מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

פרטנר פייבר איטיות

עמוד 2 מתוך 3
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  הבא 
   פורומים > HTPC ומחשוב > אינטרנט - ספקים, תשתית, סיבים fiber
מחבר הודעה
Lior98
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018
הבעות תודה: 6
מספר הודעות: 668

#16  נשלח: ו' 26/07/2019 17:01

היי אני מעלה שוב את הנושא בגלל שהאיטיות אצלי נמשכת התקשרתי לפרטהר אמרו שאצלהם הכל תקין (אמרתי להם שבאותו רגע שיש לי איטיות אני מקבל עדיין מהירות אינטרנט מלאה 500/50) אמרו לי שישלחו אליי לבית טכנאי אמרתי להם שאני בספק שזה קשור כי הציוד שלי בסדר הטכנאי יבוא ביום שלישי מישהו יודע מב אפשר לעשות? נראה לי הטכנאי זה בזבוז אולי זה קשור לספק אינטרנט ופשוט אחליף?
| פרופיל | שלח הודעה | חפש
er557
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  May 24, 2012
הבעות תודה: 37
מספר הודעות: 380

#17  נשלח: ו' 26/07/2019 17:16

אי אפשר להחליף ספק בפייבר- רק פרטנר
Lior98
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#18  נשלח: ו' 26/07/2019 17:49

er557 כתב:
אי אפשר להחליף ספק בפייבר- רק פרטנר

·בהתחלה שהייתי איתם (4 חודשים לסירוגין) היה מעולה האיטיות התחילה לפני חודש מה האופציות בנתיים? נראה לך שאם אנסה לשדרג לחבילה 1000/100 אולי זה יפתור את הבעיה כי הם ישדרגו את המערכת ואולי זה יגרום לפיתרון של האיטיות? למרות שזה איטיות לא קבועה ובאה לעיתים קרובות
(1) הבעות תודה: Rocky575
Rocky575
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 05, 2016
מספר הודעות: 5

#19  נשלח: ב' 29/07/2019 16:27

Lior98 כתב:

ציטוט:
...

·בהתחלה שהייתי איתם (4 חודשים לסירוגין) היה מעולה האיטיות התחילה לפני חודש מה האופציות בנתיים? נראה לך שאם אנסה לשדרג לחבילה 1000/100 אולי זה יפתור את הבעיה כי הם ישדרגו את המערכת ואולי זה יגרום לפיתרון של האיטיות? למרות שזה איטיות לא קבועה ובאה לעיתים קרובות

הייתה לי עד עכשו את אותה הבעיה כמו שלך, הייתי ב1000/100 אצל פרטנר והכל עבד כמו שצריך עד לפני כחודש כבר. דיברתי עם התמיכה הטכנית לא יכלו לעזור לי, אתמול החלטתי לעבור לסלקום פייבר שקיים אצלי גם כן בבניין למהירות 500/50 כי לא ראיתי משהו מיוחד ב1000. הטכנאי הגיע כבר היום והתקין לי סיב אופטי חדש שלהם, שמתי לב גם שהסיב של סלקום עם הגנה חיצונית לעומת הסיב של פרטנר שהוא מאוד דק ואולי גם כנראה גם משהו קרה לו עם הזמן בתוך הקירות. אחרי כל החיבור פתאום הכל התחיל לעבוד כמו שצריך (אני משתמש בIPTV בעיקר שהיה כל הזמן נתקע עם האיטיות של פרטנר ועכשו עובד חלק כמו שעבד לפני שהבעיות התחילו) כרגע הכל סבבה בלי עין הרע, חוץ מהעובדה שחייבים להשתמש בנתב ADB שהם סיפקו לי בחינם (ללא תשלום שכירות לאחר שנה) אבל הקליטה שלו בחדרים המרוחקים חלשה יותר מהנתב הפרטי שהשתמשתי בו אצל פרטנר DLINK AC2600.
בכל מקרה כרגע אני מרוצה רק נשאר להתנתק מפרטנר.
Lior98
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#20  נשלח: ב' 29/07/2019 17:22

Rocky575 כתב:

ציטוט:
...

הייתה לי עד עכשו את אותה הבעיה כמו שלך, הייתי ב1000/100 אצל פרטנר והכל עבד כמו שצריך עד לפני כחודש כבר. דיברתי עם התמיכה הטכנית לא יכלו לעזור לי, אתמול החלטתי לעבור לסלקום פייבר שקיים אצלי גם כן בבניין למהירות 500/50 כי לא ראיתי משהו מיוחד ב1000. הטכנאי הגיע כבר היום והתקין לי סיב אופטי חדש שלהם, שמתי לב גם שהסיב של סלקום עם הגנה חיצונית לעומת הסיב של פרטנר שהוא מאוד דק ואולי גם כנראה גם משהו קרה לו עם הזמן בתוך הקירות. אחרי כל החיבור פתאום הכל התחיל לעבוד כמו שצריך (אני משתמש בIPTV בעיקר שהיה כל הזמן נתקע עם האיטיות של פרטנר ועכשו עובד חלק כמו שעבד לפני שהבעיות התחילו) כרגע הכל סבבה בלי עין הרע, חוץ מהעובדה שחייבים להשתמש בנתב ADB שהם סיפקו לי בחינם (ללא תשלום שכירות לאחר שנה) אבל הקליטה שלו בחדרים המרוחקים חלשה יותר מהנתב הפרטי שהשתמשתי בו אצל פרטנר DLINK AC2600.
בכל מקרה כרגע אני מרוצה רק נשאר להתנתק מפרטנר.

·לא יודע אם הפיתרון זה לעבור לסלקום כי אני באמת מעדיף את פרטנר חוץ מזה שלא בדקתי בכלל אם יש פריסה של סלקום אצלי אבדוק מחר (הבנתי שזה רק בשיחת טלפון ואין מפת פריסה דרך האתר לראות אם הרחוב מחובר) אבל חבל שפרטנר עושים שטויות כאלה..
Rocky575
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

הצטרף בתאריך:
  Aug 05, 2016
מספר הודעות: 5

#21  נשלח: ב' 29/07/2019 18:20

Lior98 כתב:

ציטוט:
...

·לא יודע אם הפיתרון זה לעבור לסלקום כי אני באמת מעדיף את פרטנר חוץ מזה שלא בדקתי בכלל אם יש פריסה של סלקום אצלי אבדוק מחר (הבנתי שזה רק בשיחת טלפון ואין מפת פריסה דרך האתר לראות אם הרחוב מחובר) אבל חבל שפרטנר עושים שטויות כאלה..

מסכים זה באמת אולי לא פתרון, אם היו פותרים לי את הבעיה הייתי נשאר ללא ספק. כרגע הבעיה עם סלקום היא שאין אפשרות להשתמש בנתב פרטי שזה חסרון מבחינתי, כי אין אפשרות לגשת להגדרות מתקדמות בראוטר שהם מספקים וגם טווח הקליטה נמוך יחסית. גם שמתי לב שמבחינת שליחת ping הזמן תגובה ארוך יותר ממה שהיה לי בפרטנר שזה חסרון נוסף.
אולי היה עדיף באמת לנסות להזמין טכנאי קודם כי יש סיכוי שהבעיה בתשתית.
MrYair
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Oct 25, 2011
הבעות תודה: 264
מספר הודעות: 3019

#22  נשלח: ב' 29/07/2019 18:44

קחו בחשבון שפרטנר לוקחת בחשבון אנשים שהם מורידים כבדים
היות והם משווקים חבילה של ג'יגה בהורדה אז ברור שאהיה משחקים
אם ניתובים והאטה כזאת או אחרת

כי אם עושים בדיקת מהירות והכל מתקבל תקין אבל באותו זמן אם מנסים
להוריד משהו וזה בקושי זז אז אין פה מה לחשוב זה פשוט אחד ועוד אחד.

יעש דרכים לבדוק את זה.
Lior98
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#23  נשלח: ב' 29/07/2019 21:27

MrYair כתב:
קחו בחשבון שפרטנר לוקחת בחשבון אנשים שהם מורידים כבדים
היות והם משווקים חבילה של ג'יגה בהורדה אז ברור שאהיה משחקים
אם ניתובים והאטה כזאת או אחרת

כי אם עושים בדיקת מהירות והכל מתקבל תקין אבל באותו זמן אם מנסים
להוריד משהו וזה בקושי זז אז אין פה מה לחשוב זה פשוט אחד ועוד אחד.

יעש דרכים לבדוק את זה.

הבעיה אצלי הייתה מוגזמת בדיקת מהירות תקינה ב wifi מקבל 490/51 ואז נכנס ליוטיוב לטעון סרטון על 240p וזה נטען ברמה בלתי נסבלת כמובן שזה לא כל הזמן אבל מתי שזה קורה זה בתדירות יחסית גבוהה האמת שלא ניסיתי עדיין שיש איטיות מוגזמת לנסות להוריד קובץ כבד זה כבר סיקרנת אותי..
kosta
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  May 07, 2007
הבעות תודה: 4
מספר הודעות: 81

#24  נשלח: ג' 30/07/2019 16:53

חוץ מלשנות את הממיר לDLINK אפשר לנסות להשתמש בDNS אחר ולבדוק. אישית אין לי בעיה, אבל את השרתי DNS אני מגדיר בראוטר פרטי , שם יש הגדרה שמאפשרת לשנות , לא יודע אם בראוטר של פרטנר ניתן לעשות זאת אבל אפשר לנסות דרך מערכת ההפעלה.
Lior98
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#25  נשלח: ג' 30/07/2019 16:58

kosta כתב:
חוץ מלשנות את הממיר לDLINK אפשר לנסות להשתמש בDNS אחר ולבדוק. אישית אין לי בעיה, אבל את השרתי DNS אני מגדיר בראוטר פרטי , שם יש הגדרה שמאפשרת לשנות , לא יודע אם בראוטר של פרטנר ניתן לעשות זאת אבל אפשר לנסות דרך מערכת ההפעלה.

·מישהו אמר מקודם שדווקא היה לו בעיה והוא החליף את הממיר ל d link ודווקא עבד הרבה יותר טוב... יש דרך לבדוק אם הבעיה בממיר?
kosta
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  May 07, 2007

#26  נשלח: ג' 30/07/2019 17:16

Lior98
·
נראה לי בעייתי לבדוק וצריך את הציוד של פרטנר. אבל אם אין לך ממיר DLINK אלא של חברה אחרת (ממיר לא ראוטר), תעשה כל שביכולתך כדי שיחליפו לך לDLINK . תצעק עליהם, תגיד להם שיש ניתוקים קטנים כל כמה דקות (תציין שהראוטר לא מתנתק אבל ישנם ניתוקים קצרים כשאתה גולש) , תגיד להם שזה קורה בכל המחשבים וגם כשאתה מחובר חוטית.
שמעתי מחבר שהביאו לו ממיר לא של DLINK בהתקנה ראשונה ( לי הביאו ישר DLINK) והיו לו בעיות באינטרנט ואחרי שהחליפו לDLINK , הבעיות הסתדרו.
Lior98
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

הצטרף בתאריך:
  Aug 25, 2018

#27  נשלח: ג' 30/07/2019 17:20

kosta כתב:
@Lior98
·
נראה לי בעייתי לבדוק וצריך את הציוד של פרטנר. אבל אם אין לך ממיר DLINK אלא של חברה אחרת (ממיר לא ראוטר), תעשה כל שביכולתך כדי שיחליפו לך לDLINK . תצעק עליהם, תגיד להם שיש ניתוקים קטנים כל כמה דקות (תציין שהראוטר לא מתנתק אבל ישנם ניתוקים קצרים כשאתה גולש) , תגיד להם שזה קורה בכל המחשבים וגם כשאתה מחובר חוטית.
שמעתי מחבר שהביאו לו ממיר לא של DLINK בהתקנה ראשונה ( לי הביאו ישר DLINK) והיו לו בעיות באינטרנט ואחרי שהחליפו לDLINK , הבעיות הסתדרו.

·האמת שיש לי ממיר d link זה מה שקיבלתי שהצטרפתי אולי זה עניין של דגמים? או להגיד להם שפשוט יחליפו את הממיר עצמו? אני במצב יחסית נואש שאומר כבר להישאר ככה ולהנות במצב הקיים ומתי שיש איטיות לסתום את הפה בתקווה שזה יסתדר לבד כי אני לא רואה את פרטנר מסדרים את זה
ronensharf (Ronen Sharf)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

הצטרף בתאריך:
  Dec 27, 2004

הבעות תודה: 1
מספר הודעות: 187

#28  נשלח: ג' 30/07/2019 17:23

כאשר החליפו את שלי אמרו שזו האפשרות האחרונה. הם לא הצליחו למצוא סיבות אחרות למהירות האיטית של עלית האתרים
kosta
חבר פעיל
חבר פעיל

הצטרף בתאריך:
  May 07, 2007

#29  נשלח: ג' 30/07/2019 17:35

ronensharf כתב:
כאשר החליפו את שלי אמרו שזו האפשרות האחרונה. הם לא הצליחו למצוא סיבות אחרות למהירות האיטית של עלית האתרים

·
נראה כאילו המהנדסים והאחראים על השרתים של פרטנר בפלנטה אחרת מהטכנאים ועל נציגי השירות בכלל אין מה לדבר.
ברור שאם הטכנאים החליפו הכל וזה עדיין לא פותר את הבעיה אז רוב הסיכויים משהו דפוק בשרתי הניתוב , בקטע הזה היה טוב אם הטכנאי היה מתייעץ עם מהנדסים כי אין דבר כזה 'סוף הדרך, אין מה לעשות'.

היתה לנו לא מזמן בעיה חמורה שכמעט כולנו הושפענו ממנה כאשר מהירות העלאה היתה על הפנים אבל בבדיקות מהירות הכל היה תקין, נציגי שירות הלקוחות והטכנאים לא יכלו לפתור את הבעיה ומבחינתם הכל בסדר שאתה מעלה על 1 מגה במקום 12+ כל עוד בבדיקת מהירות נוחה , הכל תקין. רק התקשרות עם המהנדס פתרה את התקלה , בזכות אחד הגולשים כאן, אחרת בחיים לא היתה נפתרת התקלה.
לך עכשיו תשיג מישהו שאחראי שם... באמת ביזיון
MrYair
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

הצטרף בתאריך:
  Oct 25, 2011
הבעות תודה: 264
מספר הודעות: 3019

#30  נשלח: ג' 30/07/2019 23:32

זה יכול להיות המון גורמים לאיטיות לא בהכרח מתאם DLINK
כי מתאם DLINK זה סהכ ממיר מאופטי לרשת

יכול להיות הלחמה לא תקינה
קצוות סיב לא נקיות נגיעות של ידיים לכלוך אבק וכ''ו
תלוי גם באיזה דגם סיב אופטי משתמשים ובאיזה מיקרון
הסיב,יש הרבה משתנים פה

כמובן שגם ניתוב דפוק יכול להיות
כי אחרי הכל ספק של פרטנר זה 012 לשעבר
וזה לא חדש שספק 012 היה אחד הגרועים ונראה שנשאר
גרוע.

איך אתה גולש? אלחוטי או קווי?
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אינטרנט - ספקים, תשתית, סיבים fiber עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2  |  3  |  הבא 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן להצביע לסקרים בפורום זה
לא ניתן לצרף קבצים בפורום זה
לא ניתן להוריד קבצים בפורום זה