מאמרים אחרונים

שתף בפייסבוק שיתוף בפייסבוק
RSS - מאמריםמאמרים
RSS - פורומיםפורומים
דווח למנהל דיווח למנהל
קישור לעמוד זה קישור לעמוד זה
עוד בקבוצת HT

התחברתי היום בשעה טוב לפייבר של סלקום ויש לי בעיה

עמוד 2 מתוך 2
עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 
   פורומים > HTPC ומחשוב > אינטרנט - ספקים, תשתית, סיבים fiber
מחבר הודעה
eran405
חבר ותיק
חבר ותיק

הצטרף בתאריך:
  Feb 27, 2012
הבעות תודה: 542
מספר הודעות: 2556

#16  נשלח: ב' 23/03/2020 17:19
Re: התחברתי היום בשעה טוב לפייבר של סלקום ויש לי בעיה

Aviv943
·

דבר ראשון לגבי הפוסט האחרון שלך, אני גם לא מקבל פינג לשרת הזה (maplestory.nexon.net; דרך אגב אין בעיה לכתוב את הכתובת השמית גם ב-WinMTR). אם זה באמת הכתובת של השרת של המשחק הוא לא עונה לפינג. לפי הטרייס אתה רואה שהוא בארה"ב, עד אירופה יש לך פינג של כ-70 ולארה"ב זה עולה למעל 200 אבל ככה זה גם אצלי. הייתי בודק האם יש למשחק שרתים באירופה ומנסה להשתמש בהם (או עובר לגור יותר קרוב לארה:ב...).

לגבי הפוסט הקודם שלי, התכוונתי שבתבדוק את כל הדברים שציינתי שם (במקום פשוט להגיד מה כן עשית ומה לא).

לדוגמא תחבר מחשב ישירות למתאם מדיה ללא כל ראוטר ואז תבדוק ספידטסט כשאתה מקפיד לבחור ידנית את השרת של סלקום כשרת שאתה בודק מולו. האם ככה אתה מקבל מהירות תקינה? בהנחה שאין בעיה במחשב שאתה בודק ממנו (ואין תוכנות אחרות שמשתמשות באינטרנט בזמן הבדיקה), אם אתה עדיין לא מקבל מהירות זאת בעיה בתשתית. אם בבדיקה כזאת אתה מקבל תוצאות שונות בזמנים שונים ביום (נגיד 900 מגה לפנות בוקר ו-300 מגה בצהריים), אז לדעתי הכי סביר שזה פשוט עומס על התשתית של סלקום בבניין שלך. תשתיות הסיב עדיין שיתופיות ולדעתי הטכנולוגיה של סלקום יחסית רגישה לזה. אין הרבה מה לעשות חוץ מלהתנחם בעובדה ש-300 מגה בשעות העומס זה הרבה יותר ממה שרב האנשים מקבלים בשעות הכי פניות.

אם לעומת זאת במחשב זה תקין אז זה עניין פשוט לבודד את התקלה. אם לדוגמא בחיבור של רק אותו המחשב (בכבל רשת בדיוק כמו קודם) אבל הפעם עם ראוטר מחובר, יש מהירות נמוכה אז זה כנראה בעיה בראוטר (וראוטר פרטי מתאים אמור לסדר את העיה). אם התוצאה משתנה בין שעות היום קשה לי להאמין שזאת בעיה של ציוד, יותר הגיוני שזה עומס על החלק מסויים ברשת: הכי סביר על הרשת של סלקום, אבל יתכן גם בגלל שימושים שונים שלך במקביל ברשת (לכן חשוב לבצע בדיקה נקיה ללא מכישירים אחרים וללא תוכנות אחרות שמתמשות באינטרנט).
פרופיל | שלח הודעה | חפש
כל הזמנים הם שעון קיץ - ישראל (GMT+3) הצג הודעות קודמות:    
פורומים > אינטרנט - ספקים, תשתית, סיבים fiber עבור לעמוד הקודם  |  1  |  2 

שם משתמש:
נתוני כניסה לכל אתרי HT:

סיסמא:

| 

קפוץ אל: 
לא ניתן לשלוח הודעות בפורום זה
לא ניתן להגיב להודעות בפורום זה
לא ניתן לערוך את הודעותיך בפורום זה
לא ניתן למחוק את הודעותיך בפורום זה