מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

הייתם בתערוכה? פרסמו כאן את רשמיכם

עמוד 18 מתוך 19
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  17  |  18  |  19  |  הבא 
   פורומים > HT Show > תערוכת HT Show 2011
מחבר הודעה
hipoo
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 31, 2008

הבעות תודה: 95
מספר הודעות: 1959

#256  נשלח: א' 26/06/2011 11:46
Re: לצערי התאכזבתי...

DorM כתב:
hipoo כתב:
הייתי בתערוכה של דיג'י טאון , היא היתה הרבה יותר מקצועית, יוקרתית ורצינית...
היתה חלוקה לחדרים סגורים עבור כל מציג, לא היה ערבוב של הרעש (סאונד) בין כולם..
בקיצור אכזבה, אני מקווה שההערות או ההודעה תשמש כמסר בונה לתערוכות הבאות...
באמת שציפיתי ליותר...

באת עם ציפיות לתערוכת אודיו כמו שהייתה בכפר המכביה.
התערוכה הייתה תערוכת אלקטרוניקה בידורית.

ממש לא, אין קשר...
תראה אני חבר בפורום כבר מס' שנים, למדתי והשכלתי לא מעט מהחברים ומנהלי הפורום.
כשאני קורא את כל ההודעות בשרשור אני רואה שאני לא היחיד שחשב/הרגיש ככה...
בכל אופן זאת דעתי האישית ובאמת תקווה ליותר בעתיד...

כל אחד שמסוגל להגיע לכך שיתמנה לנשיא, אסור בשום אופן להרשות לו לקבל את התפקיד.
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
DorM (דור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Jun 11, 2008
הבעות תודה: 146
מספר הודעות: 4201

#257  נשלח: א' 26/06/2011 11:59
Re: לצערי התאכזבתי...

hipoo כתב:
DorM כתב:
hipoo כתב:
הייתי בתערוכה של דיג'י טאון , היא היתה הרבה יותר מקצועית, יוקרתית ורצינית...
היתה חלוקה לחדרים סגורים עבור כל מציג, לא היה ערבוב של הרעש (סאונד) בין כולם..
בקיצור אכזבה, אני מקווה שההערות או ההודעה תשמש כמסר בונה לתערוכות הבאות...
באמת שציפיתי ליותר...

באת עם ציפיות לתערוכת אודיו כמו שהייתה בכפר המכביה.
התערוכה הייתה תערוכת אלקטרוניקה בידורית.

ממש לא, אין קשר...
תראה אני חבר בפורום כבר מס' שנים, למדתי והשכלתי לא מעט מהחברים ומנהלי הפורום.
כשאני קורא את כל ההודעות בשרשור אני רואה שאני לא היחיד שחשב/הרגיש ככה...
בכל אופן זאת דעתי האישית ובאמת תקווה ליותר בעתיד...

גם אני מקווה שהתערוכה הבאה תיגע ביותר תחומים ותיהיה יותר טובה.

אבל דעתי היא שכמעט כל מי שהתאכזב אז היה בתערוכות הקודמות של האתר וציפה לעוד תערוכה בסגנון.
אנשים לא חשבו שכל כך יזניחו את תחום האודיו או שיהיה כל כך רעש.
אני לתערוכה הגעתי להכיר ולהתנסות בדברים שאני לא מכיר ולא עניין אותי עניין האודיו.

כל אחד וטעמו, חבל לי שלא הייתי בתערוכה האחרונה בכפר המכביה כדי לדעת על מה אתם מאוכזבים, אולי גם אני הייתי יוצא מאוכזב מהתערוכה האחרונה
MartinHSabag (מרטין סבג)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 1566
מספר הודעות: 59030

#258  נשלח: א' 26/06/2011 13:11

אנחנו מקבלים את הביקורת והבקשות שלכם בהבנה ובאהבה.

כידוע, כבר עשינו לא מעט תערוכות בכפר המכביה (אנחנו בכלל מצאנו את המקום הזה ב-2005...) שפונות בעיקר לקהל האודיופילים והוידיאופילים.

הפעם רצינו לעשות משהו שונה, משהו גדול יותר שפונה לקהל הרחב. קהל רחב לצערי גם מייצר רעש והתלהבות ולכן האזנה בחדרים אקוסטיים לא היה אפשרי השנה. יותר חשוב מזה, חשפנו את הקהל הרחב, זה שבכלל לא יודע שפטפון זה אופציה בכלל, או שיש דבר בשם רמקולים שופריים. אני חושב שמה שעשינו כאן הוא משהו רענן וחדשני שלא נעשה לפני כן, והמשמעות היא בין היתר שלא רצינו למחזר שוב את אותם דברים שכבר עשינו בתערוכות הקודמות.

אני שמח לבשר שהצלחנו בכך. הבאנו מספר חסר תקדים של אנשים להאנגר 11, כמעט 13,000 איש הגיעו במהלך התערוכה. עם זאת, ברור לנו שדווקא הותיקים, אלה שהיו איתנו מההתחלה ונהנו בכפר המכביה, לא לחלוטין קיבלו את מה שהם ציפו לו. אני חושב שכאמור יש כאן פער שנובע מחוסר תיאום ציפיות. אנחנו האמנו ששינוי המותג, המקום וקהל היעד מבהירים בבירור שהפעם התערוכה מיועדת לקהל הרחב ולא רק לחובבי התחום מהאתר. ההיפך, המטרה שלנו היתה להביא את חובבי התחום לעשות מינגלינג עם הקהל הרחב.
בסטטיסטיקות שעשינו, מסתבר שדווקא הקהל הרחב הוא זה שהגיע וחברי האתר לא היו (בפעם הראשונה...) הרוב בתערוכה.

להזכירכם שאני בראש ובראשונה אודיופיל ורק אח"כ חובב של קולנוע ביתי. לכן, שמחתי לגלות שיש השנה תערוכה נוספת שהפוקוס שלה היא אך ורק אודיו היי-אנד, ושהפורמט שלה הוא קונספט דומה למה שעשינו בשנים עברו. התערוכה של דיטאון באוקטובר ממוקמת בכפר המכביה ויהיו בה חדרי האזנה מותאמים אקוסטית. המקום אינו open space אלא מחולק לחדרים ולכן ניתן יהיה לשבת כמה שרוצים בכל חדר ולהאזין ולשפוט את הסאונד של המערכת שתוצב בחדר. כמו כן, המקום פחות הומה אדם ושקט הרבה יותר, כך שיהיו פחות הפרעות להאזנה. הקונספט שם הוא לקחת יום חופש ולטייל בין החדרים ולהאזין למערכות.

כאמור, זה קונספט שונה בתכלית שלדעתי נותן פיתרון טוב למי שהנושא הזה היה חסר לו השנה.

אני חושב שעבורינו זה סופר חשוב שלא נמחזר שוב ושוב את אותם חומרים, אלא שננסה לחדש ולרענן. השנה חידשנו לחלוטין, עם פורמט חדש, שונה לחלוטין שבראש ובראשונה, מטרתו היא לחבר אלינו קהל חדש שלא הכיר את התחום. עשינו זאת ובהצלחה גדולה.

חשוב לציין שאנחנו לחלוטין לא זנחנו את תחום ההיי-אנד ובהחלט שלא את תחום האודיו באתר. בתערוכה השנה זה פשוט קיבל ביטוי אחר ממה שהורגלתם אליו, בעיקר בגלל שינוי הפוקוס שלנו וההחלטה ללכת אחרי קהל רחב יותר, אחרי שכל התערוכות הקודמות בראש ובראשונה היו מיועדים לקהל המשוגעים לדבר.

(4) הבעות תודה: oferlaor , AviBiton , pixies , DorM
theezway
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 16, 2005
הבעות תודה: 44
מספר הודעות: 2331

#259  נשלח: א' 26/06/2011 16:37
תודה על התשובה המושקעת

אי אפשר שלא לכבד את המחשבה וההתייחסות של בעלי האתר, אם זה בתערוכה ואם זה בתשובות פה.

אני לא יודע מהן העלויות של הנגר ומובן הוא שתערוכה כזו היא שיקול כלכלי, אבל אני חושב שאפשר כן ליהנות משני העולמות.

איך?
1. לוקחים בנוסף למבנה המרכזי שלקחתם גם מבנה קטן יותר (לדעתי אם עושים הכל בגני התערוכה יש אפשרות יותר פשוטה למבנה גדול ומבנה קטן עם חדרים) ובו גם מציבים חדרי אודיו ייעודיים.

מה שרן שביט עשה בקומה השנייה היה מדהים בעיניי, אבל שווה כמובן שיהיו כאלה יותר (גם אם המערכות האחרות יהיו בתקציב שהוא יותר בהישג יד).

נניח שיהיו 8 או 10 חדרים כאלה, אני מניח שכל מציג היה מוכן לשלם לא מעט כסף, כדי שהוא יהיה אחד החדרים האלה.
זה מוביל לכך שכלכלית משתלם להוסיף את הביתן הנוסף וזה יגביר משמעותית את ההנאה של האודיופילים מהתערוכה.

תחשוב על מציג כמו נניח מסטרו אודיו (לא מכיר אישית, סתם לקחתי בתור דוגמא ליבואן שאחרת לא יצא לי לשמוע את מרכולתו) - הוא יכול לעשות חדר וכך להגיע לקהל עצום שכלל לא היה שומע עליו אחרת (ושוב בלי לפגוע, אולי הוא מדהים, אבל אני מניח שבעיקר חובבי הפורומים מכירים אותו).

לגבי הביתן המרכזי - היות והוא נראה כמו שילוב בין דוכן חדשנות לבין יריד חשמל ענק, אני לא רואה סיבה מדוע שלא יהיו מכירות ממש בימי הכנס. זה גם יגביר את מספר המגיעים, גם יגביר את הנכונות והרצון של היבואנים להשקיע בכנס וגם יוביל לכך שהם ישלמו פרמיה גבוהה יותר בעבור השתתפות בכנס.

ואחרון חביב - שימו את דוכן הHT במקום בולט יותר. באתי לתערוכה עם אבי ובכלל פספסתי את הדוכן

תודה על ההשקעה ונתראה בתערוכה הבאה

חבר במועדון 10K
חבר במועדון 10K

הצטרף בתאריך:
  Nov 05, 2006

הבעות תודה: 672
מספר הודעות: 14972

#260  נשלח: א' 26/06/2011 17:39

עד כמה שאני זוכר, גם בתערוכות הקודמות בכפר המכביה, כולל זו של דיטאון, היו טענות שהאקוסטיקה בחדרים לא היטיבה עם המציגים. הדרך הטובה ביותר היא שכירת חדרים בבית מלון שבו כל מציג יכול להשמיע את הציוד שלו בחלל המקביל פחות או יותר לחלל ביתי רגיל אבל זה בחיים לא יעבוד כאן בארץ לנוכח מיעוט הקהל (15,000 מבקרים זה פחות או יותר מה שנכנס במגרשי התערוכה של דיסלדורף בגרמניה תוך פחות משעה) והעלויות הגבוהות להקמת תערוכה בארץ.
כתב
כתב

הצטרף בתאריך:
  Jan 20, 2005
הבעות תודה: 1025
מספר הודעות: 6808

#261  נשלח: א' 26/06/2011 18:01

ציטוט:
עד כמה שאני זוכר, גם בתערוכות הקודמות בכפר המכביה, כולל זו של דיטאון, היו טענות שהאקוסטיקה בחדרים לא היטיבה עם המציגים

אכן. אני כל הזמן אומר את זה - אנשים מתלונים על רעש בהאנגר אבל שכחו שרק התלוננו על האקוסטיקה בכפר המכביה.
חובבי אודיו אף פעם לא יהיו מרוצים עד שלא יבנו בתערוכה anechoic chamber או חדר עם אקוסטיקה של אולפן (וגם
אז הם ימצאו על מה להתלוננן). לאיפה כל הכיף התמים נעלם?

מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#262  נשלח: א' 26/06/2011 18:09

theezway,
היו מציגים שחשבו להקים חדרים אקוסטיים, אבל מעבר לכמות המוגבלת (מבחינת בטיחות אש) ולעלויות האדירות של הקמת חדר כזה (שתאמין לי שמדובר על הרבה מאוד כסף בשביל יבואני האודיו היי-אנד) יש גם עיניין של מיזוג לחדר כזה, אחרת זו תהיה אחלה סאונה.

חברה', תנו קצת קרדיט. עבדנו על התערוכה הזו כ-8 חודשים, עם החברה הכי גדולה, הכי ותיקה והכי מקצועית בתחום של תערוכות בארץ, שם היו לפחות 10 איש שאני אישית עבדתי מולם וכל רעיון שאתם מעלים, חשבנו עליו הרבה לפני וכל רעיון נשקל בכובד ראש. הרי אני אישית התחלתי עם אודיו וסטריאו וחובב את התחום (ב-CES האחרון למשל מרבית הימים שהיתי בחדרי ההשמעה ולא בתערוכה הפתוחה).

אני אישית חשבתי, כמו שעפר ציין, שמספיק היה לציין את זה שזה בהאנגר, שם התערוכה והמדיות שבהן פרסמנו כדי להבין למי אנחנו פונים, אבל כנראה שבכל זאת היתה בעית תאום ציפיות. הרי שאם היינו רוצים להגיע ל99% מהאודיופילים בישראל מספיק היה לפרסם בשניים-שלושה אתרים וזהו (המדיה הכי זולה שקיימת....).

molvy (משה לוי)
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

הצטרף בתאריך:
  Mar 16, 2010
הבעות תודה: 927
מספר הודעות: 5607

#263  נשלח: א' 26/06/2011 18:48

MartinHSabag

כתבתי בתגובתי הראשונה שהעובדה שהתערוכה תהיה ב OPEN SPACE הביאה אותי להבין שלא נוכל לשמוע משהו איכותי והציפיות שלי היו בהתאם לכן לאש ממש התאכזבתי ממה שראיתי אלא יצאתי בהרגשה של פיספוס.

אבל כלום לא הכין אותי לרעש העצום שהיה בתערוכה הייתי שם כחצי שעה ונטשתי כל עוד אוזני לא מצלצלות.

אני מאוד מתחבר למה שכתב theezway שצריך למצוא את האופטימום בין שתי הדוקטרינות. לי בתערוכות הקודמות היה חסר מקרנים ומסכים ופה היה חסר אודיו כך שאולי אפשר למצוא מצב שבו יהיה גם וגם

ואפילו אים אין מצב של גם וגם חייבים להוריד את רמת הרעש הרגשתי (רק מבחינת הרעש) שאני בחתונה באולמי בון בון עם תזמורת החרקים.

ובלי כל ספק אני מגיע לתערוכה שנה הבאה!!
MartinHSabag (מרטין סבג)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

#264  נשלח: א' 26/06/2011 19:17

molvy
רצונך הוא גם רצוננו, ככה שאנחנו רואים עין בעין את האופי הרצוי של התערוכה, רק שיש אילוצים ופשרות שחייבים לעשות כדי שאיזושהי תערוכה תצא לפועל.

רונן
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 24, 2004

הבעות תודה: 108
מספר הודעות: 4661

#265  נשלח: א' 26/06/2011 19:44

כמו שכתבתי קודם, אופי התערוכה יועד ל ״קהל הרחב ״ (מבלי להשתחצן), ולכן מי שציפה לתערוכת Hi-End , התאכזב, אני לקחתי את התערוכה במחשבה מוקדמת שאראה את מה שיועד להיראות , ולא התאכזבתי.
בעניין תערוכה לאודיופילים, אכן בעבר התערוכות יועדו לקהל ספציפי , ואם תתעמקו בתגובות לאותן תערוכות , תגלו שגם שם היו ביקורות נוטות לשלילה (לדוגמא : טענו כי תנועת המבקרים מפריעה להאזנה אודיופילית )
כל אחד מצפה לשמוע טוב יותר ממה שבפועל שמע וקל ״ללחוץ על ההדק״ בביקורת ...
אינני בא להגן על הנהלת האתר, אך ניתן לראות את ההשקעה והרצון של כל אחד שתביא להצלחת התערוכה שנועדה לנו, אוהבי הצליל והתמונה , אל תשכחו זאת .
danielk (דניאל)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Nov 26, 2008

הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 572

#266  נשלח: ג' 28/06/2011 14:05

מאוד מאוד נהנתי בתערוכה. היה מרשים ומאוד מכובד. מכבד את האנשים שהפיקו אותה,
ואת המבקרים.
מסכי הפנסוניק(כמו בכל תערוכה שהייתי עד כה, והן לא היו רבות) שוב היו מאוד מרשימים.
גם מסכי הסמסגונג היו ברמה גבוהה מאוד.
הביתן של LG היה מאוד מקצועי.

מה שהיה יפה בתערוכה, זה שזה היה מאוד משפחתי. גם הילד בן ה13 והלידה בת ה10 מצאו את עצמם והם נהנו אפילו יותר ממני.
עמדת ה"משחקים" הייתה פשוט חוויה אחת גדולה.

הBABES שהיו שם היו ברמה שהתאימה לתערוכה. להבא אבוא עם פמלייה מתאימה. באיזהשהו שלב כבר היה לא נעים...

קראתי חלק מהתגובות, ולדעתי מאוד קשה לארגן תערוכה בסדר גודל כזה וגם לתת למבקר
שאיכות האודיו ו/או הוידיאו מאוד חשובה לו תנאים אופטימאלים.
אני חושב שתערוכה זה כדי להציג ולהראות. מי שירצה לקנות יצטרך ללכת לחנות ולשמוע בה או ליראות בה.
כשאני קניתי מסך רסיבר ורמקולים, התרשמתי בתערוכות. רשמתי לעצמי כיוון(בעיקר מבחינת תקציב)
ולבסוף קניתי בחנות לאחר שהתרשמתי.
עם כל הכבוד, לא מדובר על מקרר או תנור שקונים. את הדברים האלה אתה יכול כבר בתערוכה לקנות/להזמין.
כשמדובר באלקטרוניקה, לרוב לא תקנה ישירות וכן לא תתרשם לגמרי ב100% בתערוכה.

לא הייתי בפורמטים הקודמים, אך המיקום שנבחר לפי דעתי גרם לכך שבטווח הקרוב יהיו פה עוד
הרבה משתמשים חדשים.
המיקום שנבחר גרם לכך שכל מי שהיה באיזור אוהב את התחום נכנס.

תודה לכל אלה שעמלו כל כך הרבה כדי שנהנה, ולכל החברות שהציגו בה. מחכים כבר לתערוכה הבאה...
(2) הבעות תודה: oferlaor , MartinHSabag
uris (אורי שמאי)
מורעל האתר
מורעל האתר

הצטרף בתאריך:
  Nov 16, 2005

הבעות תודה: 247
מספר הודעות: 6784

#267  נשלח: ג' 28/06/2011 14:43

נראה לי מאז התערוכה יש הרבה יותר שרשורים על טלויזיות ותכני 3d.....

oferlaor (עפר לאור)
מנהל
מנהל

הצטרף בתאריך:
  Nov 10, 2004

הבעות תודה: 3620
מספר הודעות: 68799

#268  נשלח: ג' 28/06/2011 15:44

uris,

אם זה ככה, אז בכלל השגנו כאן הישג מעולה

חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Nov 24, 2004

הבעות תודה: 108
מספר הודעות: 4661

#269  נשלח: ג' 28/06/2011 17:31

וגם אנשים התחילו לגהץ
uris (אורי שמאי)
מורעל האתר
מורעל האתר

הצטרף בתאריך:
  Nov 16, 2005

הבעות תודה: 247
מספר הודעות: 6784

#270  נשלח: ג' 28/06/2011 17:36

רונן כתב:
וגם אנשים התחילו לגהץ

רק שהם מתביישים לספר על זה בפורום

כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > תערוכת HT Show 2011 עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  | ... |  17  |  18  |  19  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה