מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

הוט עסקים ממשק ניהול נתב fortinet

עמוד 3 מתוך 4
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > אינטרנט
מחבר הודעה
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 245

#31  נשלח: ב' 19/11/2018 11:25

MrHicUp
·

דגם ספציפי לא ידוע לי הם לא נתנו לי תפרטים בכל מקרה זה נראה לי לא רלוונטי גם ככה כי הסיפור היה להיכנס לפורטינט בשביל לבדוק איזה פורטים פתוחים בשביל המצלמות dvr (לוודא איזה פורטים צריך בשביל שהצפייה מרחוק תהיה תקינה) ולבדוק איזה חיבור זה עם חייגן l2tp או dhcp בשביל בדיקת חייגן אני אקח תראוטר מהבית אחבר למודם הוטבוקס 3 שיש שם ובהגדרת חיבור בראוטר יש detect שזה יזהה תחיבור ככה אדע מראש איפה אני נמצא לגבי פורטים לפי מה שצילמתי ביום שישי ראיתי שיש פורט 80 ו server port 8000 אז נראה לי אלה 2 הפורטים שצריך בנוסף אפתח גם פורט 6036 כי זכור לי בעבר שזה גם היה פורט ל dvr אבל נראה לי החליפו אותו מאז... השבוע הזה אקפוץ לשם אראה איך להזיז עניינים מקרה גרוע ודברים משתבשים אני פשוט מחזיר תהוטבוקס למודם ומחבר אליו תפורטינט והכל יעבוד כמו שצריך כי בפורטינט אני לא נוגע מבחינת הגדרות

| פרופיל | שלח הודעה | חפש
MrHicUp (גיא.ל)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 28, 2006

הבעות תודה: 39
מספר הודעות: 1332

#32  נשלח: ב' 19/11/2018 13:07

Lior98
אם הפורטינט הוא הgateway שלך אז בו צריך לשנות את ההגדרות... לא הבנתי איך אין לך את הדגם, הפורטי לא אצלך? כתוב עליו.
לא מצליח להבין למה כול ההסתבכות.
לגבי פתיחת פורטים, כעיקרון יש הגדרות ברירת מחדל במכשירים וניתן גם לדבר עם מי שמכר והתקין לך את הציוד מצלמות.
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#33  נשלח: ב' 19/11/2018 13:13

MrHicUp כתב:
@Lior98
אם הפורטינט הוא הgateway שלך אז בו צריך לשנות את ההגדרות... לא הבנתי איך אין לך את הדגם, הפורטי לא אצלך? כתוב עליו.
לא מצליח להבין למה כול ההסתבכות.
לגבי פתיחת פורטים, כעיקרון יש הגדרות ברירת מחדל במכשירים וניתן גם לדבר עם מי שמכר והתקין לך את הציוד מצלמות.

·כן אבל לא הבנת.
הפורטי אצלי אני פשוט לא שם זה עסק של אבא שלי שאני עובד אצלו ןעל הדרך מתעסק בדברים האלה כן הפורטינט הוא gateway אבל כל הסיפור בשרשור הזה זה שאני רוצה להעיף תפורטינט ולהישאר עם הוטבוקס 3 (שכרגע הוא מוגדר כמודם אני רוצה לבטל את ה bridge ולהפוך אותו לנתב לכל דבר) אז פשוט הייתי צריך לוודא את הפרטים כמו איזה פורטים פתוחים ואיזה חיבור מתבצע ב wan אבל כמו שאמרתי הבנתי מה לעשות לקחת ראוטר מהבית לשם לחבר להוטבוקס 3 שמוגדר כמודם לעשות detect ואז לראות את סוג החיבור ולגבי פורטים ב dvr כתוב תפורטים שצריך לפתוח לפי מה שראיתי זה 80 ו server port 8000 אם במקרה משהו לא עובד אני פשוט מחזיר תהוטבוקס 3 כמודם בלבד ומחבר לפורטינט כאילו שום דבר לא השתנה
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

הבעות תודה: 332
מספר הודעות: 1738

#34  נשלח: ב' 19/11/2018 14:06

לגבי דגם של FORTINET, אז רוב הסיכויים שמדובר על משהוא בסגנון של fortigate 60d , כי זה מוצר הכי מוגבל ולא שמיש לכלום ובגלל זה דוחפים אותו ללקוחות SOHO, שלא מבינים את מה שהם מקבלים.

דרך אגב, בהוט נהוג גם לנעול בסיסמה את גישה לממשק ה CONSOLE , כך שהלקוח שלא מבין את מה שהוא עושה לא יוכל להרוס את ההגדרות של המכשיר.

נערך בפעם אחרונה על-ידי sys_admin בתאריך ב' 19/11/2018 16:21, נערך סך הכל פעם אחת
MrHicUp (גיא.ל)
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jun 28, 2006

הבעות תודה: 39
מספר הודעות: 1332

#35  נשלח: ב' 19/11/2018 15:29

sys_admin כתב:
לגבי דגם של FORTINET, אז רוב הסיכויים שמדובר על משהוא בסגנון של fortigate 60d , כי זה מוצר הכי מוגבל ולא שמיש לכלום ובגלל זה דוחפים אותו ללקוחות SOHO, שלא מבינים את מה שהם מקבלים.

דרך אגב, בהוט נהוג גם לנעול בסיסמה את גישה לממשק ה CONSOLE , כך שהלקוח לא מבין את מה שהוא עושה לא יוכל להרוס את ההגדרות של המכשיר.

למה לדעתך fortigate 60D הוא מוצר מוגבל? הוא יודע לקבל את הגרסאות האחרונות והוא מתאים למשרדים קטנים....
נכון, זה לא 100E ומעלה אבל מוצר נחמד.
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

#36  נשלח: ב' 19/11/2018 16:09

MrHicUp כתב:
ציטוט:
...

למה לדעתך fortigate 60D הוא מוצר מוגבל? הוא יודע לקבל את הגרסאות האחרונות והוא מתאים למשרדים קטנים....
נכון, זה לא 100E ומעלה אבל מוצר נחמד.
·

אני לא אתחיל לפרוס כאן את כל המגוון של שיקולים שמסתכמים בזה שהוא לא מתאים לא רק למשרדים קטנים, אלה גם לשימוש ביתי, אני רק אצרף כמה נתונים מהמפרט הטכני שלו שמסופק על ידי היצרן, שגם הנתונים האלה הם אופטימיים מאוד ביחס ליכולות האמתיות של המוצר, במיוחד, אם הוא מריץ גרסאות תוכנה חדשות ומעודכנות, שגם יותר מכבידות עליו ממה שהייה קיים לפני זה. גם כדאי לקחת בחשבון שהמספרים המגוחכים האלה של רוחב פס העלוב ולא מתאים כלל לשימושים שקיימים אחרי שנות התשעים, אותו רוחב פס של עשרות MBPS שהוא מספק אפשרי לקבל רק שרק אחד מהמנגנונים שלו פעיל. אם פעילים מספר מנגנונים אלו מדובר על רוחב פס של פחות מ 10MBPS, במקרה הטוב. גם, אם מופעלים מספר כללים במקביל, אז בכלל המוצר מתחיל להיתקע.
כך שכל מה שניתן להשתמש בו, זה רק כבנתב הכי פשוט, שמקביל לביצועים של כל נתב סיני רגיל, בכמה עשרות דולרים ותו לא.

MrYair
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Oct 25, 2011
הבעות תודה: 242
מספר הודעות: 2840

#37  נשלח: ב' 19/11/2018 16:39

Lior98 כתב:

ציטוט:
...

·כן אבל לא הבנת.
הפורטי אצלי אני פשוט לא שם זה עסק של אבא שלי שאני עובד אצלו ןעל הדרך מתעסק בדברים האלה כן הפורטינט הוא gateway אבל כל הסיפור בשרשור הזה זה שאני רוצה להעיף תפורטינט ולהישאר עם הוטבוקס 3 (שכרגע הוא מוגדר כמודם אני רוצה לבטל את ה bridge ולהפוך אותו לנתב לכל דבר) אז פשוט הייתי צריך לוודא את הפרטים כמו איזה פורטים פתוחים ואיזה חיבור מתבצע ב wan אבל כמו שאמרתי הבנתי מה לעשות לקחת ראוטר מהבית לשם לחבר להוטבוקס 3 שמוגדר כמודם לעשות detect ואז לראות את סוג החיבור ולגבי פורטים ב dvr כתוב תפורטים שצריך לפתוח לפי מה שראיתי זה 80 ו server port 8000 אם במקרה משהו לא עובד אני פשוט מחזיר תהוטבוקס 3 כמודם בלבד ומחבר לפורטינט כאילו שום דבר לא השתנה

אתה רוצה לשים את ההוטבוקס 3 כי ראוטר עוד במשרד ??
שמע אתה אוהב ללכת על קרח דק
דבר ראשון במשרד כמו כל עסק אחר חייב שתהיה איזשהי הגנה על
האינטרנט של העסק,ההוטבוקס כמו כל ראוטר ביתי פשוט לא יתן לך
את אותה הגנה כמו שנותן לך ציוד SOHO נכון שהפורטינט הוא Zבל של מוצר
אבל עדין עדיף אותו מאשר הוטבוקס שמוגדר כי ראוטר

אם כבר תבקש שיחליפו לך לצ'קפוינט או שתבנה ראוטר משלך אם PFSENSE
ag43
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Aug 23, 2008
הבעות תודה: 46
מספר הודעות: 758

#38  נשלח: ב' 19/11/2018 18:59

לא יודע לגבי הD אבל ה60E הוא צעצוע חמוד ביותר שמחזיק בכיף משרד קטן.
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#39  נשלח: ב' 19/11/2018 20:36

השרשור זולג למקומות לא רלוונטים עבורי וגם עבור אחרים תודה לכולם שעזרו ונתנו לי עצות לבדוק מראש מה אני אמור לעשות/לבדוק לפני ההחלפה עזרתם לי מאוד מאמין בשבוע הזה אהיה שם עם מחשב נייד וראוטר בנוסף מהבית בשביל לבדוק כל פיסה קטנה של מידע ולקוות שהכל יעבוד כמו שצריך אם אתקל בבעיות אמשיך לעדכן לבנתיים לא רואה סיבה להמשיך תדיון פה תודה.
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#40  נשלח: ג' 20/11/2018 12:38

אמרו פה שהחיבור של hik connect חוסך תפתיחת פורטים כי החיבור מתבצע דרך חשבון ענן בין הdvr לתוכנה שעל המחשב/סמארטפון שנכנסים לחשבון ענן ומוציאים משם תמידע השאלה שלי אם

זה חוסך גם פתיחת פורטים וגם ip חיצוני קבוע? זה אומר שאם אעשה תחיבור זה יחסוך לי את שניהם?
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

#41  נשלח: ג' 20/11/2018 12:43

Lior98 כתב:
אמרו פה שהחיבור של hik connect חוסך תפתיחת פורטים כי החיבור מתבצע דרך חשבון ענן בין הdvr לתוכנה שעל המחשב/סמארטפון שנכנסים לחשבון ענן ומוציאים משם תמידע השאלה שלי אם

זה חוסך גם פתיחת פורטים וגם ip חיצוני קבוע? זה אומר שאם אעשה תחיבור זה יחסוך לי את שניהם?

·
כן, זה גם יחסוך להאקרים את המאמץ לפרוץ ל NVR שלך. כך אתה פשוט תגיש להם אותו על מגש של כסף, בצירוף של הזמנה. והוא יהיה נגיש כך לכל העולם.
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#42  נשלח: ג' 20/11/2018 12:47

sys_admin
·

אם זה חוסך לי את 2 הדברים אין לי בעיה.

כנראה לא הובן פה נכון זה לא משרד הייטק ולא בניין זה כולה בסטה בשוק הכרמל עם 10 מצלמות בשביל זה עשיתי את כל האינטרנט של 500/10 אין לי שימושים כבדים/מיוחדים מבחינתי ראוטר פשוט שייתן לי ת10 מגה העלובים של הוט יספיק לי אפילו בהורדה אני לא משתמש שם לא צריך פורטינט ולא archer c9 זה מיותר..

אז אלך על האפשרות הזאת ככה אעשה תחשהון ענן אחסוך פורטים אחסוך ip חיצוני קבוע ואעיף תפורטינט ואשאר רק עם הוטבוקס 3

נ.ב זה dvr
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

#43  נשלח: ג' 20/11/2018 12:49

Lior98 כתב:
@sys_admin
·

אם זה חוסך לי את 2 הדברים אין לי בעיה.

כנראה לא הובן פה נכון זה לא משרד הייטק ולא בניין זה כולה בסטה בשוק הכרמל עם 10 מצלמות בשביל זה עשיתי את כל האינטרנט של 500/10 אין לי שימושים כבדים/מיוחדים מבחינתי ראוטר פשוט שייתן לי ת10 מגה העלובים של הוט יספיק לי אפילו בהורדה אני לא משתמש שם לא צריך פורטינט ולא archer c9 זה מיותר..

אז אלך על האפשרות הזאת ככה אעשה תחשהון ענן אחסוך פורטים אחסוך ip חיצוני קבוע ואעיף תפורטינט ואשאר רק עם הוטבוקס 3

נ.ב זה dvr

·
גם, אם זה בסטה, הבסטיונר לא ישמח יותר מדי, כאשר כל שני וחמישי יאפסו לא את המצלמות והוא יצטרך כל פעם להגדיר אותן מחדש.
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#44  נשלח: ג' 20/11/2018 12:57

sys_admin
·

אז זה מה ששאלתי אם זה יעבוד כמו שצריך ויחסוך תבעיה?

(הבסטיונר זה אבי) זה אומר שאם אעשה חיבור דרך ענן של חשבון ונניח ה ip החיצוני משתנה זה לא מתעדכן בתוכנה שבמחשב/סמארטפון? הייתי בטוח זאת אופציה מעולה לחסוך את כל הסיפור

נ.ב שאמרת "יאפסו לו את המצלמות" למה התכוונת? בקטע שיפרצו לו לרשת או בקטע ש ה ip החיצוני ישתנה ואחרי זה יהיה צריך לעדכן? נראה לי לא הבנתי אותך נכון...
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

#45  נשלח: ג' 20/11/2018 17:01

בקטע שימחקו את ההגדרות ואת ההקלטות.
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות: