קרה הנורא מכל.. שבר פנימי במסך QLED

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
bar1010 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

קרה הנורא מכל.. שבר פנימי במסך QLED

נושא שלא נקרא #1 

שלום חברים,

לצערי הרב במהלך התקנת מתלה חדש (NO-GAP) של סמסונג, קרה הנורא מכל והמסך נשבר מבפנים..
זה קרה כנראה בעת שפירקתי את החלק של המתלה הישן שהיה צמוד למסך מאחורה, ואז כנראה הגיע ה"קראק".
קרה למרות כל אמצעי הזהירות שנקטתי.. מסתבר שהמסכים האלה הרבה יותר רגישים ממה שחשבתי.
אם לא ציינתי - מדובר במסך קעור - Q7C בגודל 65"
כעת ישנו פס שחור עבה שמופיע לגובה.. ועוד המון פסים מרצדים לאורך כל הטלויזיה

כאב לב אמיתי..
משיחה עם בחורה בת 20 מאלקטרוניקס פרו שלא מבינה כ"כ מהחיים שלה ואין לה שום תשובות לתת לי - יגיע טכנאי ביום שלישי ורק הוא יתן לי פרטים נוספים.. אם, איך, למה וכמה.

השאלה שלי.. האם לדעתכם ניתן בכלל לתקן ולהחליף רק את המסך בדגם הזה ? האם בכלל אלקטרוניס פרו מחזיקים חלפים כדוגמת מסך שלם למסך QLED ? והאם זה שהמסך קעור משפיע על התיקון במידה ואפשרי או שבכלל לא אפשרי ? אם אפשרי לתקן.. הערכת מחיר למסך כזה חדש ? אין לי ממש מושג מה הולך להיות

אשמח לדעת במידה ומישהו היה במצב דומה לשלי בעבר.. למרות שנראה לי שרק לי נפל המנחוס הזה עם טלויזיה כל כך חדשה (הותקנה רק לפני 3 שבועות)

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 638 פעמים
קיבל תודות: 4746 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

לא מאמין שזה בר תיקון. תפנה את המרץ שלך לקבלת הטבה כלשהי להחלפת מסך.

Rekcuf
טרול
טרול
נתן תודות: 40 פעמים
קיבל תודות: 105 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

לא נראה לי שיש להם מה לעזור לך כאן. לא יודע איך זה בחברות אחרות, אבל יצא לי לראות מסך סוני מפורק, והם דואגים לחזק ולבודד את האזורים מאחור מאחורי ההברגות של התליה. יש לוחיות מתכת מצופות חומר רך בכדי למנוע חדירה של הבורג וגם לפזר את הלחץ על הפאנל. כבר נתקלתי בהמון מסכים שנהרסו בגלל מתלה, רובם של LG וסמסונג. בהחלט מבאס מאד. תקח זמן להתאושש, ותנצל את ההזדמנות לשדרג את המסך. אם סוני, אז רק יבוא מקבילי או אישי מאמזון ארצות הברית (סוני אנדרויד מגיעות עם ספק 16V חיצוני שניתן לרכוש גם עבור 220 וולט). בהצלחה.

bar1010 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

תמונה להמחשת הנזק..

האמת שהייתי מאוד מרוצה ממנה.. כולה 3 שבועות על הקיר.

השאלה היא אם להחליף ל- LG OLED.

@oferlaor יש סיכוי טוב שהמתקינים שלהם הם אלה שעשו נזק בכך שחיזקו את המתלה הישן בצורה כזאת שדבר כזה יקרה ברגע שאפרק אותו. האם לדעתך צריך להיכנס למלחמה עכשיו באלקטרוניקס פרו, והאם יש להם את היכולת בכלל לספק לי מסך כזה להחלפה ?

Nemesis
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 30 פעמים
קיבל תודות: 453 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אפשר בהחלט להחליף פנל, אבל לרוב זה לא משתלם כלל.

Rekcuf
טרול
טרול
נתן תודות: 40 פעמים
קיבל תודות: 105 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

יש בהחלט מצב שהמסך הותקן לא נכון, בעיקר שמדובר בהתקנה של אלקטרוניקס פרו, אבל המלחמה נגדם אבודה. לא קל להוכיח את זה, ללא בדיקה של מעבדה נייטראלית או של נציגות סמסונג. אתה יכול גם לפנות לסמסונכ העולמית.

Stich
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

אין מה לעשות.להחליף פנל -מחיר של טלויזיה חדשה, כמעת .מסכים כאלה לא מחזיקים במלאי, בדרך כלל להזמין מיצרן,שזה גם לקח חודשים.
לא משתלם..
חפש כסף ל טלויזיה חדשה,כמה ש חבל.
מקסימום מה אפשרי-לנסות למכור מודולים פנימים באי- באי
טלוויזיות של היום מאוד עדינות,מסכים דקים ,למועד קל לשבור אותם.
אני שנים עבדתי במעבדה- לא פעם ראיתי דברים מסוג זה.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

שלא תדע צער... בבניין ציון תנוחם.

הנורא מכל? יש נורא מזה לא עלינו.

avirivi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #9 

גם לי יש מסך QLED חדש בן 8 חודשים, באחריות !!! שפתאום קיבל בלי שום סיבה קיבל כתם קטן שהפך לטענת הטנאי ל"שבר פנימי" וגם כאן סמסונג טוענים שאין לזה אחריות, כלומר אלפי שקלים הלכו לפח כלל שלא באשמתי.
כלל לא נגענו בטלוויזיה, באנו בערב הפעלנו וזה מה ראינו.
סמסונג מוכנים לפצות אם אקנה מסך חדש, מתלבט בין הגשת תביעה לבין הצעתם. לא הוגן ומתסכל מאד.

avirivi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #10 

[left][/left]

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

למה רק בישראל יש מסכים שנשברים מעצמם?
אני חורש על פורומים בעולם ולא נתקלתי בדבר כזה. כנראה עם ישראל כרגיל חוטא ואלוהים מעניש אותנו. לא חדש.

אם כבר טלווזיה טובה, אולי עדיף לרכוש בחו"ל עם אזרחות זרה, ליתר ביטחון... :roll:
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

avirivi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #12 

הטענה של ה"שבר הפנימי" זו הטענה של הטכנאי, מה נראה לך שאני אורי גלר שיכול לחדור לתוך המכשיר ולבצע שבר מבלי לגרום לשום סימן חיצוני ? ראה בתמונה היכן הטלוויזיה ממוקמת ! זה לא אזור מעבר ולא חדר משחקים.
1. המכשיר מונח על הקיר באותו מקום כבר 8 חודשים ואף אחד לא נגע בו.
2. כבר הייתה לו תקלה בעבר שהתמונה הייתה נעלמת, אולי תקלה קשורה...
3. לא מחפש את הכסף, מחפש הוגנות של חברה שיודעת לעמוד באחריות.
ואגב, יש עשרות מכשירים אלקטרוניים שמחוברים 24/7 לחשמל ונשרפים.
אולי לא כיביתי את המכשיר אולי כיביתי בטעות רק את הממיר, הרבה שאלות אבל עובדה אחת פשוטה אף אחד לא נגע במכשיר.
יכול מאד להיות שמסך QLED של סמסונג הוא פשוט מסך רגיש מאד ועדין מאד, ראה שרשור למעלה ואני בהחלט מבין את תסכולו.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1308 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

@avirivi
·
ואין אחריות לשבר פנימי שנגרם ללא סיבה?

Gad007
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 82 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

מבאס מאד. מסיבה זאת אני לעולם לא תולה מסכים, גם על חשבון יופי נוחות ועלות ריהוט. מה שגם הנחת מסך על שולחן מקרבת אותו לצופה וזה תמיד טוב היום.

כעקרון על סמך מקרים קודמים, שבר בזמן הסרה של מסך ממתלה לרוב קורה בגלל התקנה לא נכונה שקדמה לזה. אם הוא הותקן עי שירות אלקטרוניקס פרו, אז זה בהחלט הגיוני, כי המתקינים שלהם לא הכי מקצועיים בלשון המעטה.

אם זה מעודד אותך, לי הלך מנוע היום ברכב המשני של המשפחה שמשרת אותי בעיקר (שברולט אבאו 2005). אני עכשיו נאלץ לוותר על המשך שידרוג המרקולים לטובת רכישת רכב יד שניה אחר.

נצל את ההזדמנות לשדרוג המסך למשהו יותר מתקדם.

avirivi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #15 

זה בהחלט יכול להיות קשור לתקלה שהייתה ב QLED מיד לאחר התקנתה אבל לא חושב שזה קשור לטכנאים והטלוויזיה על הקיר כבר 8 חודשים
העובדה היא שאף אחד מאתנו לא נגע בטלוויזיה, כיבינו אותה בערב, פתחנו אותה למחרת ואז הופיע כתם קטן שנראה כמו לכלוך - וכל נגיעה קלה שלחה פסים לכל עבר.
לפי סמסונג מדובר ב"שבר פנימי" ב QLED ולשבר אין אחריות. הם גם לא נתנו הצעה לתיקון.
התמונה ב QLED מעולה אבל כנראה מדובר בטלוויזיה ממש עדינה ושברירית.
אני עדיין ממתין להחלטתם הסופית, כמו שזה נראה כעת, זה בכלל לא מעניין אותם.

יש לי 2 מסכי LG בבית אחת מהם גם 3D, הטלוויזיות עובדות נפלא כבר כ 3 שנים בלי שום תקלה והתמונות מדהימות.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”