Anthem mrx 540/740/1140 - החדשים .

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

Re: Anthem mrx 540/740/1140 - החדשים .

נושא שלא נקרא #406 

29/03/2021 0:04  
masteraudio כתב:
יש לציין שהביקורת על הפרוססור נערכה טרם הוצאת עידכון הגירסה החדשה וטרם הוצאת גירסה סופית ויציבה ל ARC-GENESIS.
הוא מציין זאת במהלך הביקורת בכתובית גדולה ובולטת.

אבל יש שבחרו להתעלם מהערה חשובה זו...העיקר להעלות סרטון והמבין יבין.
...
מה צריך להבין?
ביקורת של משתמש שקנה את המכשיר ומדבר עליו as is.
ואם ציין מה שציין ואף אחד לא צינזר, איפה הבעיה?
אם אתה חושב שזה ודומיו אמורים להיות שרשורים של פאן בויז שנמנעים ומצנזרים צדדים פחות חיוביים, יש לך טעות יסודית.
זה אולי לגיטימי ליבואן או למשווקים/עוסקים בתחום. אבל ממש לא מתאים לחברי פורום שרוצים לדעת וללמוד בצורה אובייקטיבית ככל שניתן.
תרומה לכך תהיה למשל אם יש לך קישורים לביקורות מקצועיות או של משתמשים מעודכנות יותר... תעלה אותן.

בתגובתך הזו...בסגנון של "המבין יבין" מצביעה דווקא על נטייתך להגן על המכשיר בחירוף נפש ולהתעלם מהעובדות.

לקפוץ כל תגובה או ביקורת שאינה חיובית ולכתוב שוב ושוב "כתב הגנה" בסגנון "טרם הוצאת עידכון הגירסה החדשה"...
נו באמת.

תעקוב אחרי שרשורים ב AVS עם עשרות או מאות עמודים על מכשירים שהוציאו להם עשרות גרסאות תוכנה והם עדיין מלאים בבאגים, לפעמים במשך חודשים או שנים. לדוגמא ארקאם שיצא לפני כשנתיים... לקח להם להפוך אותו ליציב עשרות עדכוני תוכנה ומעל שנה.

ומי שכותב בשרשורים האלו הם ברובם בעלי המכשיר עצמם. בפורום מקצועי, לא אמורים להגן או לקטרג על המכשיר, אלה להעלות ולהתדיין על עובדות ובדיקות מהשטח.

שיהיה ברור, מלבד לעוסקים בתחום שיש להם אינטרסים מסחריים, כולנו רוצים שיהיו כמה שיותר מכשירים ומותגים מתחרים, מוכשרים וטובים לתחביב ולא מכשירים לא מבושלים שיביאו איתם עוגמת נפש לרוכשים ולמשתמשים בהם.

masteraudio
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 194 פעמים

נושא שלא נקרא #407 

לא מבין על מה אתה זועם וזועף האמת אבל שיהיה.

האים אתה מכיר מוצר אשר הוא חף מבעיות ובאגים? אני לא.
אתה הוא זה אשר בוחר להציג את המוצר כמוצר פגום ובעייתי מאוד.
נכון הוא לא חף מבעיות אבל הבעיות אשר הוא סבל מהם ניפתרו ברובם המוחלט ואתה מוזמן לבדוק בפורום AVS ובקבוצה בפיסבוק אשר ניקראת ANTHEM AUDIO LOVERS.
יש שם המון מידע אשר מחזק את מה שאני אומר, מוזמן ליקרוא בזמנך החופשי אבל ברוגע ולא בעצבים.
אני רכשתי את ה MRX-1140 בביטחון מלא במוצר ותאמין לי שאני לא זורק את מיטב כספי לצרכי פירסום.
גם הנאד אשר בחנת סובל מבעיות קשות אבל מטעמי "צניעות" בחרתה להיתעלם מהבעיות הקשות אשר המוצר סובל מהם אבל העדפת לא להזכירם ושמרת אמונים ליבואן/משווק אשר נתן לך אותו לבחינה אז בא תהיה אמיתי וספר לנו בקצרה על הבעיות הרבות אשר יש לנאד,אבל תהיה אמיתי ולא מונע משיקולים אישיים ואינטרסנטיים.
לי ניראה וגם לרבים פה שאין משהו אמיתי ואותנטי בביקורת שלך כלפי המותג...משהו מפריע לך וזה לא האנתם.
והמבין יבין.
TRINNOV ALT-16
SVS ULTRA CENTER
SONUS-FABER VENERE 2.5
SVS PRIME ELEVATION
SVS PB-16
YAMAHA MX-A5000

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #408 

29/03/2021 0:58  
טלHD כתב:
מה צריך להבין?
ביקורת של משתמש שקנה את המכשיר ומדבר עליו as is.
ואם ציין מה שציין ואף אחד לא צינזר, איפה הבעיה?
אם אתה חושב שזה ודומיו אמורים להיות שרשורים של פאן בויז שנמנעים ומצנזרים צדדים פחות חיוביים, יש לך טעות יסודית.
זה אולי לגיטימי ליבואן או למשווקים/עוסקים בתחום. אבל ממש לא מתאים לחברי פורום שרוצים לדעת וללמוד בצורה אובייקטיבית ככל שניתן.
תרומה לכך תהיה למשל אם יש לך קישורים לביקורות מקצועיות או של משתמשים מעודכנות יותר... תעלה אותן.

בתגובתך הזו...בסגנון של "המבין יבין" מצביעה דווקא על נטייתך להגן על המכשיר בחירוף נפש ולהתעלם מהעובדות.

לקפוץ כל תגובה או ביקורת שאינה חיובית ולכתוב שוב ושוב "כתב הגנה" בסגנון "טרם הוצאת עידכון הגירסה החדשה"...
נו באמת.

תעקוב אחרי שרשורים ב AVS עם עשרות או מאות עמודים על מכשירים שהוציאו להם עשרות גרסאות תוכנה והם עדיין מלאים בבאגים, לפעמים במשך חודשים או שנים. לדוגמא ארקאם שיצא לפני כשנתיים... לקח להם להפוך אותו ליציב עשרות עדכוני תוכנה ומעל שנה.

ומי שכותב בשרשורים האלו הם ברובם בעלי המכשיר עצמם. בפורום מקצועי, לא אמורים להגן או לקטרג על המכשיר, אלה להעלות ולהתדיין על עובדות ובדיקות מהשטח.

שיהיה ברור, מלבד לעוסקים בתחום שיש להם אינטרסים מסחריים, כולנו רוצים שיהיו כמה שיותר מכשירים ומותגים מתחרים, מוכשרים וטובים לתחביב ולא מכשירים לא מבושלים שיביאו איתם עוגמת נפש לרוכשים ולמשתמשים בהם.
...
עקבתי לא מעט אחרי בשרשורים בAVS ונכון שבשבועות הראשונים עד שהוציאו תיקונים היו המון תלונות ודיווחים על בעיות כאלו ואחרות, אבל התיקונים יצאו במהירות יחסית ונראה שהמכשירים יציבים ועובדים והשרשורים רגועים מאוד. כמו בכל מוצר חדש יש כאלה שממהרים לקנות ראשונים ואז מתאכזבים אם לא הכל עובד פיקס, חלק מחכים וחלק עוברים למשהו אחר. יש עדיין תכונות שעדיין לא מוכנות ועתידות להשתלב בהמשך, אבל הן לא גורמות לבעיות תפעוליות. בסה"כ אם יוציאו אותן תוך זמן סביר, זה בהחלט לא סיפור גדול למוצר שמתוכנן ל5 שנים לפני שתצא סידרה חדשה.

לאנת'ם יש כאן יתרון גדול על פני ארקם ודומיהם בכך שהRC שלהם (ואני מניח שגם דברים אחרים במכשירים) מפותח ספציפי למוצרים של פרדיים. הרבה מהבעיות שלקחו חודשים ארוכים מאוד לפתור אצל האחרים נבעו מאינטגרציה עם RC ממקור חיצוני (דיראק).

אני לא פאנבוי ולא לקוח של המוצרים האלו (אולי בעתיד, מי יודע), וגם קיבלתי הערות בנוסח המבין יבין כי כביכול כתבתי בצורה שלילית עליהם. מעניין שרק מי שמציין בעיות או יש לו ביקורת חשוד באינטרסים ולא אלו שמהללים פה בלי סוף מותגים מסויימים.
Jack of some trades, master of none

Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 149 פעמים

נושא שלא נקרא #409 

@Avi_Dagan
זאת אומרת לפי השורות האחרונות שלך קיבלת הערות בנוסח "המבין יבין" עוד לפני תיקון הבאגים?

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #410 

29/03/2021 7:44  
Eliran15 כתב:
@Avi_Dagan
זאת אומרת לפי השורות האחרונות שלך קיבלת הערות בנוסח "המבין יבין" עוד לפני תיקון הבאגים?
...
צריך לקרוא אחורה להזכר. היתה תגובה אחת בתחילת פברואר:
למה אתה כל הזמן מנסח דברים שאתה קורא (למרות שאין לך כל ניסיון בפועל)
באופן שלילי?
...
ואחת מלפי כמה ימים:
בכלל מתקבל הרושם בעיני לפחות שאתה כל הזמן מחפש למה אנטם לא בסדר, למה יקר, למה מתעכב, יש באגים וכו…
אז או שאתה מנסה להוריד מערכם מסיבה כל שהיא
...

itay123
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 479 פעמים
קיבל תודות: 859 פעמים

נושא שלא נקרא #411 

צריך לקרא עוד אחורה
ולהבין גם ב-מי מדובר.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #412 

29/03/2021 1:34  
masteraudio כתב:
לא מבין על מה אתה זועם וזועף האמת אבל שיהיה.

האים אתה מכיר מוצר אשר הוא חף מבעיות ובאגים? אני לא.
אתה הוא זה אשר בוחר להציג את המוצר כמוצר פגום ובעייתי מאוד.
נכון הוא לא חף מבעיות אבל הבעיות אשר הוא סבל מהם ניפתרו ברובם המוחלט ואתה מוזמן לבדוק בפורום AVS ובקבוצה בפיסבוק אשר ניקראת ANTHEM AUDIO LOVERS.
יש שם המון מידע אשר מחזק את מה שאני אומר, מוזמן ליקרוא בזמנך החופשי אבל ברוגע ולא בעצבים.
אני רכשתי את ה MRX-1140 בביטחון מלא במוצר ותאמין לי שאני לא זורק את מיטב כספי לצרכי פירסום.
גם הנאד אשר בחנת סובל מבעיות קשות אבל מטעמי "צניעות" בחרתה להיתעלם מהבעיות הקשות אשר המוצר סובל מהם אבל העדפת לא להזכירם ושמרת אמונים ליבואן/משווק אשר נתן לך אותו לבחינה אז בא תהיה אמיתי וספר לנו בקצרה על הבעיות הרבות אשר יש לנאד,אבל תהיה אמיתי ולא מונע משיקולים אישיים ואינטרסנטיים.
לי ניראה וגם לרבים פה שאין משהו אמיתי ואותנטי בביקורת שלך כלפי המותג...משהו מפריע לך וזה לא האנתם.
והמבין יבין.
...
ברצינות, שוב "המבין יבין"?!
אם יש לך מה לכתוב, תכתוב. אל תרמוז. חבל שלא הבנת מה שכתבתי בהודעה הקודמת.
מכיר את הפתגם "על ראש הגנב בוער הכובע"?

מכוון שעירבבת כל מיני מידעים שלא קשורים בהכרח אחד לשני וחיברת אותם איך שנוח לך עם קפיצה נמהרת למסקנות (שגויות מהיסוד), אבהיר בברור את עמדתי:

1. אני לא מכיר את היבואן של ANTHEM ו/ או של NAD....כך שאני לא "שומר אמונים לשום יבואן או משווק", בוודאי כזה שאני בכלל לא מכיר.
חבר פורום שידע שאני רוצה לבחון את מע' הכיול ARC ו דיראק (וממש לא עניין אותי באיזה מכשיר ודגם הן מותקנות), הפנה אותי לחנות שאותה הכרתי בפעם הראשונה רק ביום שנאותה לתת לבדיקה/בחינה את הרסיברים הנ"ל ללא התניות כל שהן. את שם החנות הזכרתי בשרשור הרלוונטי וציינתי אותה לטובה בהקשר הזה.
דרך אגב, חבל מאוד שעוד חנויות/יבואנים/משווקים לא נותנים שירות דומה ללקוחות פוטנציאלים. עניין די סטנדרטי בחו"ל. גם בחנויות שהן "סופר מרקטים" של מוצרי חשמל ושאינן חנויות בוטיק מתמחות לציוד AV.
לבחינה שביצעתי היתה מטרה עיקרית אחת. לבחון איזו מע' כיול תתן תוצאה טובה יותר בחלל שלי. הדגשתי את זה מאוד בבירור בשרשור.
לא כתבתי על שום דבר אחר, ובוודאי לא על אמינות ובאגים בהווה ובעבר. אם הייתי רוצה, ממש במקרה, היה על מה לכתוב ... אפרופו אמינות ה ANTHEM הספציפי שנבחן, סבל מבעיות הנד שייק ב HDMI שה NAD לא. כמובן שניהם חוברו עם אותם כבלים לאותו ציוד.
אבל כאמור, זה לא היה רלוונטי כי יכול להיות שהיח' הספציפית הזו סבלה מכך וממילא זה דגם ישן/מוחלף אז לא היה טעם להתעמק בזה.
2. בנתונים על ה"נייר", ה MRX-1140 הוא הרסיבר הכי מבטיח ומתקדם שיש כרגע בשוק. נקודה.
לפני שהגיע לארץ, הייתי מוכן להזמין אותו "על עיוור" בתנאי אחד ויחיד. שיתן תוצאה טובה יותר בחלל שלי בהשוואה למה שיש לי היום.
הגיוני שזה מה שיקרה ב 99.9%, נכון? לצערי לא היתה חנות/משווק/יבואן שהסכימה לתנאי הזה. ברגע שתהיה כזו, אשמח לדעת.
3. לגבי "האם אתה מכיר מוצר אשר הוא חף מבעיות ובאגים"? כן. אני מכיר לשמחתי. גם מניסיון אישי של מעל עשור. YAMAHA. לא נתקלתי מעולם במכשירים שלהם בבאגים ו/או בתקלות. סביר להניח שאולי היו כאלו שלא נתקלתי בהן באופן אישי אבל במבחן התוצאה, החוויה שלי מהמותג הזה הוא 0 תקלות ובעיות במשך יותר מ 10 שנים (וכמה מכשירים ודגמים שונים). אני לא היחיד. אלו הדיווחים מכל העולם וזה המותג הכי אמין שקיים בתחום ה AV ככל שאני יודע כבר יותר מ 20 שנה ברציפות.

ועכשיו לגופו של עניין...
כן, אני "זועף" כהגדרך על ANTHEM דווקא מהסיבה שציפיתי למכשיר בשל שעניין אותי באופן אישי (כאמור, גם לרכישה).

ראבק, היה להם כמעט 6 שנים להוציא מכשיר חדש. זה נצח במושגי ציוד AV! בוודאי מספיק זמן בשביל לבדוק ולבחון הכל ובייחוד לחברה שה ARC הייחודי שלה שהוא הדובדבן שבקצפת במכשירים שלה.
הם גם לא היו בלחץ זמן לצאת במכשיר ראשונים לפני כולם עם HDMI 2.1 או משהו בדומה, כי המכשיר הוא 2.0 (למרות שגם זה לא תירוץ לצאת עם מכשיר שלא עובדת בו מע' הכיול).
זה מכשיר במחיר של כ 4,000ִ$ שיש ממנו ציפיות אחרות מאשר מרסיבר ברמת כניסה ב 499$.

אז מה התירוץ לכל זה?! אין תירוץ .

ונגיד שמצאת תירוץ למחדל (ים), הגעת עד הלום וקיבלת בהכנעה את כל המפורט למעלה והכל מקובל עליך... וגם רכשת את המכשיר.
מה עכשיו? איך אפשר לסמוך על חברה שככה מזלזלת בלקוחות שלה שאפילו MANUAL עדכני לא היה באתר שלהם שכבר המכשירים הראשונים היו אצל לקוחות בבית.
איך בבוא הזמן (בשנה הקרובה סביר להניח), לקוחות רבים ירצו לשדרג לוח/מודול HDMI ל 2.1 (בתשלום כמובן...שאפילו לא ידוע מה עלותו המשוערת). איך יוכלו לסמוך על החברה שלא יכניסו אותם לסחרור וסיבוב נוסף של באגים ובעיות ?

מבחינתי, ומבחינת עוד מאות, אולי אלפי לקוחות שחשבו לרכוש ANTHEM ...בייחוד את הדור החדש, זו אכזבה ופגיעה במוניטין שיקח להם עוד הרבה זמן לתקן.
ובכל הרצינות והכנות, מקווה שיתקנו את המחדלים האחרונים ויוכיחו שאפשר אחרת.
נמשיך לעקוב....

masteraudio
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #413 

טל, בהמשך לשיחתנו האישית מאחל לך ברכה והצלחה בכל אשר תחליט לרכוש ומקווה מאוד שתהיה מרוצה.
העיקר הבריאות וכל השאר בונוס.
TRINNOV ALT-16
SVS ULTRA CENTER
SONUS-FABER VENERE 2.5
SVS PRIME ELEVATION
SVS PB-16
YAMAHA MX-A5000

masteraudio
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #414 

TRINNOV ALT-16
SVS ULTRA CENTER
SONUS-FABER VENERE 2.5
SVS PRIME ELEVATION
SVS PB-16
YAMAHA MX-A5000

shiki
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: שלומי
נתן תודות: 257 פעמים
קיבל תודות: 184 פעמים

נושא שלא נקרא #415 

יש למישהו מושג מתי יתחילו לשווק את הרסיברים עם ה hdmi 2.1? שוקל לשדרג את הדנון שלי בmrx540/740... ניסיתי לחפש מידע ברשת ללא הצלחה.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #416 

12/05/2021 11:01  
shiki כתב:
יש למישהו מושג מתי יתחילו לשווק את הרסיברים עם ה hdmi 2.1? שוקל לשדרג את הדנון שלי בmrx540/740... ניסיתי לחפש מידע ברשת ללא הצלחה.
...
הצ'יפים מפנאסוניק אמורים להיות מוכנים (לכל היצרנים) במהלך מאי-יוני 21.
לדעתי היצרנים הגדולים (היפנים בעיקר...) יקבלו עדיפות ראשונים ואחריהם היצרנים הקטנים יותר.
מאז ואילך זה כבר תלוי ביצרן כמה זמן יקח לו להטמיע את הצ'יפ במכשיר שלו וכמה רצון עיסקי וממון שיווקי ירצה להשקיע בזה.

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: ildonaldo trumpo
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #417 

משהו ראה את תוצאות מבחני ביצועים של אתר ASR:

https://www.audiosciencereview.com/foru ... ng.110982/

באופן מפתיע האנטמים מהסדרה הקודמת שנחשבת למאד מוצלחת מקבלים תוצאות מאד מאכזבות באופן סיסטמתי. בתמונה זה דירוג תוצאות SINAD שזה מדד יחס אות לרעש משוקלל שמייצג את המדד ההפוך לאחוז עיוותים הרמוני, כך שנתון גבוה עדיף.

ה AVM60 מקבל תוצאה של 91 דציבל שזה פחות מאיכות CD, ופחות מרסיבר כניסה של דנון ה X3600. הבדיקות בודאות נכונות כי אמיר בעל 30 שנות נסיון ומשתמש בציוד הכי מתקדם. כמובן שאף אחד לא מסוגל להבחין בהבדלי שמע בין 91 דציבל ל 108 (זה אומר הבדלי עוצמה בין האות לבין תחילת רצפת הרעש הם 91 דציבל), אבל בכל זאת, כאשר אני משלם על מוצר HIGH END אלפי דולרים, אני מצפה שהביצועים ההנדסיים שלו יהיו גבוהים ממוצר LOW END במאות דולרים כמו רסיבר דנון X3600.

להבדיל מאנטם, דנון למשל עקביים, שכן ה X8500 שלהם מקבל ציון מאד גבוה ביחס לדגמים הנמוכים יותר. אגב אם תקראו את כל השרשור של מבחן הביצועים של ה AVM60, אז אכן אנטם הודו שאלו תוצאות אמת שגם הם קבלו. אגב גם ה ימהה A1080 מקבל שם תוצאות מאד מאכזבות עבור סדרה יוקרתית כזאת. כנראה שלא כל מה שנוצץ זהב.

השאלה היא האם זה בכלל מענין משהו, כי הרוב רוכשים מוצרי אודיו על סמך ביקורות סוביקטביות או שמיעה. בכל מקרה, אי אפשר להתעלם מזה לחלוטין. הבנתי שאמיר אמור לקבל בקרוב את ה MRX740 לבדיקה. יהיה מעניין לבדוק איך הסדרה החדשה, שמקבלת הרבה ביקורות שליליות ממשתמשים בגלל באגים רבים, שזה מאד לא אפייני לאנטם (הבנתי שחלק כבר תוקנו ע"י עדכוני קושחה).

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #418 

01/06/2021 11:05  
ildonaldo כתב:
...
עלתה סברה שהAVM60 שקיבל מחבר באתר (לא חדש מהקופסא) היה פגום, למרות שעבר ביקורת במעבדה של אנת'ם לפני כן ואושר כתקין (כמובן שיכול היה להנזק במשלוח אליו אחר כך).
אנת'ם פנו אליו לקבל את המכשיר לבדוק אותו גם ושלחו לו יחידות חדשות של 60 ו70 לביקורת. בתחילת מאי הוא בדק את ה60 ושלח להם את התוצאות לעיון. נכון לעכשיו אין אנדיקציה שקיבל תגובה. כשיצרן שולח לו ישירות מוצר הוא מעדכן אותו למחכה לתגובה לפני שמפרסם את הביקורת.
נכון לתחילת מאי, את ה70 עדיין לא מדד.

יפה לראות שיותר ויותר יצרנים מכירים בחשיבות של אתר כזה שלא מתבסס על פרסומות, תגמולים והתרשמות סובייקטיבית. גם סטורם אודיו וטרינוב שלחו לו מוצרים ושיתפו פעולה באופן מלא. שניהם עברו בהצטיינות. לינק לביקורת של סטורם כבר הוספתי לפני כמה חודשים בשרשור אחר. טרינוב ביקורת חדשה יותר:
https://www.audiosciencereview.com/foru ... sor.23763/

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: ildonaldo trumpo
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #419 

01/06/2021 13:46  
Avi_Dagan כתב:
01/06/2021 11:05  
ildonaldo כתב:
...
עלתה סברה שהAVM60 שקיבל מחבר באתר (לא חדש מהקופסא) היה פגום, למרות שעבר ביקורת במעבדה של אנת'ם לפני כן ואושר כתקין (כמובן שיכול היה להנזק במשלוח אליו אחר כך).
אנת'ם פנו אליו לקבל את המכשיר לבדוק אותו גם ושלחו לו יחידות חדשות של 60 ו70 לביקורת. בתחילת מאי הוא בדק את ה60 ושלח להם את התוצאות לעיון. נכון לעכשיו אין אנדיקציה שקיבל תגובה. כשיצרן שולח לו ישירות מוצר הוא מעדכן אותו למחכה לתגובה לפני שמפרסם את הביקורת.
נכון לתחילת מאי, את ה70 עדיין לא מדד.

יפה לראות שיותר ויותר יצרנים מכירים בחשיבות של אתר כזה שלא מתבסס על פרסומות, תגמולים והתרשמות סובייקטיבית. גם סטורם אודיו וטרינוב שלחו לו מוצרים ושיתפו פעולה באופן מלא. שניהם עברו בהצטיינות. לינק לביקורת של סטורם כבר הוספתי לפני כמה חודשים בשרשור אחר. טרינוב ביקורת חדשה יותר:
https://www.audiosciencereview.com/foru ... sor.23763/
...
אכן אתר ASR מקבל יותר ויור לגיטימציה מיצרנים וזו מצויין. הוא גורם להם לשאוף ליותר באיכות המוצרים ולהבדיל מ 99% מאתרי הסקירות, הוא לא מקבל תשלום עבור סקירה הוהדת. אני לא מקבל את הטיעון שה AVM60 קיבל נזק בהובלה. זה פרוססור ולא פטיפון. אין בו חלקים נעים וכל נזק יהיה גורם לתקלה ולא לירידה באיכות הביצועים. אני מניח שאנטם לא ממש ייחסו חשיבות לתוצאות מדידה כי לא ציפו שאתר כמו ASR יהפוך לאתר מינסטרים. גם ימהה לא ציפו שמשהו יבדוק את הביצועים של סדרת ה AVANTAGE שלהם שהתבררה כפארסה עם ביצועים מאד גרועים של ה A1080.

אגב, אם תחפש בגוגל מידע על ה DAC הכי יקר ואיכותי שיש על פי סקירות סוביקטיביות של אתרי אודיו שונים, תגלה שה"מנצח" הגדול זה ה Directstream Perfect wave של PS AUDIO. זה היה נכון עד לרגע שאמיר מ ASR בדק אותו עם גרסת הקושחה הכי עדכנית וגילה שיש לו ביצועים נחותים מ DAC USB סיני של 20 דולר:

https://www.audiosciencereview.com/foru ... -dac.9100/

ב PS AUDIO נלחצו ופנו אליו. הם שלחו לי גרסת קושחה חדשה ביטא ובקשו שיבדוק שוב. הוא כמהנדס תוכנה שפיתח את פורמט ה WMA של מקרוסופט בשנות ה 90, בדק את הקוד של הקושחה החדשה וגילה שהשינוי שנעשה לא יכול לשנות כלום בביצועי ה DAC אבל חזר על המדידה שוב עם אותן התוצאות.

מאז, אם תנסה לשים קישור למאמר הזה בפורום של PS AUDIO הוא בתגובות של סרטוני היוטיוב שלהם, הקישור יוסר תוך דקות...

כמובן, משהו שנמדד גרוע לא בהכרח ישמע גרוע, אבל לא ההיפך (מוצר שנמדד טוב לא יכול להשמע גרוע). העובדה שמהנדסי מוצר באלפי דולרים מזלזלים בלקוחות, חייבת להלקח בחשבון.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #420 

01/06/2021 13:59  
ildonaldo כתב:
אכן אתר ASR מקבל יותר ויור לגיטימציה מיצרנים וזו מצויין. הוא גורם להם לשאוף ליותר באיכות המוצרים ולהבדיל מ 99% מאתרי הסקירות, הוא לא מקבל תשלום עבור סקירה הוהדת. אני לא מקבל את הטיעון שה AVM60 קיבל נזק בהובלה. זה פרוססור ולא פטיפון. אין בו חלקים נעים וכל נזק יהיה גורם לתקלה ולא לירידה באיכות הביצועים. אני מניח שאנטם לא ממש ייחסו חשיבות לתוצאות מדידה כי לא ציפו שאתר כמו ASR יהפוך לאתר מינסטרים. גם ימהה לא ציפו שמשהו יבדוק את הביצועים של סדרת ה AVANTAGE שלהם שהתבררה כפארסה עם ביצועים מאד גרועים של ה A1080.

אגב, אם תחפש בגוגל מידע על ה DAC הכי יקר ואיכותי שיש על פי סקירות סוביקטיביות של אתרי אודיו שונים, תגלה שה"מנצח" הגדול זה ה Directstream Perfect wave של PS AUDIO. זה היה נכון עד לרגע שאמיר מ ASR בדק אותו עם גרסת הקושחה הכי עדכנית וגילה שיש לו ביצועים נחותים מ DAC USB סיני של 20 דולר:

https://www.audiosciencereview.com/foru ... -dac.9100/

ב PS AUDIO נלחצו ופנו אליו. הם שלחו לי גרסת קושחה חדשה ביטא ובקשו שיבדוק שוב. הוא כמהנדס תוכנה שפיתח את פורמט ה WMA של מקרוסופט בשנות ה 90, בדק את הקוד של הקושחה החדשה וגילה שהשינוי שנעשה לא יכול לשנות כלום בביצועי ה DAC אבל חזר על המדידה שוב עם אותן התוצאות.

מאז, אם תנסה לשים קישור למאמר הזה בפורום של PS AUDIO הוא בתגובות של סרטוני היוטיוב שלהם, הקישור יוסר תוך דקות...

כמובן, משהו שנמדד גרוע לא בהכרח ישמע גרוע, אבל לא ההיפך (מוצר שנמדד טוב לא יכול להשמע גרוע). העובדה שמהנדסי מוצר באלפי דולרים מזלזלים בלקוחות, חייבת להלקח בחשבון.
...
בהחלט. יש כבר לא מעט יצרנים שמשתמשים בתוצאות המדידה שלו כדי לבצע שיפורים ושולחים לו לבדיקה חוזרת. דנון עם כמה מוצרים, Schitt Audio פחות או יותר שידרגו את כל המוצרים שלהם בעקבות הביקורות אצלו, שלא לדבר על כמה חברות סיניות שהלכו וקנו ציוד מדידה מתקדם וממש מתחרות בינהן מי יכול להוציא ביצועים עוד יותר טובים מהשני. אפילו חברות יוקרתיות כמו טרינוב וסטורם נדמה לי תיקנו או מתקנות כמה בעיות מינוריות שהוא גילה.

עדיין רוב האנשים כנראה יסתפקו בביקורות סובייקטיביות, אבל יש נתח בקהל הקונים שזה לא מספק אותו ויצרנים מעוניינים לפנות גם אליהם. בסופו של דבר כולם ירוויחו מזה.

PS Audio כן, ביקורת בהחלט קשה. כנראה שהם פונים לקהל שקונה לפי המחיר (כמה שיותר יקר יותר טוב) ולא לפי הביצועים. בדומה לקוני כבלים באלפי דולרים, שאגב חלק מהם גם נסקרו בASR ונמצאו כלא יותר טובים מכבלים פשוטים. באחד מהסירטונים הרבים שמעלה פול מגוון מPS Audio, הוא זרק הערה מזלזלת בסיגנון של "אמיר בחור נחמד אבל אין לו מושג מה הוא עושה":

ב4:50

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”