HA

SIRI, CORTANA, ALEXA, ECHO, GOOGLE HOME, HOME PAD, שלטים חכמים, KEY PADS, אפליקציות
Grappa
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: Grappa
נתן תודות: 51 פעמים
קיבל תודות: 385 פעמים

Re: תודה! נראה לי שזה הכיוון שלי..קראתי על בעיות תוכנה בORANGE PI

נושא שלא נקרא #31 

@bouo
·
כרגע זה מותקן אצלי על Raspberry Pi 3 B עם hass.io כ Docker, גירסת מערכת ההפעלה היא OpenHABian וזה מאפשר להריץ גם OpenHAB במקביל (יצאה הנשמה אבל עובד בסוף :D).

בעבר התקנתי על ווינדוס והשתמשתי ב Python.
https://www.home-assistant.io/docs/inst ... nvironment

יש אפשרות גם עם Docker
https://www.home-assistant.io/docs/installation/docker/

ההתקנה עם hass.io יותר נוחה או אולי הגירסה יותר חדשה מבעבר ויותר קל להתמצא.
מתאר לעצמי שאם תתקין VM ותחפור קצת תמצא איך להתקין את ה hass.io או להוסיף אותו אחרי.

קח בחשבון שאני לא מומחה גדול לעיניין רק בשלבי המשחק כרגע.

amired13
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 70 פעמים
קיבל תודות: 94 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

היי, אני אשמח לעזרה עם הפעלה של גישה מרחוק לHA שמותקן על RPI.
פעמיים ניסיתי לבצע את התהליך לפי הסרטון הזה: אבל משהו נדפק והייתי צריך לפרמט את הSD ולהתקין את כל הHA מחדש כי הUI הפסיק לעבוד ולא הייתה לי גישה לHA קצת אחרי שהפעלתי את ה- duck dns.

אחרי ביצוע התהליך בניסיון לגלוש לסאבדומיין שלי ב- duckdns הייתי מגיע לדף הגדרות של הראוטר עצמו ולא לUI של הHA. בנוסף הUI הלוקאלי היה מפסיק לעבוד.

אני מניח שאני נופל איפשהו בעניין של הPORT FORWARDING, אבל אני לא מבין למה הUI הרגיל (192.168..:8123) גם הפסיק לעבוד ברגע שה duck dns נכנס לפעולה. אולי זה כי הוצאתי מהערה את קטגוריית HTTP בconfiguration? אבל הUI הלוקאלי אמור לעבוד תמיד.. לא?

מישהו הצליח לעשות את התהליך על ראוטר VTECH של בזק ויכול לפרט בדיוק איך פותחים את הפורטים ואיזה?

תודה

Cheetahunter
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

amired13 כתב:היי, אני אשמח לעזרה עם הפעלה של גישה מרחוק לHA שמותקן על RPI.
פעמיים ניסיתי לבצע את התהליך לפי הסרטון הזה: אבל משהו נדפק והייתי צריך לפרמט את הSD ולהתקין את כל הHA מחדש כי הUI הפסיק לעבוד ולא הייתה לי גישה לHA קצת אחרי שהפעלתי את ה- duck dns.

אחרי ביצוע התהליך בניסיון לגלוש לסאבדומיין שלי ב- duckdns הייתי מגיע לדף הגדרות של הראוטר עצמו ולא לUI של הHA. בנוסף הUI הלוקאלי היה מפסיק לעבוד.

אני מניח שאני נופל איפשהו בעניין של הPORT FORWARDING, אבל אני לא מבין למה הUI הרגיל (192.168..:8123) גם הפסיק לעבוד ברגע שה duck dns נכנס לפעולה. אולי זה כי הוצאתי מהערה את קטגוריית HTTP בconfiguration? אבל הUI הלוקאלי אמור לעבוד תמיד.. לא?

מישהו הצליח לעשות את התהליך על ראוטר VTECH של בזק ויכול לפרט בדיוק איך פותחים את הפורטים ואיזה?

תודה
...
החלפת את האייפי של הסאבדומיין שלך לאייפי של הRPI?

שלח תגובה

חזור אל “עוזרות קוליות, שליטה ובקרה”