Z-wave. Stick Vs Gateway

SIRI, CORTANA, ALEXA, ECHO, GOOGLE HOME, HOME PAD, שלטים חכמים, KEY PADS, אפליקציות
gkatz
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 88 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

puma1 כתב:
...
...

איך שאני רואה את זה תוך כמה שנים. הבקר הראשי יהיה גוגל הום או אלכסה. הם עדיין לא שם. אבל בדרך לשם. ורה איחרה את הרכבת. ועד שגוגל ואמזון יגיעו למצב שהם באמת יכולים להחליף בקר בית חכם.

·
...
·אתה מתכוון שאתה מאמין שבעתיד שאמזון וגוגל יוסיפו לאלקסה וגוגל הום תמיכה מובנית בzwave?

puma1
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 140 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

אני לא יודע, יכול להיות שבעתיד כל הבית החכם יעבור ל-WIFI, יכולים לקרות הרבה דברים, רק הזמן יגיד, בכל מקרה, יכול להיות שגם יהיה התקן שהתחבר אליהם לקשר לתדרים מסוימים כמו ZWAVE ואחרים, אבל כל הניהול של הבית החכם יעשה דרך האפליקציה והממשק שלהם, יצירת תרכישים וכו... הבקר החיצוני יהיה רק בשביל לאפשר תקשורת בתדר מסויים, כמו לדוגמה שישלי בקר של שיאומי, אבל אני לא משתמש באפליקציה שלהם, אלא מנהל הכל דרך OPENHAB

לבנתיים יש אפשרות ליצור בגוגל תרכישים (לקבוע לכל תרכיש מה אתה צריך להגיד בשביל להפעיל אותו) אבל יש עוד המון דברים חסרים, ויש עוד המון זמן עד שיגיעו לשם, אבל שזה יקרה, זה יהפוך לרוב האנשים הפחות טכניים את עניין הבית החכם להרבה יותר פשוט

כיום אנחנו צריכים להסתמך על הקהילה שתפתח תמיכה לורה, OPENHAB, HA וכו... בגלל שיש כל כך הרבה, החברות עצמם לא יעשו את העבודה הזאת, אבל ברגע שכולם יעבדו דרך גוגל ואלכסה, לא תהיה להם ברירה (כי אם אתה לא שם אתה לא קיים) כל חברה שתרצה להוציא מוצר, תדאג לתמיכה רישמית (מה שמתחיל לקרות כבר היום, כמעט כל מוצר בית חכם כבר מגיע עם תמיכה בגוגל ואלכסה) וככה לא יהיה צורך להסתמך על הקהילה לתמיכה במוצר מסויים

אבל העניין יכול לקחת עוד כמה שנים, כרגע אין תחליף לבקר שינהל בית חכם שלם, אלא אם רוצים בית "פשוט" יותר ואז כבר היום ניתן להשתמש בגוגל כבקר ראשי , לניהו תרכישים פשוטים וכו...

שלח תגובה

חזור אל “עוזרות קוליות, שליטה ובקרה”