טיפול ב Saeco aroma ששכבה במחסן

פורום מכונות קפה ידניות (לא אוטומטיות), ומטחנות קפה
itamars2
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 242 פעמים
קיבל תודות: 329 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

יופי של סרטון רואים לשמטחנה יש פתח ענק האם ניסית את הטכניקה של האוויר לניקוי התעלה בסינגל דוזינג?
מעניין אם זה עובד בגודל כזה.
הפתח אצלי יותר עגול

coffeeavi
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 62 פעמים
קיבל תודות: 276 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #17 

@f_22

תודה על המחמאות :D

חייב להגיד שדי נחרדתי לראות איזולירבנד/בידוד על מגעים עם 220V בצד האחורי של ה-PID ועל ה-SSR
8O
אתה חייב למצוא פתרון אחר, בחום שמסביב, הבידוד הזה יזחל עם הזמן.
מאוד ממליץ לך להשקיע עוד קצת ולהגיע לפתרון בטוח יותר

תיהנה

f_22
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 209 פעמים
קיבל תודות: 49 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

@cofeeavi תודה לך, כן כבר רכשתי כיסוי ייעודי לSSR, ובינתיים כבר שנתיים שהאיזו לא זוחל מהבקר PID אבל אתה צודק שזה רע. איך עדיף לבודד? עם דבק חם? עם איזה חומר? או בלוק כלשהו?

@itamars2 האמת שהיה חוסך לי כמה שניות יפות ברוטינה, אני תמיד מרוקן ידנית עם המברשת, מפעיל שוב, ושוב מברשת. אבל אין לי מושג איפה משיגים בלון לחיצה כזה. מה לחפש בדיוק באיביי?

אאאאריאל (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 32 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

@f_22
קודם כל מקווה שנהנית בחו"ל, קצת מקנא, מה רע ?!
עכשיו נעבור לתודה גדולה. הסרתי את מגביר הקרמה ואני לא יכול להיות יותר מבסוט. לקח לי זמן לכייל את המטחנה וכל פעם שאני מנסה פולים חדשים אני צריך לכייל מחדש את דרגת הטחינה, אבל כשאני מגיע לנקודה הנכונה, תענוג !
אני כן השארתי את הידית בינתיים, לא מרגיש לי שהיא מלכלכת וזה מקל עליי את ההתעסקות. נראה מה יהיה בהמשך.
כרגע משתמש בטמפר פלסטיק פשוט ומחכה לטמפר Motta שהזמנתי מאמזון 8) .

אני מודה שלמרות שאני חובב פרוייקטי DIY, אני לא מרגיש בטוח להתעסק עם דודים ומערכות שמתחברות לחשמל או לפחות אצטרך לחפש משהו הרבה יותר מפורט מהתרשים בדיאגרמה ששלחת. זה מאוד מדגדג לי כי למרות שאני מצליח להוציא שוטים די טובים כרגע, ברור לי ששוטים טובים באמת ועקביים באיכותים, אוכל להשיג רק עם PID

@coffeeavi
שאפו על האתר ועל הפרויקטים !

f_22
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #20 

אאאאריאל כתב:...אני מודה שלמרות שאני חובב פרוייקטי DIY, אני לא מרגיש בטוח להתעסק עם דודים ומערכות שמתחברות לחשמל או לפחות אצטרך לחפש משהו הרבה יותר מפורט מהתרשים בדיאגרמה ששלחת. זה מאוד מדגדג לי כי למרות שאני מצליח להוציא שוטים די טובים כרגע, ברור לי ששוטים טובים באמת ועקביים באיכותים, אוכל להשיג רק עם PID

@coffeeavi
שאפו על האתר ועל הפרויקטים !
...
·
בגדול זה מאוד פשוט ואשמח לסייע לך. בגלל שאלו מכונות קטנות ולא מסחריות, הדוד כל כך פצפון שהטמפרטורה צונחת ל60-70 באמצע החליטה אצלי, עם הPID. המינימום המדהים שPID עושה זה שלא תצטרך לנחש מה הטמפרטורה בדוד. לפני שהענקתי לPID שליטה על הגוף חימום מדדתי את הטמפרטורות המתקבלות כשהמכונה שולטת עם התרמוסטט המעאפן שלה, ובעת שהנורה של "מוכן לעשות קפה" דולקת ומשקרת מדדתי טווח קבוע של 85 עד 115 מעלות. אתה מבין? זה או קפה מאוד חמוץ, או קפה מאוד מאוד חרוך. אז בייחוד במכונות כאלו זה ממש קריטי לדעתי.
אני מירושלים, מוזמן לתאם איתי כשיתחשק לך.

ואיזה כיף שהעפת ת'מגביר קרמה. עבודה טובה!
נערך לאחרונה על ידי f_22 ב 25/03/2019 11:40, נערך פעם 1 בסך הכל.

f_22
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #21 

@itamars2
·

עדכון - מצאתי באיביי את הנכון סוף סוף! תודה רבה!
https://www.ebay.com/itm/Three-Sizes-Rubber-Air-Dust-Blower-Ball-Cleaning-Tools-For-Watch-Computer-Camera/183039023379?var=690338255018

coffeeavi
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 62 פעמים
קיבל תודות: 276 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #22 

@coffeeavi תודה לך, כן כבר רכשתי כיסוי ייעודי לSSR, ובינתיים כבר שנתיים שהאיזו לא זוחל מהבקר PID אבל אתה צודק שזה רע. איך עדיף לבודד? עם דבק חם? עם איזה חומר? או בלוק כלשהו?
...

לטעמי הדרך הכי נכונה זה להכניס הכל לקופסא.
נכון, זה תופס יותר מקום ומצריך קצת עבודה אבל לשיטתי אין להתפשר על בטיחות :!: .
לא יודע מי מסתובב אצלך בבית, ילדים, חיות מחמד, ואפילו אתה :D אתה ממש לא רוצה שמישהו יקבל מכת חשמל עם הקפה במקום שוקולד טוב...

@אאאאריאל
תודה

itamars2
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 242 פעמים
קיבל תודות: 329 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

@f_22
·אני קניתי כזה אבל במידה הלא נכונה התכוונה למכסה המצלמה מגומי שמופיע אצלי בסקירה של המטחנה

אאאאריאל (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 32 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

@f_22

תודה רבה על ההזמנה ! מאוד מעריך את זה. תהיה בטוח שאנצל אותה ולמרות שזו תקופה של עומס אני נמצא די הרבה בירושלים.
איפה אתה גר ? (נראה לי שאפשר גם בפרטי)

שלח תגובה

חזור אל “מכונות קפה ידניות ומטחנות”