האם ידוע צפי לשיווק סדרה SN של LG בארץ?

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
bugbugon (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 0

האם ידוע צפי לשיווק סדרה SN של LG בארץ?

נושא שלא נקרא #1 

שלום,

קניתי לאחרונה טלוויזיה Sony 75 XH90, ואני מעוניין גם להוסיף לה Soundbar לשיפור החוויה. אחרי הרבה מאוד מחקר ברשת, "ננעלתי" על הדגם של LG SL10GY. עם זאת, מדובר בדגם קודם, ו-LG בחו"ל כבר משווקים את הגרסה החדשה של המוצר SN10GY. בגרסה החדשה יש תמיכה ב-eARC וכן נראה שאיכות הסאונד השתפרה משמעותית (על פי RTINGS).
בונוס נחמד נוסף, הוא שאפשר להוסיף למערכת הזו רמקולים אחוריים במחיר נמוך יחסית SPK8 במידה ורוצים. מה שלא נכון לדגמי Samsung המקבילים (כי אין ייבוא מסודר של האחוריים, ודגמים מחול לא תואמים מבחינת תדרי עבודה).

יצרתי קשר עם ח.י לגבי תחילת שיווק סדרה SN והם מסרו לי שאין צפי, למרות שהם מציגים את הדגמים החדשים באתר שלהם. רציתי לשאול גם כאן אם למישהו יש מושג מה הולך עם סדרה SN. האם שווה לחכות או כבר ללכת על SL וזהו?

תודה!

bugbugon (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 9 פעמים

Re: האם ידוע צפי לשיווק סדרה SN של LG בארץ?

נושא שלא נקרא #2 

מעדכן שצפי ההגעה של הסדרה לארץ על פי אחד המשווקים הוא סוף ינואר. נחכה בסבלנות.

Roi Hatuka
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: roi hatuka
נתן תודות: 0

Re: האם ידוע צפי לשיווק סדרה SN של LG בארץ?

נושא שלא נקרא #3 

הי
יש לי את המקרן sl10y ואני סהכ מרוצה אבל מחפש בנרות את הרמקולים האחורים spk8 ... נמסר לי מאחד המשווקים שאמורה לצאת סדרה חדשה
האם יש צפי קרוב או שאזמין מחול במחיר של 1000 שח - שזה ממש לא זול - אין ממש הרבה חנויות שנשאר להם במלאי וגם שולחות לישראל

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”