בחור רציני שאוהב את התחום ונותן שירות מצוין! על אף שהוא מציע משלוח חינם בקניה של קילו קפה אני נהנה להגיע אליו כי אני מרגיש שאני ממש מתארח אצלו. תמיד מציע קפה לטעימה מכל מיני זנים שיש לו וגם מתערובות שהוא מנסה. בקיצור, מומלץ!

hepnerj
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #17 

שלום,
יש לי את אותה המכונה,אבל עם בעיות אחרות.האם אתה יכול להעלות סרטון הדגמה על הכנת קפוצינו בסילביה?

MartinHSabag
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: מרטין סבג
נתן תודות: 858 פעמים
קיבל תודות: 1619 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #18 

תתחדש !
מאז שהאתר הזה קם, מכונה כזו היא גבוה ברשימת השידרוגים שמנהל הבנק שלי לא נותן לי לעשות..... :(
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

moti_r
עורך ראשי HTCafe
עורך ראשי HTCafe
נתן תודות: 219 פעמים
קיבל תודות: 682 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

מרטין, אל תדאג.
זה יבוא, ואפילו במהירות.

בשלב הראשון תתחיל להשתמש בבריקה שלך כל בוקר, על בסיס יומיומי... :שעון:
- שינה היא סימפטום של מחסור בקפאין -

avicali
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

hepnerj כתב:שלום,
יש לי את אותה המכונה,אבל עם בעיות אחרות.האם אתה יכול להעלות סרטון הדגמה על הכנת קפוצינו בסילביה?
...
תראה, סרטונים יש לא מעט ב- You tube על הדרך להכנת קפוצ'ינו בסילביה, לדוגמא:

אבל אני יכול לומר מניסיון שלי הם לא ממש עזרו.
אין פתרונות קסם לגבי הדרך להקצפת החלב המושלמת, אבל אני יכול לומר שעם קצת ניסיון ולא מעט סבלנות, אתה תגיע אליה.
מה שאני כן יכול לתת לך עם כמה טיפים שיעזרו לך להגיע אל הקפוצ'ינו המיוחל:
1. לפני ההקצפה, תפתח את הברז של האדים ותוציא את כל המים שיש בצינור ההקצפה, עד שתגיע לפס אחיד של אדים, ללא מים.
2. בתור ההתחלה תשים כמות חלב של לא יותר מ-2 כוסות, שיהיה קל יותר להקציף.
3. כמה דקות לפני ההקצפה תשים את כד החלב במקפיא כדי שזמן ההקצפה יימשך קצת יותר. בהמשך, ברגע שכבר תיסגר על ההקצפה, זה כבר לא יהיה כל כך הכרחי.
4. מומלץ להתחיל את ההקצפה לא ברגע שהמנורה של ההקצפה נכבית, אלא כ-10 שניות לפני כדי שהדוד ימשיך כל הזמן לייצר אדים וכך תהיה בעוצמה אופטימלית של זרם האדים. גם פעולה זאת לא תהיה הכרחית ברגע שתיסגר על דרך ההקצפה. לגבי ה-10 שניות לפני, תנסה למדוד בערך כמה זמן לוקח למנורה להיכבות מרגע שהדלקת את מתג ההקצפה ואז תיערך בהתאם.
5. אני שם את הקצה של צינור ההקצפה משהו כמו חצי סנטימטר מתחת לפני החלב ואני גם שם אותו בזוית, קרוב יותר לדופן של הכד ולא ממש באמצע. אז אני פותח את הברז, הרבה אפילו ורואה שיש ממש ביעבוע של החלב, ולא סיבוב של החלב כמו שהרבה אחרים ממליצים (כל אחד והשיטות שלו), החלב גם די "קופץ" במקום. אז אני יודע שאני נמצא בנקודה הנכונה וממתין כמה שניות עד שאני רואה שמפלס החלב עלה למעלה ואז אני מוריד את הצינור של ההקצפה למטה בתוך החלב ונותן לחלב להסתובב כדי לפוצץ את הבועות הגדולות וממתין שהחלב יגיע לטמפרטורה הנכונה (עד שאני לא יכול להחזיק את הכד עם מרכז כף היד שלי, ולא האצבעות).
6. לאחר מכן תן כמה דפיקות של הכד על השיש כדי לפוצץ בועות גדולות (אם נשארו) ותסובב קצת את הכד על השיש כדי לערבב את החלב עם הקצף ותתחיל למזוג.

בהצלחה!

ilanafri
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 41 פעמים

איציק

נושא שלא נקרא #21 

תתחדש ותהנה!!!

hepnerj
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #22 

תודה,

Maayanki
סמל אישי של משתמש
כתבת אתר
כתבת אתר
שם מלא: מעין קמחי
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

עכשיו כשהקשר ביניכם כבר מבוסס, מה עם חשיפה לציבור? היא לא נעלבת מההסתרה, מזה שאתה לא מוציא אותה מדי פעם, מכיר לה אנשים? לשאר הקוראים/ות לא מגיעה טעימה? :roll:
תחשוב מנכ"ל, תהיה מנכ"ל.

כפיר_ש
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 260 פעמים
קיבל תודות: 559 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

תתחדש איציק !

מה יקרה שתקנה איזה E61 עם מעטפת נירוסטה נוצצת ??? לי נראה שתעביר את המיטה שלך לידה במטבח :-)

תהנה גבר ...

itzik_vip (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 108 פעמים
קיבל תודות: 21 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

מעיין
סילביה היא בחורה של בית בדרך כלל היא נחשפת רק לאנשים מיוחדים היא עדיין קצת נבוכה לוקח לה קצת זמן להתרגל לאנשים שהיא לא מכירה, אחותה הגדולה Gaggia pure קצת מקנאה למרות שזה היה לי קשה מסרתי את גברת Gaggia לבית הוריי אני בטוח שהם ידאגו לנכדה המקסימה שלהם

שלח תגובה

חזור אל “מכונות קפה ידניות ומטחנות”