הקפיצה להיי אנד - מה נדרש לפני ?

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'

הקפיצה להיי אנד - מה נדרש לפני ?

קופץ ונהנה בכיף
16
40%
לומד את התהליך בשביל להגיע מוכן, ואז קופץ
24
60%

סך הכול הצבעות: 40

yarino
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 118 פעמים
קיבל תודות: 203 פעמים

Re: הקפיצה להיי אנד - מה נדרש לפני ?

נושא שלא נקרא #316 

אני יודע שיש לו.

yarino
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #317 

ildonaldo

אתה לא חובב אודיו, אתה טרול חובב קריאה.

אכלת לנו את הראש עם המדידות של אמיר ועם העתק הדבק שלך מפורום כזה לפורם אחר.

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #318 

04/10/2021 17:08  
yarino כתב:
04/10/2021 14:36  
istarmini כתב:

זה חדש לך ?😳
...
בעבר אמרת שאתה ללא.
...
מעולם לא אמרתי, כי מעולם לא ויתרתי עליו , הזעתי קשות כדי לסחוב אותו מניופאן בזמנו חחחחח ואני אוהב את מה שיוצא ממנו.
3 קידמיים טאנוי D
סראונדים ארנדל
jvc NP5
סאבים אסקנדו+svs
מגברי כח בריסטון/רוטל/אדקום
4 אטמוס פולק

yarino
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #319 

04/10/2021 17:36  
istarmini כתב:
04/10/2021 17:08  
yarino כתב:

בעבר אמרת שאתה ללא.
...
מעולם לא אמרתי, כי מעולם לא ויתרתי עליו , הזעתי קשות כדי לסחוב אותו מניופאן בזמנו חחחחח ואני אוהב את מה שיוצא ממנו.
...
(Y)

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #320 

אחידות בבמה הקדמית יותר חשובה לא רק מבחינה סטטיסטית (רוב הסאונד מגיע מקדימה), אלא גם כי אפילו עם רמקולים זהים לגמרי ממוקמים מושלם ככה שהם נשמעים זהה כשאתה פונה אליהם, עדיין האוזן שלך מהווה מעין "פילטר" שגורם לסאונד שמגיע מכיוונים אחרים להישמע שונה. אחרת לא היית יודע בכלל שזה סאונד שמגיע מאחורה. ומכיוון שמראש אין סיכוי שתשמע את זה זהה, אם הרמקול לא לגמרי זהה זה לא נורא. וזה שאנחנו שומעים פחות טוב מה שמגיע מאחור גורם לחוסר אחידות להיות עוד פחות נורא.

לעומת זאת, חוסר אחידות מקדימה הרבה יותר בולט (בהשוואה לאחורה).

כמובן שלסנטר יש רשימה ארוכה של יתרונות כמו שיש לו חסרונות, ובגלל זה זה ויכוח שלא ייגמר מעולם. בסוף כל אחד צריך לעשות את החשבון שלו מה יותר חשוב לו ולהחליט. אצלי אין לא מקום ולא תקציב לסנטר, אז ההחלטה קלה.

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #321 

04/10/2021 19:00  
GalZohar כתב:
אצלי אין לא מקום ולא תקציב לסנטר, אז ההחלטה קלה.
...
אם כך התצורה אצלך היא 2.1 או 4.1 ? (2.0/4.0)

avihuli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #322 

תודה לכולם על המילים החמות, מקווה שהצלחתי להעביר חלק מהחוויות שלי "מהמסע" תוך התבוננות מזווית אחרת.

רן - תודה רבה על ההסברים לגבי העקומות והמידע שאתה חולק עימנו לגבי הטרינוב בפרט ומידע אחר בכלל...
גם אם לא כולם חושבים ונוהגים כמוך (וטוב שכך) אני שמח שהתפתח פה דיון מעניין בכמה אספקטים.

ליאור - תודה על ההבהרה לגבי החצי שעה, כמובן זו הייתה כוונתי. לדעתי זה עלה בהקשר של חיבור מגבר.

נשאלתי האם בכוונתי לרכוש את הטרינוב ST2 והתשובה היא - לא.
זו לא הייתה מטרת הבדיקה וההתנסות עם המכשיר בחלל שלי.
לא חושב שזה יהיה מאוזן לשים מכשיר דו ערוצי בעלות של כ-30 אלף שקל על הסטאפ הנוכחי שלי.

יחד עם זאת אם הייתי מעוניין לשדרג / לשפר את חווית ההאזנה הדו ערוצית אצלי בכמה רמות טובות למעלה, אז ללא ספק מבחינתי הבחירה היא מאוד פשוטה וברורה - לינגדורף TDAI-1120:
https://lyngdorf.steinwaylyngdorf.com/l ... tdai-1120/
גם מערכת כיול מובילה שעשתה נפלאות!! אצלי בחלל מבחינת האינטגרציה של הסאב עם הקדמיים, גם מגבר וגם יכולת סטרימינג מובנית וכל זה מתכנס למחיר של שליש מעלות הטרינוב לעיל או האח הגדול שלו ה- TDAI-3400. זה גם מסתדר יופי טופי מבחינת ההתאמה לשאר המרכיבים שלי בסטאפ.

אם בעתיד ייכנס בי הרצון לשדרג את הרב ערוצי שלי לקצה היי אנדי (מבחינת פרוססורינג), אז בהחלט עומדות פה 2 אופציות מכובדות מאוד ששונות אחת מהשנייה בתכלית העבודה עימן.
במה אבחר ? תלוי באיזו שעה של היום אתם שואלים אותי...
מעריך שמהלך כזה גם ילווה בהחלפה של חלק ממרכיבי הציוד הקיים למשהו שיעמוד בצורה ראויה יותר מול היכולות הפוטנציאליות של מכשיר קצה כזה או אחר.

תם. והושלם ?
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

bangoo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 174 פעמים
קיבל תודות: 60 פעמים

נושא שלא נקרא #323 

04/10/2021 23:30  
avihuli כתב:
תודה לכולם על המילים החמות, מקווה שהצלחתי להעביר חלק מהחוויות שלי "מהמסע" תוך התבוננות מזווית אחרת.

רן - תודה רבה על ההסברים לגבי העקומות והמידע שאתה חולק עימנו לגבי הטרינוב בפרט ומידע אחר בכלל...
גם אם לא כולם חושבים ונוהגים כמוך (וטוב שכך) אני שמח שהתפתח פה דיון מעניין בכמה אספקטים.

ליאור - תודה על ההבהרה לגבי החצי שעה, כמובן זו הייתה כוונתי. לדעתי זה עלה בהקשר של חיבור מגבר.

נשאלתי האם בכוונתי לרכוש את הטרינוב ST2 והתשובה היא - לא.
זו לא הייתה מטרת הבדיקה וההתנסות עם המכשיר בחלל שלי.
לא חושב שזה יהיה מאוזן לשים מכשיר דו ערוצי בעלות של כ-30 אלף שקל על הסטאפ הנוכחי שלי.

יחד עם זאת אם הייתי מעוניין לשדרג / לשפר את חווית ההאזנה הדו ערוצית אצלי בכמה רמות טובות למעלה, אז ללא ספק מבחינתי הבחירה היא מאוד פשוטה וברורה - לינגדורף TDAI-1120:
https://lyngdorf.steinwaylyngdorf.com/l ... tdai-1120/
גם מערכת כיול מובילה שעשתה נפלאות!! אצלי בחלל מבחינת האינטגרציה של הסאב עם הקדמיים, גם מגבר וגם יכולת סטרימינג מובנית וכל זה מתכנס למחיר של שליש מעלות הטרינוב לעיל או האח הגדול שלו ה- TDAI-3400. זה גם מסתדר יופי טופי מבחינת ההתאמה לשאר המרכיבים שלי בסטאפ.

אם בעתיד ייכנס בי הרצון לשדרג את הרב ערוצי שלי לקצה היי אנדי (מבחינת פרוססורינג), אז בהחלט עומדות פה 2 אופציות מכובדות מאוד ששונות אחת מהשנייה בתכלית העבודה עימן.
במה אבחר ? תלוי באיזו שעה של היום אתם שואלים אותי...
מעריך שמהלך כזה גם ילווה בהחלפה של חלק ממרכיבי הציוד הקיים למשהו שיעמוד בצורה ראויה יותר מול היכולות הפוטנציאליות של מכשיר קצה כזה או אחר.

תם. והושלם ?
...
הרגת אותנו....שרשור של 20+ עמודים ובסוף לא רכשת :D :D :D זה סוף ממש מפתיע!
סתם צוחק וואלה למדתי לא מעט מהשרשור.
בהצלחה

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”