שיתוף פעולה ייחודי בין אפל ל-yes - ממיר אפל TV משודרג לכל מנוי

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
YanivPL (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 369 פעמים
קיבל תודות: 198 פעמים

שיתוף פעולה ייחודי בין אפל ל-yes - ממיר אפל TV משודרג לכל מנוי

נושא שלא נקרא #1 

רגע אחרי שהכריזה כי היא מתכננת לעבור לשדר על גבי האינטרנט, yes תשתף פעולה עם אפל העולמית • הלקוחות יקבלו ממיר של אפל TV שכולל גם גישה לנטפליקס ואמזון פריים, בעוד הטלוויזיה של yes תוטמע בו כאופציה הראשונה ותכלול יכולת הקלטה

[imgbig]https://images.globes.co.il/images/NewG ... 150136.jpg[/imgbig]

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001278343

AbuNazir
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

כלומר הלקוחות יצטרכו לממן את המעבר לתשתית האינטרנט ולרכוש ממירים שעולים יותר מערכם האמיתי? :lol: :roll: 8O :D

i_zik
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

מהכתבה לא ברור האם מדובר במכשיר רגיל שהתוכנה של יס תאפשר הקלטה מקומית וסנכרון בין התקני אפל טי.וי. דומים באותו החשבון, או שמא מדובר במכשיר שיעוצב במיוחד בשביל החברה. עם מיטב ההיכרות שיש לאנושות עם אפל - עוד לא נולד ספק התוכן שיעצב את הממשק של מערכת ההפעלה שלה לטובת המותג הפרטי שלו, כמו שניתן לעשות באנדרואיד.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

מה לא ברור? אפלTV יסופק למי שיתחייב קדימה. לא מאמין שזה יהיה הקלטות מקומיות אלא בוודאי בענן.

berlad26
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 32 פעמים
קיבל תודות: 22 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

מעניין אם זה אומר ששירות הסטרימינג של אפל שיושק השנה ייכלל בחבילה בארץ. ויהיה בלעדי ביס אולי?!

Elad1409
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 24 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

לא נראה לי סביר שאפל ייתנו בלעדיות ליס (או לכל חברה אחרת) בשירות הסטרימיניג שלהם

Nunatak
עוסק בתחום
עוסק בתחום
שם מלא: nunatak
נתן תודות: 194 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

כתבה חסרה ולא ברורה בעליל שמבוססת על שמועה או שברי מידע.

ממיר? זה לא ממיר. 130$ לעומת 80$? ממתי יס מוכרים ממירים? בארץ נהוג להשתמש בשקלים. יס מוציאים עכשיו אפליקציה לapple tv וandroid tv? כמה עולה מנוי בלי "ממיר"?

בקיצור, אני יכול להמשיך עוד ועוד. תכל'ס הכתבה הזאת לא אומרת שום דבר שלא היה ברור כשהכריזו על מעבר מהלוויין אל הענן וכל השאר לא שווה את הפיקסל שהוא נכתב עליו.

BARBIE
טרול
טרול
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 135 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

מי בכלל צריך הקלטה היום? לי יש מזמן יכולת הקלטה אמיתית מסטרימר APPLE TV דרך HDMI למחשב כולל פס קול DD 5.1 כמו גם הקלטה זהה מסלקום TV ואני לא משתמש בזה כמעט, פרט למקרים שאשתי מבקשת להקליט איזו כתבה בערוץ מסחרי ולשלוח לה.. אני מעדיף להוריד את התוכן הרצוי מטורנט...

הם מן הסתם ימכרו אפל TV במחיר מופקע ממה שהוא עולה. מה שחשוב בשירותי סטרימינג כאלו היא יכולת צפיה בתכנים חיים מענן בתזמון אחר, כמו שיש בסלקום TV בו אני יכול להגיע הבייתה ב 7 בערב ולצפות בתוכנית הבוקר. זה מספיק ל 99% מהלקוחות.

השאלה אם יס יספקו רק תוכנה למי שכבר יש סטרימר של אפל TV? (אגב אני ממש לא מת על הסטרימר הזה, משתמש בו רק כי הוא היחיד שכרגע מציע אטמוס וויזן כמו גם אפשרות לקודד כל פס קול ל DD 5.1 מה שמאפשר לי ללכוד את הוידאו עם 5.1 עי כרטיס לכידה במחשב).

shaulch
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 56 פעמים
קיבל תודות: 36 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

Nunatak כתב:כתבה חסרה ולא ברורה בעליל שמבוססת על שמועה או שברי מידע.

ממיר? זה לא ממיר. 130$ לעומת 80$? ממתי יס מוכרים ממירים? בארץ נהוג להשתמש בשקלים. יס מוציאים עכשיו אפליקציה לapple tv וandroid tv? כמה עולה מנוי בלי "ממיר"?

בקיצור, אני יכול להמשיך עוד ועוד. תכל'ס הכתבה הזאת לא אומרת שום דבר שלא היה ברור כשהכריזו על מעבר מהלוויין אל הענן וכל השאר לא שווה את הפיקסל שהוא נכתב עליו.
...
ברור שמדובר בהדלפה . בכל אופן ההדלפה ברורה - יס ברגע שמתחילה שידורים באינטרנט , צריכה להחליף את הממיר ללקוח . על פי ההדלפה אחד מהאופציות יהיה לקבל אפל TV (אולי בגירסה הבאה) . אישית, נראה לי ברור שאם יש לך כבר סטרימר אז תוכל לעשות מנוי באותה צורה כמו כיום בסטינג tv .

DaNTaF
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

BARBIE כתב:מי בכלל צריך הקלטה היום? לי יש מזמן יכולת הקלטה אמיתית מסטרימר APPLE TV דרך HDMI למחשב כולל פס קול DD 5.1 כמו גם הקלטה זהה מסלקום TV ואני לא משתמש בזה כמעט, פרט למקרים שאשתי מבקשת להקליט איזו כתבה בערוץ מסחרי ולשלוח לה.. אני מעדיף להוריד את התוכן הרצוי מטורנט...

הם מן הסתם ימכרו אפל TV במחיר מופקע ממה שהוא עולה. מה שחשוב בשירותי סטרימינג כאלו היא יכולת צפיה בתכנים חיים מענן בתזמון אחר, כמו שיש בסלקום TV בו אני יכול להגיע הבייתה ב 7 בערב ולצפות בתוכנית הבוקר. זה מספיק ל 99% מהלקוחות.

השאלה אם יס יספקו רק תוכנה למי שכבר יש סטרימר של אפל TV? (אגב אני ממש לא מת על הסטרימר הזה, משתמש בו רק כי הוא היחיד שכרגע מציע אטמוס וויזן כמו גם אפשרות לקודד כל פס קול ל DD 5.1 מה שמאפשר לי ללכוד את הוידאו עם 5.1 עי כרטיס לכידה במחשב).
...
·
אשמח אם תוכל להסביר כיצד אתה מקליט דרך המחשב.

rmysknzy
טרול
טרול
נתן תודות: 27 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

מענין לדעת אם גם לקוחות יס יוכלו לקבל בישראל את שירות הטלוויזיה אפל טיוי פלוס, כולל השירותים הדיגיטלים אפל ניוז פלוס,
,אפל ארקייד, אפל קארד.

NetanelAzu
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 18 פעמים
קיבל תודות: 38 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

@rmysknzy
·כרגע לא, וגם לא צפוי לקרות בשנה הקרובה.

OOkladek
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

@rmysknzy

אפל טיוי פלוס מגיע בסתיו למאה מדינות, רשימת המדינות לא פורסמה אך בדרך כלל כאשר אפל מוציאה שירות ל 100 מדינות ישראל נמצאת ברשימה הזו (במקום ל 10 קבועות שהן בדרך כלל הראשונות שמקבלות שירותים שונים).

אפל ניוז פלוס כרגע מוגבל לארה"ב וקנדה ובקרוב יופעל גם באנגליה אין צפי בנוגע למדינות אחרות ממה שזכור לי.

אפל ארקייד יושק באביב ב 150 מדינות, כלומר רוב העולם, כלומר בטוח שגם בישראל באותו הזמן עם יתר המדינות.

האפל קארד לא צפוי כרגע להתרחב מחוץ לגבולות ארה"ב אבל במורגן סטנלי (הבנק האחראי על הנפקת כרטיסי האשראי) אישרו שהם בוחנים את הרחבת הישרות למדינות אחרות.

בנוגע לאפל טיוי פלוס ויס, אין שום קשר בין השניים ולא תהיה בעיה להירשם לשירות הסטרימינג של אפל, כל מה שיס בסך הכל יעשו זה להוציא אפליקציה ל tvOS (מערכת ההפעלה של האפל טיוי), יס לא יכולים לחסום את השימוש החופשי שלך במכשיר ו/או לשנות דבר במערכת ההפעלה.

ValorHeart
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 45 פעמים
קיבל תודות: 81 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

יס יכולים להשתמש בAPI לאלפל טיוי ולהשתלט על המכשיר בעזרת השלט של יס

משהפרפר
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 24 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

@oferlaor
·היי
בינתיים יס כבר אימצו את האפל טיוי והם גם הטמיעו בו את החותם שלהם. שאפו!
אתמול קיבלנו סטרימר כזה וראיתי שאתה כבר "בדקת" אותו, אבל איני מוצא כאן את הכתבה שלך ואשמח לקישור.
למרות זאת, השאלה שלי היא אחרת...
בממירים השונים של יס יש יציאת שמע, אם אנלוגית ואם IR.
לעומת זאת, בממיר הקטנטן של אפל יש רק כניסת מתח, כניסת כבל רשת ויציאת HDMI אחת.
ואם בכל זאת יש לי מערכת שמע טובה [או היקפית]?
איך אקבל הפרדת שמע, שאותה אוכל לחבר למערכת, כדי ליהנות מאיכות שמע טובה יותר מזו שאוכל "להוציא"
מהטלוויזיה?

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”