מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

הוט עסקים ממשק ניהול נתב fortinet

עמוד 4 מתוך 4
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4 
   פורומים > HTPC ומחשוב > אינטרנט
מחבר הודעה
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 245

#46  נשלח: ג' 20/11/2018 21:37

עדכון. היום היה קטסטורופה בכל הסיפור הזה

להפוך הוטבוקס ממודם בלבד לראוטר או להפך זה לא כמו אצלי בבית שזה בהגדרות של ממשק ניהול וביטול bridge mode וזה מסדר זה משהו דפוק אצלם שזה עדיין לא משתנה והיה צריך לדבר עם השירות לקוחות+ תמיכה טכנית בנפרד שיעשו את זה גם איפוס לא עזר הם איפסו אולי 10 פעמים ואמרו עכשעו זה יהיה מודם ולא עדיין זה לא עוזר דיברתי עם תמיכה טכנית שעשו את זה אולי 7 פעמים ואס קראתי איפשהו שהשירות לקוחות צריך לעשות את זה דיברתי איתם הם עשו משום מה זה כן הפך לראוטר אבל החיבור היה עם חייגן ואי אפשר היה לקבל תשם משתמש והסיסמא לא מהוט לא מהוטנט שזה הזפק רק מהוט עסקים!! כי שם זה באנדל והספק והוט לא יכולים להגיד לי תשם משתמש והסיסמא פשוט ביזיון! ובנוסף בגלל שצריך תשם משתמש והסיסמא ולא קיבלתי והנתונים בךורטינט נכונים ניסיתי להחזיר תהוטבוקס 3 למודם בלבד ולחבר לפורטינט והכל יעבוד אבל ההוטבוקס תקוע על נתב ולא על מודם בלבד ניסיתי גם איפוס גם בממשק ניהול לעשות bridge (שאחרי ריסט הוא ממשיך לעבוד בתור נתב) וגם התמיכה טכנית של הוט ניסו כמה פעמים לשנות ואמרו כל פעם הנה עכשיו זה יעבוד וזה עדיין נשאר על נתב!!!

מאוד מוגזם שלא לדבר שהתעתי בלי אינטרנט מ2 סיבות 1 אען שם משתמש וסיסמא של הספק רק מחר שאדבר עם הוט עסקים 2 אפשר לחסוך את זה בלהפוך תהוטבוקס 3 למודם ולחבר תפורטינט ואז לא צריך תשם משתמש והסיסמא אבל אי אפשר להפוך תצרה הזאת למודם בלבד וזה מוזר! בבית שלי זה בשנייה הופך ממודם לנתב ומנתב למודם למה שם זה לא משתנה?!! בקיצור מחר הזמנתי טכנאי שישבור תראש אבל זה מראב שהמוצרים שלה גמורים
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

הבעות תודה: 332
מספר הודעות: 1738

#47  נשלח: ד' 21/11/2018 0:06

Lior98
·

את כל זה כבר הסברתי לך פעמים רבות עוד לפני שנה בשרשורים הרבים שפתחת בנושא וגם עכשיו בשרשור זה ממש. כך שכלל לא מובן מה הייתה ההפתעה ומה לא היה ברור בהקשר זה. גם הסברתי לך לא פעם ולא פעמיים שמדובר על חיבור עם חייגן שמצריך גם את שם משתמש, גם את סיסמה וגם את פרטי השרת ועד מספר נתונים.
IamEzio (דוד)
גורו HTPC
גורו HTPC

הצטרף בתאריך:
  Jul 05, 2010

הבעות תודה: 514
מספר הודעות: 6793

#48  נשלח: ד' 21/11/2018 0:24

הכי הזוי בסיפור הזה זה הראש בקיר להוריד את הפורטי בלי הסבר או סיבה הגיונית.

משלמים על שירות, הם מספקים אותו ביחד עם ציוד נלווה (גם אם גרוע), אם זה מוגדר ועובד, מה הסיבה לגרור את זה ל-4 עמודים של כלום ושום דבר תוך כדי ראש בקיר שגורר לאינטרנט מושבת.

Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#49  נשלח: ד' 21/11/2018 4:31

sys_admin
·

זה עדיין לא משנה את העובדה שיש משהו במוזר בהוטבוקס שם שלא מגיב לשינוי ברידג ממודם לראוטר ומראוטר למודם ואפילו בתמיכה/שירות אין אפשרות לשנות אחרי 10 איפוסים אם זה היה עובד לא היה תבעיה כי היה אפשר לחזור

לגבי השם משתמש והסיסמא זה קל להגיד אבל לך תדבר איתם על זה מבחינת הספק אני בחיבור בלי חייגן מבחינת הוט אני תקין אבל יש בעיה בספק ואין להם דרך להביא לח תפרטים שם החייגן רק הוט עסקים שאני בטוח שגם הם מחר לא יבינו אותי ולא ייתנו לי תשם משתמש והסיסמא של הספק (אני בבנדל אצל הוט עסקים שהם קשורים גם לספק)
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#50  נשלח: ד' 21/11/2018 4:34

IamEzio
·

כל שינוי זה מבורך וכל ניסוי וטעייה רק ככה לומדים.

הדבר היחיד שמסקרן אותי זה למה ההוטבוקס 3 לא הגיב לשום שינוי לגבי שינוי bridge mode גם לא תמיכה טכנית גם לא דרכי בכתובת שלו למה עשו 10 איפוסים ושינוי ולא הצליח למרות שפעם אחת בפוקס כן הצליח להפוך ממודם לנתב אבל עכשיו זה נתקע על נתב בלי קשר יבוא היום טכנאי וישנה אבל הייתי בטוח שלבד אני אוכל לשנות למודם כמו בבית וכמו בכל מקום אחר שידוע שאפשר לעשות bridge בלי בעיה ובלי תמיכה טכנית לא אשמתי.
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#51  נשלח: ד' 21/11/2018 6:13

sys_admin
·

מה שעלה לדעתי תגיד לי אם אפשרי נניח הוטבוקס עובד כנתב ויש לי תפורטינט כנתב ובפורטינט יש את כל ההגדרות אם אבטל בהוטבוקס את ה dhcp או אגדיר static ip שם של הפורטינט זה יכול למשוך מהפורטינט תכתובות לא? תחשוב שיש לי 2 ראוטרים שניהם מחוברים אבל אני רוצה שהפורטינט הוא זה שיהיה זה שייתן תאינטרנט כי הוא מןגדר עם כל הפרטים איך מגדירים נכון בהוטבוקס בשביל זה (כמובן בלי ברידג מוד כי זה לא עובד)
sys_admin
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Jan 06, 2014

הבעות תודה: 332
מספר הודעות: 1738

#52  נשלח: ד' 21/11/2018 7:16

Lior98
·
מן הסתם שזה לא יכול לעבוד כך, כי לא הוטבוקס ולא פורטינט זה לא נתבים אמיתיים שבהם ניתן בצורה חופשית להגדיר את אפשרויות ניתוב נדרשות, אלה שמדובר על סבוניות מהסוג שמספקים ללקוח ביתי שלא מבין גם איך להגדיר נתב אמתי ובגלל זה היצרנים של ציודים כאלה לא רוצים שהוא יסתבך עם הגדרות ולא מאפשרים הגדרות מתקדמות של נתב, אפילו שזה הגדרות הכי פשוטות. לדוגמה אתה יכול לראות איך אתה מסתבך כבר יותר משנה עם הגדרות אפילו של פורטינט ושל הוטבוקס, אפילו אחרי שמסבירים לך כאן על מה מדובר.
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#53  נשלח: ד' 21/11/2018 7:44

sys_admin
·

מסתבך? לא מבין?

תגיד אתה הסתכלת על כל מה שכתבתי והסברתי פה?

חחח תתחיל להסתכל על מה שכותבים ולא על מה שאתה רוצה להסתכל או לחשוב

פורטינט טכנאי התקין לא רשם לי סיסמא של ממשק ניהול אין לי גישה להיכנס ולבדוק באמת אם החיבור היה עם חייגן

ברידג מוד לא עובד תמיכה טכנית/שירות לקוחות לא מצליחים לסדר את הלהפוך ממודם לנתב ומנתב למודם

שירות לקוחות/ תמיכה טכנית של הוט/הוטנט לא אומרים לי את השם משתמש והסיסמא של החייגן הם חושבים אני מדבר על wifi אמרו לי אולי בהוט עסקים ידעו בגלל שזה באנדל והוט עסקים כנראה קשורים לפרטים אבל זה עדיין אשמתם אבל אם בחרת בכל המצב הזה להאשים אותי שהידע שלי נמוך אז תודה רבה על כל התשובות עד כה אבל אשמח שלא תתערב אני אסתדר לבד
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#54  נשלח: ד' 21/11/2018 11:13

עדכון זה הסתדר פשוט עשו לי תהוטבוקס בחזרה למודם

למי שנתקל בבעיה בעתיד שיידע צריכים לדבר עם השירות לקוחות שיהפכו את ההוטבוקס למודם בלבד או ההפך שיהפוך גם לנתב זה משהו דפוק שהתמיכה סתם מסובבת אומרים אנחנו עושים לך אותו מודם/נתב וזה פשוט לא עובד אחרי הריסטארט צריך דרך שירות לקוחות שידעו להבא.

וגם החייגן אצלי זה לא חייגן רגיל זה חייגן מיוחד שמאפשר מהירות גבוהה (500 מגה) עם חייגן מיוחד של bizbox זה לא חייגן רגיל שם שם משתמש וסיסמא מספק אינטרנט סטנדרטי

עכשיו אנסה לדבר איתם ארצה לשדרג תהעלאה מ10 ל15 אבל בלי מעבר לסיבים אופטים שיקחו על זה אלפי שקלים הוספה של גג 100 שקל בחודש זה סביר מישהו יודע אם שווה לנסות?
mescaline
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 27, 2018
הבעות תודה: 14
מספר הודעות: 189

#55  נשלח: ד' 21/11/2018 11:23

למה לך העלאה גבוהה בבית עסק ?
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#56  נשלח: ד' 21/11/2018 15:09

mescaline
·

9 מצלמות אבטחה כל אחת 2mp 1920x1080 רציתי יותר מ10 בהוט עסקים אמרו לי ש10 זה המקסימום ויותר מזה זה כבר סיבים אופטים (שאני בטוח ש15 מגה העלאה של סיבים אופטים יעלו הרבה יותר מאשר 10 מגה העלאה רגיל
mescaline
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 27, 2018

#57  נשלח: ד' 21/11/2018 15:52

באפליקציה או בחיבור מרוחק אתה לא צופה LIVE ב 2mp 1920x1080 ובכלל האפלקציה או הWEB של המכשיר לא דורשים סטרימינג כזה גבוהה
Lior98
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#58  נשלח: ד' 21/11/2018 16:52

mescaline
·

קודם כל אלה 9 מצלמות שפועלות !בו זמנית! לא אחת אחת אתה צודק לגבי שהאיכות שלהן לא 1920x1080 זה שאני בוחר אחת מהמצלמות ומראה אותה על כל המסך זה מביא לרזולוציה הכי גבוהה לפי ה dvr צריכה ממוצעת של 5mbps למחשב בודד שמסתכל על 9 ו זמנית תחשוב שאני לפעמים גם מסתכל כי צריך זה נמצא על 10 במקרה הטוב זה יכול לזלוג טיפה ליותר ואז מתחיל דיילאי ובעיות
mescaline
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Sep 27, 2018

#59  נשלח: ה' 22/11/2018 17:34

מה שאתה רואה ב DVR זה לא הרוחב פס שהוא משדר לך לאפליקציה אלא הרוחב פס מהמצלמה ל DVR

אחרת, כאשר הDVR היה מנצל לך את הרוחב פס העלאה המלא ברשת אז לא היית יכול להוריד כלום...היה לך דאנלואוד 0
כל הזמנים הם שעון חורף - ישראל (GMT+2) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אינטרנט עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  4 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה