מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

הוט עסקים ממשק ניהול נתב fortinet

עמוד 1 מתוך 4
עבור לעמוד  1  |  2  |  3  |  4  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > אינטרנט
מחבר הודעה
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018
הבעות תודה: 3
מספר הודעות: 229

#1  נשלח: ו' 16/11/2018 18:21
הוט עסקים ממשק ניהול נתב fortinet

שלום יש לי הוטבוקס 3 מוגדר כמודם וראוטר פורטינט אני מנסה לגשת לממשק הניהול בכתוב 192.168.1.99 כתוב על הנתב את ה ip ו username: admin ומתחת no password ואני רושם רק אדמין בשם משתמש ואני לא מצליח לגשת לנתב איך זה הגיוני? יכול לביות שהטכנאים של הוט משנים את הסיסמא של הגישת ניהול בנתב הזה? אני לא רוצה לעשות ריסט בשביל להיכנס אליו כי בפועל אני צריך לפתוח 2 פורטים ואני רוצה לראות אותם בוודאות לפני שאני הופך תהוטבוקס הרגיל לנתב ומודם

( 2 ה פורטים הם 80 ו 6036 זה בשביל מצלמות dvr אבל אני לא יודע לפתוח פורטים אז רציתי לראות איך הם נראים שהם פתוחים בפורטינט תודה לעוזרים!)

אם מישהו כן הצטרף להוט עסקים וקיבל פורטינט אשמח לדעת אם הפ שינו להם אץ הסיסמא בממשק ניהול ואם כם לאיזה סיסמא ככה שאוכל להיכנס
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

הבעות תודה: 332
מספר הודעות: 1725

#2  נשלח: שבת 17/11/2018 8:55

איך זה הגיוני היה להשאיר את ממשק ניהול של FORTINET ללא הסיסמה? אפילו בהוט זה לא מקובל . אם לא קיבלת את הסיסמה בזמן ההתקנה, אז אתה צריך לדבר עם מנהל תיק לקוח שלך בהוט והוא כבר יכול לדאוג שיספקו לך את הסיסמה.
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#3  נשלח: שבת 17/11/2018 10:36

sys_admin
·

מצורפת תמונה עם הפרטים זה ממש לא אחראו שהטכנאי המתקין לא רשם תסיסמא שהוא כתב לממשק ניהול כי הברירת מחדל לפי התמונה אומר שאין סיסמא

(בפועל רציתי רק לבדוק את הפורטים שפתוחים בפורטינט וככה להגדיר את ההוטבוקס נתב ולשים תפורטים) שאלה אליך אם אני פותח פורטים 80,6036 לצורך צפייה במצלמות מרחוק (dvr) בפתיחת פורטים אני אמור לרשום את ה ip החיצוני שיש לי בשביל הצפייה? כי הכניסה מתבססת על ip חיצוני קבוע במחשב המרוחק שאיתו אני נכנס למצלמות אז בפתיחת פורטים אני אמור לרשום ת ip החיצוני הקבוע?

sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

הבעות תודה: 332
מספר הודעות: 1725

#4  נשלח: שבת 17/11/2018 10:55

מה שרואים בתמונה שצירפת זה לא מה שצריך להיות מודבק על המכשיר עצמו עם P-TOUCH בסיום ההגדרות, אלה שזו סתם צילום של האריזה של המכשיר, שעלייה היו כתובות הגדרות ברירת מחדל לצורך כניסה ראשונית למכשיר ושחייבים לשנות אותן בסיום ההתקנה. כך שלזה אין שום קשר למה שאתה צריך. ואת התשובה מהיכן לקבל את הפרטים הנדרשים כבר נתתי לך מקודם.
לא ברור היכן אתה רוצה לרשום את ה IP הקבוע, אבל לפי השאלות אלה עדיף לך לא לגעת בשום הגדרות בשביל לא להגיע למצב ששום דבר לא עובד וגם מצד של הוט לא יהיה נתמך.
mescaline
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 27, 2018
הבעות תודה: 14
מספר הודעות: 177

#5  נשלח: שבת 17/11/2018 11:32

לפי הפורט 6036 אני מבין שיש לך DVR של פרוויזן,
יש לי גם מכשיר כזה ולא צריך לפתוח פורטים אלא לסרוק עם האפליקציה provision cam2 את הברקוד שעל המכשיר ותהיה לך גישה גם מבחוץ.
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#6  נשלח: שבת 17/11/2018 12:13

mescaline
·

dvr של hikevision אם אני לא טועה וכמה שזכור לי צריך תפורט 80 ו6036 ואני משתמש גם דרך מחשב ולא דרך אפליקציה ככה שהכל צריך להית מוגדר כמו שצריך אתה יודע להגיד לי אם אני משתמש ב ip חיצוני קבוע במצחמות אז בפתיחת פורטים בנתב אני אמור לרשום ב external ip את ה ip החיצוני הקבוע?
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#7  נשלח: שבת 17/11/2018 12:17

sys_admin
·

אוקיי אבל סופו של דבר זה לא רלוונטי כי צה שאני צריך בפועל זה כן לפתוח תפורטים בהוטבוקס 3 בשביל המצלמות (רציתי תגישה לפורטינט פשוט לראות איך זה נראה הפתיחת פורטים שהם פתוחים ועובדים תקין)

השאלה שלי פשוטה dvr בעסק עם ip חיצוני קבוע אני נכנס לראוטר חדש שהגדרתי אותו נכנס לפתיחת פורטים צריך לפתוח פורט 80,6036 ברגע שאפתח תפורטים זה יעבוד? או שצריך בפתיחת פורט לרשום בנוסף גם את ה ip החיצוני הקבוע או שלא צריך לכתוב ופשוט פתיחת הפורטים תאפשר את הגישה מרחוק ל dvr?
PayneBack3
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 01, 2011
הבעות תודה: 13
מספר הודעות: 203

#8  נשלח: שבת 17/11/2018 12:38

Lior98
·

אם יש לך כתובת חיצונית קבועה אחת אתה לא חייב לציין מאיזה כתובת אתה מגיע לפורט הדרוש, אתה יכול להשאיר על 0.0.0.0,
אתה יוצר את האוביקט בתור VIP ואז יוצר חוק ומכניס בתוכו את ה VIP בתור Destination.
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#9  נשלח: שבת 17/11/2018 12:59

PayneBack3

יש משהו מוזר אני מנסה בבית לפתוח פורטים בשביל לבדוק אם אני מצליח לפני שאני מנסה בעסק ובבית זה לא מצליח לי הנה תמונה על ניסיון לפתוח פורט 80

כמובן שה ip הפנימי הוא של המחשב שממנו אני בודק אם הפורט פתוח אבל זה לא עובד לי באתרים שבודקים פורטים זה רושם שפורט 80 סגור (הבדיקה שלהם באתר זה עם ה ip החיצוני אם זה משנה)
·

מה שמוזר שהביטורנט שלי משתמש בפורט 89990 (ולא הגדרתי בנתב כלום זה התוכנה לבד פתחה תפורט) ודרך האתר של הבדיקת פורטים זה כן מראה שהם פתוחים אז מה אני עושה לא טוב?

PayneBack3
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 01, 2011

#10  נשלח: שבת 17/11/2018 13:06

Lior98
·
Internal IP צריך לשים את הכתובת של מי שצריך לענות לפורט 80,
פנימית אתה מגיע לפורט 80 בלי בעיה ?

גישה מבפנים לבחוץ לא מוגבלת אז הביטורנט עובד בלי בעיה בכל פורט שתבחר.

נערך בפעם אחרונה על-ידי PayneBack3 בתאריך שבת 17/11/2018 13:08, נערך סך הכל פעם אחת
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#11  נשלח: שבת 17/11/2018 13:07

PayneBack3 כתב:
@Lior98
·
Internal IP צריך לשים את הכתובת של מי שצריך לענות לפורט 80,
פנימית אתה מגיע לפורט 80 בלי בעיה ?

·הכל נעשה מהמחשב הנייד לצורך בדיקה אז כן אני משתמש באייפי הפנימי של המחשב הנייד בפתיחת פורטים דרך הראוטר ואז נכנס לאתר אינטרנט שעושה תבדיקה פורטים (מאותו מחשב) ועדיין זה מראה שהפורט סגור (ואגב זה לא רק פורט 80 כל פורט שאני שם לא נפתח גם 50 וגם 120)
PayneBack3
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 01, 2011

#12  נשלח: שבת 17/11/2018 13:10

Lior98
·
הבנתי מה עשית, זה לא יעבוד מסיבה פשוטה, אין שירות במחשב שלך שמאזין בפורטים האלו,
כדי לדבר עם מישהו בפורט מסוים צריך שיהיה שירות בצד שלו שמאזין בפורט הזה,
לדוגמא אם תפעיל FTP server על המחשב שלך אז המחשב שלך יאזין בפורט 21 ואז תוכל לדבר איתו בפורט הזה.
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#13  נשלח: שבת 17/11/2018 13:13

PayneBack3
·

אז מה אני צריך לעשות בשביל לבדוק אם הפורט פתוח כשורה? פתחתי פורט לפי המחשב הנייד ואני רוצה לדעת אם הוא באמת עובד/תקין אני יכול לקחת מחשב נייד אחר או סמארטפון לבדיקה מסויימת? אין פורט של בדיקות או משהו דומה? כי אני יודע שהמצלמות דורשות פורט 80 ו 6036 יש תוכנה שמתקשרת שאוכל לדעת בבית שיש תקשורת עם הפורטים האלו ושהם נפתחו כראוי?
PayneBack3
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Feb 01, 2011

#14  נשלח: שבת 17/11/2018 13:18

Lior98
·
תתקין Ftp Server על המחשב שלך שיאזין בפורט 21 ואז תפתח גישה דרך הראוטר שלך ותבדוק,
https://filezilla-project.org/
יכול להיות שיש דרך יותר קצרה אבל כרגע לא עולה לי לראש,
לפני שאתה פותח מבחוץ תבדוק שפנימית אתה מגיע לשם דרך Telnet.
https://www.acronis.com/en-us/articles/telnet/
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#15  נשלח: שבת 17/11/2018 13:35

PayneBack3
·

ב telnet התבלבלתי לגמריי לא מבין מה אני אמור לעשות ב cmd איזה כתובת לרשום לבדיקה איזה פורט סיבך אותי לגמרי..

והתקנתי את התוכנה של ה ftp לא הבנתי מה אני אמור לעשות חוץ מזה שקיבלתי שגיאה בתוכנה שם על זה שהראוטר שלי הוא nat

לא מבין למה זה מסובך כל הסיפור הזה של פורטים/בדיקת פורטים יש לי תוכנה של teamviewr אין אפשרות דרך התוכנה הזאת לבדוק פורטים שנפתחים?

כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אינטרנט עבור לעמוד  1  |  2  |  3  |  4  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה