האם שווה להשקיע ולקנות qled במקום led של סמסונג?

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
shlomis1zzz
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 782 פעמים
קיבל תודות: 119 פעמים

נושא שלא נקרא #16 

אישית , אני , עצמי , אנוכי...
יש לי כסף ברוך השם , ויכלתי להביא איזה qled
אבל בגלל הצריבות ובגלל נותן השירות החלטתי שלא לרכוש .
וללכת על led דגם בכיר.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2381 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #17 

@shlomis1zzz
·
מה קשור QLED וצריבות?

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 667 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

liorfm כתב:@mosheva

כן אני יודע שאין לזה סוף, בשקט אתה מגיע ל 20,000 ש"ח, לכן אני מנסה לשים לזה גג כלשהו, אני רוצה מסך סבבה, אני לא חייב של סמסונג, תקציב מקורי היה עד 6000 ש"ח מוכן להגדיל ל 8000 ש"ח אבל בתנאי שיש באמת הבדל ולא הבדל שטחי לחלוטין, וזה מה שאני לא מצליח לקבל עליו תשובה.
...
·
לשאלתך: כן, הQ6FN טובה מ-NU7100 כמעט בכל פרמטר אפשרי. ומהווה קפיצת מדרגה של ממש.
היא גם כמעט זהה ל-NU8000, כך שכדאי לך לבדוק מי מהן יותר זולה ולהעדיף אותה.
האם ההבדל הזה שווה 3,500 ש"ח - זה כבר אתה תחליט.

rick090
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 17 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

הייתה לי ה-Q6FN בחדר שינה והיא מצוינת. צבעים עשירים וניגודיות מעולה. טובה בהרבה מהדגם המקביל לה השנה (Q60R) וגם פי אלף טובה ממה שהוצע לך. אם אתה רוצה משהו טוב באמת שיישאר איתך להרבה זמן ומצוייד בכל הדברים החדשים לך על ה-Q70R של סמסונג. שחורים כמעט מושלמים, HDR ברמה שאתה מזיל ריר על המסך. במיוחד שהיא עברה עדכון לאחרונה שהוסיף לה הרבה בהירות אז עכשיו היא מושלמת. יש לי אותה בסלון ותענוג לראות בה סרטים ואפילו ערוץ 12-13 נראים טוב. ובגודל 65" היא לא יקרה מאוד. פחות מ-9 נראה לי אפשר להוציא אותה.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

יש לי q7fn 75, להורים קניתי N7400 (לא זוכר שם דגם מדויק). אין הבדל באיכות תמונה. סדרת ה Q7 לא מוצלחת, חבל על הכסף, להסתפק ב LED זה לגמרי מספיק.

rick090
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #21 

יש לי q7fn 75, להורים קניתי N7400 (לא זוכר שם דגם מדויק). אין הבדל באיכות תמונה. סדרת ה Q7 לא מוצלחת, חבל על הכסף, להסתפק ב LED זה לגמרי מספיק.
...

ניסית אצל ההורים לצפות בתכנים מעבר ל-yes ו-hot? צפית בתכנים איכותיים של 4K HDR?
צפית ב-DVD רגיל והשוות את איכות ה-Upscale? כי אם לא, שם נמצאים ההבדלים.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #22 

עשיתי את כל מה שתיארת חוץ מ DVD. אני לא משתמש ב DVD בשום צורה כבר שנים ארוכות.
לגבי שאר התכנים, לא רק שלא ראו הבדל, ב LED הרגיל ראו טוב יותר בחלק מהתכנים.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2381 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #23 

@nir11
·
עם כל הכבוד אני בספק רב מאד שאין הבדל בין QLED ל-NU7400.

liorfm (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

@rick090

טוב אחרי כל ההמלצות שלכם, וכמובן תודה רבה לכולם, החלטתי להזמין את ה QE75Q6FN, התקשרתי לשני בעלי חנויות, שניהם מאוד הפתיעו אותי ובלבלו אותי בו זמנית, שניהם ניסו לשכנע אותי שלא כדאי לי כי מדובר על יבוא מקביל ועדיף לשים עוד 1000 ש"ח (שאין לי) ולקנות את ה QE75Q60R כי זה דגם 2019 ויבוא רשמי.
עכשיו מה שהכי הטריד אותי במה שהם אמרו זה שה QE75Q6FN אין לו תמיכה בעברית, התפריט בסינית, אני לא יוכל להשתמש באפליקוציות כגון נטפליקס יוטיוב וכו', ולטענתם אני אפילו לא יכול לשנות את השפה של התפריט וגם אני לא יקבל עדכונים עתידיים... אני חייב לציין שכל זה היה נשמע לי ממש הזוי.

האם יש אמת בזה? האם אני לא יוכל לשנות את השפה ולא יכול להשתמש באפליקציות כגון נטפליקס ב QE75Q6FN וגם לא יקבל עדכונים?

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #25 

@liorfm
·
טקטיקת מכירות/הפחדה.
תעשה חיפוש פה הפורום, יש אינספור אנשים שניסו להפחיד ככה, ויש אינספור אנשים שקנו מוצר ומעידים שהרוב שטויותר.

liorfm (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

@mdk_25

צודק, שחכתי לרשום עדכון, אבל מה שעשיתי זה פשוט התקשרתי ליבואן י. שלום שהוא עושה את היבוא המקביל והוא אישר לי שזה הכל שקר אחד גדול (כמובן שהקלטתי את השיחה ליתר ביטחון), הוא אישר לי שיש עברית יש אפליקציות יש עדכונים יש הכל, והזמנתי את הטלוויזיה ישירות ממנו ואפילו קיבלתי מחיר טיפה יותר נמוך עם 3 שנים אחריות.

זהו עכשיו אני ממתין לקבל אותה שבוע הבא.

מה שמפתיע אותי, זה מה האינטרס של בעלי החנויות (שתי חנויות שונות) לשקר ככה (בהנחה שאני יקבל את הטלוויזיה ויגלה שהכל היה באמת שקר), הרי הם עושים רווח גם ממכירה של יבוא מגביל וגם של יבואן רישמי, כאילו מה היבואן הרישמי מכריח אותם או משהו או נותן להם איזה תמריץ בשביל זה? הרי שאני יקבל את הטלוויזיה ובתקווה יגלה שהכל היה שקר, שתי החנויות האלה שרופות אצלי, אין סיכוי שאני קונה אצליהם בעתיד אם הם ככה משקרים.
באמת שאני לא מבין את זה.

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #27 

@liorfm
·
כי מי שמשקר לך זה לא החנות - זה המוכר.
המוכר לא אכפת לו שעוד 5 שנים לא תבוא לאותה חנות לקנות טלויזיה חדשה. הוא כבר מזמן לא יעבוד שם, ואולי בכלל כבר לא ימכור טלויזיות.
הוא רק רוצה היום למכור, כדי היום לקבל עמלה.
ועוד שנה יעשה אותו דבר מטעם חנות אחרת.
גם אם יפטרו אותו - לא אכפת לו. אז יעשה אותו דבר מטעם חנות אחרת, כל עוד אחד ל... זה עובד לו והוא מוכר ביותר כסף בזכות זה - הוא מבחינתו יצא מורווח.

Crossover-Shop
סמל אישי של משתמש
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 111 פעמים
קיבל תודות: 227 פעמים

נושא שלא נקרא #28 

liorfm כתב:@mdk_25

צודק, שחכתי לרשום עדכון, אבל מה שעשיתי זה פשוט התקשרתי ליבואן י. שלום שהוא עושה את היבוא המקביל והוא אישר לי שזה הכל שקר אחד גדול (כמובן שהקלטתי את השיחה ליתר ביטחון), הוא אישר לי שיש עברית יש אפליקציות יש עדכונים יש הכל, והזמנתי את הטלוויזיה ישירות ממנו ואפילו קיבלתי מחיר טיפה יותר נמוך עם 3 שנים אחריות.

זהו עכשיו אני ממתין לקבל אותה שבוע הבא.

מה שמפתיע אותי, זה מה האינטרס של בעלי החנויות (שתי חנויות שונות) לשקר ככה (בהנחה שאני יקבל את הטלוויזיה ויגלה שהכל היה באמת שקר), הרי הם עושים רווח גם ממכירה של יבוא מגביל וגם של יבואן רישמי, כאילו מה היבואן הרישמי מכריח אותם או משהו או נותן להם איזה תמריץ בשביל זה? הרי שאני יקבל את הטלוויזיה ובתקווה יגלה שהכל היה שקר, שתי החנויות האלה שרופות אצלי, אין סיכוי שאני קונה אצליהם בעתיד אם הם ככה משקרים.
באמת שאני לא מבין את זה.
...
·
אני ממשיך להגיד את זה לאנשים שמדברים איתנו על ייבוא מקביל - שוב ושוב אנשים נופלים לקיום של מוצר שלא קיים או לחליפין לנתונים שגויים כמו נושא העברית או האפליקציות!

כל הכבוד שהגדלת ראש ונכנסת לעובי הקורה!

תתחדש!
חנות מתמחה קרוסאובר
אלנבי 128 תל אביב
03-5604600
הפייסבוק שלנו!

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #29 

TheCoolest כתב:@nir11
·
עם כל הכבוד אני בספק רב מאד שאין הבדל בין QLED ל-NU7400.
...
·

אין דבר יותר כואב מלבזבז כסף לחינם. אני כבר התגברתי על הדיסוננס הקוגניטיבי, והמשכתי בחיי.
מנחש שאתה בעלים של סדרת Q?

rick090
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #30 

יש לי סמסונג MU7400 בחדר בגודל 40" שרכשתי כמסך מחשב, הוא 4K ותומך HDR10, המסך הזה שווה ערך ל-NU7100 והוא מצוין כמסך מחשב ושידורי טלוויזיה נראים סבבה. אבל מצטער, ניסיתי לחבר לו אפל טיוי ולראות 4K HDR והאיכות לא מתקרבת למסך QLED מבחינת עוצמת הארה, מרחב צבעים וכו'. התמונה הייתה חשוכה והוא פשוט לא נותן את איכות התמונה של מסכים יקרים ממנו וטובים ממנו (QLED). אז מצטער לבשר לך שיש הבדלים והרבה.
YOU GET WHAT YOU PAY FOR :)

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”