איטיות בגלישה בשעות הערב הוט

פורום רשתות, IT ומחשוב כללי - רשתות, ראוטרים, מחשבים ניידים, אביזרים וכו'.
benco6 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: בני
נתן תודות: 55 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

איטיות בגלישה בשעות הערב הוט

נושא שלא נקרא #1 

מחובר לתשתית של הוט 200 מגה כבר חודש ימים באיזור רמת גן
עד לפני יומיים בכל שעות היממה קבלתי מהירות בקוי 170מגה
כבר יומיים בשעות הערב האינטרנט יורד למהירות של בקשי 30 מגה
ספק אינטרנט 018
יש עוד אנשים שזה קורה להם ?

marvje
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 27 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

אותה תופעה גם אצלי בימים האחרונים עם 018+הוט, מ 20 עד 23 בלילה מקבל מהירות של 10-30 מגה ובשאר השעות 100 יציב.

yuvalhadxd
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

רק עכשיו שמתי לב שזה קורה גם אצלי..

איזור רחובות

Rekcuf
טרול
טרול
נתן תודות: 40 פעמים
קיבל תודות: 105 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

קורה גם בבאר שבע. זו חלק מהחוויה של שירות הוט... ניסיתי להתקשר לתמיכה. ענו, אמרו שיש בעיה במחשב ושיחזרו אלי. לאחר שעה צלצול אחד וניתוק שזוהה עי TREUCALLER כהוט.. ובזה הטיפול הסתיים מבחינתם.. לקח לי שעה לתפוס אותם, ואין לי חשק לעבור את זה שוב, אז אני נכנעתי. הכי כייף לשלם עבור 200 מגה ולכבר בקושי 30...

ocsi
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 107 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

מאתמול גם בצפון.....בשעה אחרונה היום בכלל בין 0-20 המהירות...עם ספק הוט נט על תשתית 200 מגה.
אז אפשר לסכם שזאת תקלה ארצית :evil:
מזל שיש לי צלחת לווין פרטי לגיבוי.....אבל הזוי עד כמה אין אינטרנט יציב בישראל בשנת 2018,היום זה מצרך בסיסי למדינה מתוקנת כמו חשמל ומים (n)
וכמובן תמיכה טכנית...זה שרות הודעות...אולי ב-3 בלילה יחזרו אלי.
לא שטני מופתע מרמת שירות...הקטע שאיו אלטרנטיבה....תשתית בזק 40 בקושי לא יציב שעזבתי לא מזמן.
לתפארת מדינת ישראל (W)

Rekcuf
טרול
טרול
נתן תודות: 40 פעמים
קיבל תודות: 105 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

לא חושב שזו תקלה. הם לאחרונה יציאו במבצע 200 מגה ב 65, היו המון מצטרפים חדשים, יותר ממה שהרשת שלהם יכולה לשאת. אז בשעות שיא הם מגבילים רוחב פס או שזה פשוט הופך לאיטי מעצמו...

mrraz111
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 34 פעמים
קיבל תודות: 171 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

כלל ארצי זה לא
אני באזור השרון ומקבל 200 בכל רגע של היממה.

OOkladek
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

אני מהרצליה ואני חווה את אותו הדבר בדיוק מהיום שהצתרפתי ל 200 מגה, לדעתי כבר מעל חודש וחצי אני איתם בפינג פונג, תמיכה תכנית שכמובן אין להם מושג מה הם עושים וטוענים שאין מה לעשות אלה שיחזור אלי "מומחה" מתוך האלוהים יודע כמה פעים שהיה אמור לחזור אליי מומחה בתאכלס חזרה אליי רק מומחית אחת פעם אחת, שלושה ימים אחרי, בשעות הבוקר שכמובן בהן אין עומס והמהירות לטענתה תקינה (עלק תקינה קיבלתי פחות מ 150 בטענה שהם מבטיחים עד 200 ולא 200 מלאים, הפכו להיות בזק עם פלפולי המילים) קורה בשעות העומס של הערב, סופשים וכמו שהיה אתמול ביום כמו יום השואה שאני מעריך שהרבה אנשים עושים סטרימינג.

דרך אגב החליפו השבוע גם מודם, ברור היה לי מהתחלה שמודם לא יעזור כי זו לא הבעיה אבל למען הפרוטוקול שיראו שהבעיה לא בבית הסכמתי להמשיך את סיוט התמיכה שלהם, אפילו באותה שיחה שבה רצו להחליף מודם אמרתי להם תנו לי להיכנס לשכנה להראות לכם שהבעיה אצל כולם בבניין אמרו לי לא אם רוצה שתתקשר, לא מבינה הבחורה בטלפון שהבעיה היא לא בבית או בחומרה שלי או שפשוט מסבת להאמין ושהעמיד אותה במקום שהבעיה רוחבית.

בשיחה אתמול בערב שוב הבטיחו שיחזור אליי מומחה היום בבוקר כמובן שלא חזר אבל חזר נציג לבדוק אם חזר אליי מומחה, זו פארסה אחת גדולה הם רודפים אחרי הזנב של עצמם כי הם יודעים בדיוק כמונו שהבעיה אצלם, הם לא מצליחים לעמוד בביקוש לרוחב הפס שגדל בצורה משמעותית עקב המבצע האחרון, להנחתי הרבה אנשים שלפני כן היו במסלולי פס רחב נמוך יחסית הצתרפו בגלל המחיר וכמובן שגם הארדקורס של טכנולוגיה כמונו ובעקבות כך הגענו למצב הזה פארסה אחת גדולה.

צרת רבים חצי נחמה?

זהו השתחרר לי כל האש של המעל חודש האחרון תודה לפותח הנושא!

Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 149 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

אני מהשרון וגם אצלי זה איטי בשעות הערב
וגם לא בעומס קיבלתי 150 מגה

Paradoxx
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

קרה לי לפני כמה שנים, הכל עובד מעולה עד שהם מחברים יותר מידי אנשים באותו איזור.
משכו אותי באף חודשיים עד שאמרתי יאללה ביי ומאז אני עם בזק.

אין התחייבות וכמובן שאין שום סיבה להיות נאמן לשום חברה, תדרשו מה שמגיע לכם ואם לא עוזר תעברו למתחרה.

ocsi
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 107 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

Paradoxx כתב: אין התחייבות וכמובן שאין שום סיבה להיות נאמן לשום חברה, תדרשו מה שמגיע לכם ואם לא עוזר תעברו למתחרה.
...
·

זה כל הפלונטר...לאן ?
אני עברתי להוט מבזק אחרי 6 שנים איתם,שבחצי שנה פשוט היו זוועתיים,ניתוקים/תקלות ועד 40MB ממש לא מספיק לצרכים שלי.....אז לאיזה מתחרה בדיוק אעבור,אם אין צפי לסיב אופטי בזמן הקרוב?????
לא סתם כתבתי שמבחינתי נכון ל-2018 מצב תשתיות אינטרנט ברוב אזורי הארץ פשוט על הפנים,בחסות שחיטות שלטונית (i)

OOkladek
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #12 

@Paradoxx

עברתי להוט רק לפני כמה חודשים אחרי שכל החיים הייתי בבזק, בזק פשוט לא מסוגלת לספק לי מהירות נורמאלית בגלל התשתית, כאשר התנתקתי הייתי במסלול "עד 100" ותאכלס קיבלתי עד 60-50 במקרה הטוב! זה בלי להזכיר את הניתוקים ואיבוד הסינכרון של המודם באופן קבוע, כל זה לטענת בזק כי אני רחוק מהמרכזיה הצרכים שלי בבית מזמן עברו את ה 60 מגה ולאכן עברתי להוו.

דרך אגב עד שהתחיח המבצע של ה 200 האינטרנט של הוט היה יציב ללא בעיות.

mrraz111
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #13 

בדקתי ברגע זה, 199.67
וגם לא באופן ישיר למודם אלא דרך ראוטר שיש לו עוד צרכנים פוטנציאלים.
לדעתי זה קשור לתשתית שיש לכם באזור

OOkladek
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #14 

@mrraz111

ידידי אכן קרוב לוודאי שמדובר בשתשתית שאינה עומדת בעומס אין חולקים על זה, העניין הוא שהתשתית לא עומדת בעומס בגלל חלוקת רוחב פס של הוט עקב המבצע בזמן שהם לא יכולים לעמוד בהתחייבות המבצע, מעבר לזה די פיספסתה את הנקודה הבעיה כפי שאמרנו מתרחשת בעיקר בערב ובשעות עומס ולא בשעת צוהריים "מתה" כמו זו שבדקתה בה עכשיו, מעבר לזה אני שמח בשבילך שאתה מקבל את מלוא המהירות באופן קבוע.

דרך אגב, למרות שמדבור שעת צוהריים כפי שאמרתי גם בשעה זו אני סובל כיוון שמדובר ביום שישי, נכון לעכשיו המהירות שאני מקבל הינה 108 (להזכירכם מתוך 200), אני מצפה שהמצב ידרדר לקראת הערב כך שהמקסימום שאקבל הינו 60 מגה אעדכן יותר מאוחר היום את מצבי אשמח אם אחרים יעשו זאת גם כן.

mrraz111
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #15 

@OOkladek
לא משנה השעה, בדקתי כבר עשרות רבות של פעמים, לאורך כל היממה, אני תמיד מקבל 200
אני מניח שזה מהסיבה שברחוב שלנו עובר סיב של הוט וכנראה כל הרחוב מחובר אליו.
מיקום רמת השרון.

שלח תגובה

חזור אל “רשתות, אינטרנט ו- Fiber”