תוספת חלבונים לאימון בחדר כושר

תוכניות ספורט, אירועי ספורט וכל מה שקשור לספורט...
ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4724 פעמים

נושא שלא נקרא #46 

sam22,
המחירים של קופסאות החלבון המוכנות גבוהים מידי עבורי, השק מהווה אלטרנטיבה זולה יותר.

ashk,
ההודעות שלך לא מובנות, יותר מידי אמותיקונים, קפיצה מנושא לנושא, יש יותר רמיזות בהודעות שלך מאשר טענות ברורות וההודעות שלך מכילות שגיאות כתיב.
בהודעה הקודמת הרצת מעין הלצה לא ברורה על ספורט. עכשיו אתה מציג מידע חלקי מאתר privco על האתר Bodybuilding.com אשר מנסה להציג באור חיובי את ההודעות שלך, כאשר אם היית מציג את כל המידע, ההודעה שלך כנראה לא הייתה נכתבת.

אם אתה טוען כי אתר Bodybuilding.com לא אובייקטיבי מכיוון שהוא מוכר תוספי מזון, אני יכול לומר לך כי כך מתנהג כמעט כל אתר אחר לספורט, כולל אחרים שלא מתרכזים בפיתוח גוף. בצורה דומה מתנהג גם אתר Audioholics או AVS וכמות המפקפקים בדבריהם נמוכה למדי.

ashk
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 36 פעמים

נושא שלא נקרא #47 

ziv_r כתב: ashk,
ההודעות שלך לא מובנות, יותר מידי אמותיקונים, קפיצה מנושא לנושא, יש יותר רמיזות בהודעות שלך מאשר טענות ברורות וההודעות שלך מכילות שגיאות כתיב.

יש לך תלונות, אתה... עוד משהו? שפוך! בשביל זה אנחנו כאן :lol:

בהודעה הקודמת הרצת מעין הלצה לא ברורה על ספורט. עכשיו אתה מציג מידע חלקי מאתר privco על האתר Bodybuilding.com אשר מנסה להציג באור חיובי את ההודעות שלך, כאשר אם היית מציג את כל המידע, ההודעה שלך כנראה לא הייתה נכתבת.

למה לא? אותה מידע יש באתר עצמו. הם גם מתגאים שם: "1 Sports Nutrition E-Retailer
", וכו'

אם אתה טוען כי אתר Bodybuilding.com לא אובייקטיבי מכיוון שהוא מוכר תוספי מזון, אני יכול לומר לך כי כך מתנהג כמעט כל אתר אחר לספורט, כולל אחרים שלא מתרכזים בפיתוח גוף. בצורה דומה מתנהג גם אתר Audioholics או AVS וכמות המפקפקים בדבריהם נמוכה למדי.

1+1, זוכר? אתה מפספס. זה לא אתר ספורט או AV שבאיזה שהוא שלב מקים חנות בשיתוף פעולה כזה או אחר.
זו חברה, שה-primary business שלהם הם תוספי מזון. core business הזה מגלגל מאות מיליוני דולרים.

ברור ש"כתובם" שלהם עושים הכול כדי להילחם ב"תופעות" שמפריעות לעסקים, כמו, לדוגמה,
http://www.consumerreports.org/cro/maga ... /index.htm

אבל, על תתן לזה להפריעה לך באכילת "אוכל למוטנטים" הזה. כל אחד והאמונה שלו.

אגב, יש לך תמונות לפני ואחרי ? מעניין לראות, כי, אם אני לא טועה, ראיתי אותך כמה פעמים ולא ברור לאן כל החומר הזה שאתה דוחף לאצמך הולך
.
...
[/url]

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #48 

תוספות תזונה אינם אמונה, זה בסך הכל מזון. האמרות שלך נדמה שמקורן באמונות טפלות ודעות קדומות. מספיק שתסתכל על הערך התזונתי של כל אבקה ותיווכח בעצמך. מכיוון שאני לא בטוח במניעים שלך, בטח שאני לא אעלה תמונות שלי חשוף בפורום לעיני כל כפי שאתה רוצה.

פעם הבאה כשאתה רואה אותי באירוע, תבוא להגיד שלום, מבטיח להכיר אותך טוב יותר אישית.

MarioMan
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: יונתן פת-יה
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 195 פעמים

נושא שלא נקרא #49 

התייחסות קטנה:

1. שני האתרים שהוזכרו (IsraelBody ו-BodyBuilding) אינם אובייקטיבים. כמובן שאף אחד לא מאשים אותם בכך - סה"כ מדובר באתרים\פורומים של חנויות שהכנסתן היא תוספי תזונה וברור שיש מוצרים שהרווח עליהם גדול יותר מאשר האלטרנטיבות וזה מתבטא בכתיבה מגמתית במאמרים באתר וכמובן בפורומים על ידי נציגי החנות (במקרים הפחות טובים זה גם מגיע להשמצות הזויות של האלטרנטיבות שהרווח עליהן נמוך יותר או לחילופין הרעפת תשבוחות מפה ועד הודעה חדשה על מוצרים ששיעור הרווח עליהם גבוה).

בקיצור כל זה בסדר, רק צריך לזכור את זה.

2. ממליץ בחום על הפורטל קילוגרם (www.kilogram.co.il) ועל הפורום שלו, LBS (בכתובת www.lbs.co.il) - מדובר בגוף אובייקטיבי ככל הניתן ולכן יש גם כמה מגבלות (כגון איסור גורף על פרסום חנויות לתוספי תזונה הן בארץ והן בחו"ל, מסיבות שונות כאשר מצד שני דיון על תוספים ויצרנים שונים הוא מבורך).
Vermoze - Innovative Technology Solutions Ltd.

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #50 

MarioMan,
חוסר האובייקטיביות בפורום BodyBuilding בא לידי ביטוי על ידי המלצה על מותגים מסויימים, לא על השאלה אם הם נחוצים או לא. האתר kilogram בהחלט תומך בצריכת תוספות מזון (בצדק כמובן).
הפורום של kilogram מנוהל על ידי החנות עצמה ולכן אסור להזכיר שם שמות של חנויות אחרות, דבר אשר כן אפשרי ב- BodyBuilding. מעבר לכך, אין כל כך מה להשוות את המקצועיות והידע ותוכן האתר שמכיל האחרון מעל הראשון.

MarioMan
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #51 

אני לא טענתי שתוספי תזונה לא נחוצים - אני חושב שיש פה פספוס.

למה הכוונה ?
מצד אחד ממליצים לכל אחד לצרוך אבקת חלבון כאשר קיים בהחלט סיכוי שהוא מגיע לכמות החלבון היומית הנדרשת כאשר מצד שני מתעלמים לחלוטין מהתוספים שבאמת אפשר להגיד שהם נחוצים לכל ספורטאי כגון אומגה 3 (EPA\DHA כמובן) מולטי ויטמין, ויטמין C, אבץ, מגנזיום וסידן (כולם יש במולטי אבל בכמויות קטנות מדי ככה שיש צורך לקחת בנפרד).

ואתה בטוח שנכנסת ל-kilogram ? כל מה שרשמת עליו אפשר אם כבר לייחס ל-IsraelBody. נראה לי שהתבלבלת.

כמו כן בחדרי כושר ואתרים שונים "מוכרים" לאנשים סיפורים כאילו בזכות צריכה של אבקת חלבון הם יהפכו להיות לכל הפחות רוני קולמן. שכחו להגיד להם שהם גם צריכים רוקח צמוד.

HazooM
כתב
כתב
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 958 פעמים

נושא שלא נקרא #52 

כמו כן בחדרי כושר ואתרים שונים "מוכרים" לאנשים סיפורים כאילו בזכות צריכה של אבקת חלבון הם יהפכו להיות לכל הפחות רוני קולמן. שכחו להגיד להם שהם גם צריכים רוקח צמוד
...
זה מזכיר לי שבאיזה סרט וידאו שלו רואים קופסא (כמו של חרוזים) מלאה בכדורים שהוא לוקח. הוא עובד כדור כדור
ומסביר מה מיועד למה, זה לכבד, זה ללב, זה ללחץ דם, זה ל whatever, ועוד ועוד...

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #53 

MarioMan,
בטח שאני מדבר על kilogram. הם באמת שומרים על תרבות דיון עד כמה שניתן (רוב החברים שם נראים בכלל ילדים), אבל בהחלט דוחפים את המותגים שלהם, גם דרך הודעות פרטיות. כמובן שזה לגיטימי ומקובל.

HazooM,
נו, זה סייקל, חייבים לטפל בהכל :)

MarioMan
עוסק בתחום
עוסק בתחום

נושא שלא נקרא #54 

אני עדיין לא מבין על איזה מותגים אתה מדבר - הם לא חנות :? (האמן לי, אני מתרגם להם מאמרים מדי פעם לפורטל) הדבר המסחרי היחיד שיש שם זה הנחה של 10% לקנייה של אבקת חלבון של חב' Interactive (למרות שאני חושב שזה לא משהו בלעדי להם).

וכן, יש שם לא מעט ילדים (ובכל זאת מספרם הינו פחות מפרומיל מה"ילדי בר-מצווה" שיש ב-IB).

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #55 

ניסו לדחוף לי כל מיני תוספות בהודעות פרטיות, לא ממש התעמקתי. יכול להיות שאלו שפנו אלי לא היו בכלל מצוות האתר, לא שמתי לב.

moco
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 198 פעמים
קיבל תודות: 349 פעמים

נושא שלא נקרא #56 

לא קשור, אך הדיון הזה מייד הזכיר לי את סרטון הפרסומת הבא , אחד הטובים לדעתי

משה

Moshe1010
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #57 

ziv_r כתב:ניסו לדחוף לי כל מיני תוספות בהודעות פרטיות, לא ממש התעמקתי. יכול להיות שאלו שפנו אלי לא היו בכלל מצוות האתר, לא שמתי לב.
...
מעניין מה שאתה אומר כי אני עברתי כרגע על ההודעות הפרטיות מחודש מאי עד הלום ולא ראיתי שום הודעה פרטית על פירסום תוספי תזונה. לא רק שאין פירסומי תוספי תזונה או חומרים לא חוקיים באתר LBS, אלא יש רובוט שמריץ מילות מפתח כל יום ב 12 בלילה בהודעות פרטיות ושולח לי אימייל מיידי אם יש מישהו שעושה זאת. כמובן שהוא מושעה באופן אוטומטי מהאתר ולא יחזור אליו בשנית.
לגבי הטענות ש LBS קשור לחנות או ש LBS/קילוגרם עצמו הוא של חנות אז:
שלום קוראים לי משה ואני מנהל את שני האתרים (LBS וקילוגרם). אם יש לך גישה לבדוק כתובות IP תראה שאני לא גר בארץ ולכן אין לי שום קשר לשום חנות בישראל. אם יש דבר אחד שהתחייבתי אליו זה הנטראליות של האתר וחוסר ה"דחיפה" שיש לאתרים וחנויות אחרות ליישם על הגולשים והלקוחות שלהם. אני מוכר שטח פירסום, אני לא חלק של אף גוף או גורם מסחרי.
לגבי גיל הקהילה, הממוצע הוא גיל 21 והממוצע של המנהלים זה גיל 28 - אולי ילדים, אבל עם תארים.

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #58 

Moshe1010,
אז זה אומר שניתן לעבור את הרובוט שלך :)

טוב לדעת שאתה חבר אתר (Y)

Multimediaman
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 55 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #59 

סליחה שאני מקפיץ, אך יש לי שאלה קטנה שלא "שווה" שירשור חדש.:

האם למישהו יש התנסות עם קראטין ? חיובית? שלילית? אין אפקט?

ברור לי שהשאלה כללית מדי, והתשובה מושפעת מריבוי פרמטרים, ולכן אני מתעניין בהתנסות אישית, אם אפשר עם קצת רקע.
"מי שנדפק פעם אחת כבר לא יכול להיגמל מזה"

ziv_r
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #60 

קריאטין הינו אחד התוספים היחידים שיעילותו הוכחה. אין שום מניעה מצריכה של קריאטין, זה רק יכול לעזור.
עוד הסבר ב- LBS, איתו יש לנו שיתוף פעולה: http://www.kilogram.co.il/63/

שלח תגובה

חזור אל “ספורט”