עזרו לי להשלים את הפאזל - רוצה לבנות מערכת קולנוע ביתי בביתי החדש

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
Benw (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

עזרו לי להשלים את הפאזל - רוצה לבנות מערכת קולנוע ביתי בביתי החדש

נושא שלא נקרא #1 

היי חברים
כרגע אני מתגורר בארה"ב וקניתי בית חביב, להלן הסלון:
(הרהוט לא שלי, אלא של הבחור הקודם שגר שם, אני נכנס לבית בסוף החודש)
כפי שניתן לשים לב יש בפרונט ובמאחורה רמקולים שמגיעים מהתקרה, את האחוריים אני מתכוון להשאיר כאחוריים, השאלה אם הקדמיים יתאימו לATMOS בעקבות הגובהה שלהם?

הצרכים שלי:

5.1 (אם הקדמיים יתאימו לATMOS אז אחלה) מוזיקה, סרטים, נטפליקס וכו'. לא משתמש בווליום היסטרי.

התקציב שלי הוא משהו בסביבות 5000-6000 דולר.

כרגע הרסיבר שאני רוצה הוא Arcam AVR10
אני מתכוון למכור את הKEF LS50 W2 שלי לרמקוליים פאסיביים בשביל לפשט, מתלבט בין KEF LS50 META לבין ELAC VELA BS 403.

כרגע זה כל מה שיש לי בראש.
אני יודע שהסלון הוא לא בדיוק חדר אופטימלי. אבל זה המצב.

אשמח לדעות ומחשבות.
מעריך מאוד את תשומת הלב שלכם. תודה

עופרפולק
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 403 פעמים

Re: עזרו לי להשלים את הפאזל - רוצה לבנות מערכת קולנוע ביתי בביתי החדש

נושא שלא נקרא #2 

איך אתה רחוק רחוק בארצות הברית וכותב פה . לא הבנתי . איך אתה רואה אותנו פה באתר .
Sony 1040
Monitor mass

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

15/03/2021 0:57  
Benw כתב:
היי חברים

הצרכים שלי:

5.1 (אם הקדמיים יתאימו לATMOS אז אחלה) מוזיקה, סרטים, נטפליקס וכו'. לא משתמש בווליום היסטרי.

אני מתכוון למכור את הKEF LS50 W2 שלי לרמקוליים פאסיביים בשביל לפשט, מתלבט בין KEF LS50 META לבין ELAC VELA BS 403.

אשמח לדעות ומחשבות.
...
ברכות על הבית החדש!

בלי חס וחלילה לזלזל בידע של החברים פה, יש לך גישה מעצם המיקום שלך למותגים רבים ומוצלחים שלא מגיעים לארץ, ועל כן avsforum זה המקום הטבעי יותר לקבל המלצות כאלו. יש שם חברים עם הכרות מעמיקה עם השוק האמריקאי, מחירים, מבצעים וכו.

ממה שכתבת יש לך רק רמקולים אלחוטיים של KEF ו רמקולים קטנים שממוקמים ליד התיקרה (מיקום נכון לאטמוס מאשר לסראונדים).
האם יש לך סאבוופר, מגבר וכו? אם לא לדעתי הבלתי מלומדת תזדקק ל 5.1 מלא. אפשר בכיף להרכיב מערכת כזאת בסכום שנקבת בארה"ב. יש אין ספור מותגי bfyb מומלצים בלי סוף בavsforum כמו: Chane, HSU, Ascend, Emotiva, JBL Studio , Infinity Reference, Triangle וכו. בסאבים יש לך את HSU, Rythmik, SVS, PSA. כמובן שיש גם אפשרות לרכוש בבסטביי ואמזון מותגים גדולים וממוסדים יותר כמו SVS, Polk, KEF, B&W, Klipsch. יש לך גם גישה למוצרים של Revel שמאוד נחשבים, אבל יקרים יותר.
כמעט כל החברות נותנות לנסות בבית לחודש או יותר, חלקן עם החזרה חינם, וחלקן צריך לשלם בעצמך את ההחזרה. כדאי מאוד לנצל את האפשרות הזאת ולנסות בבית, כי אין אינדיקציה טובה מזה למה שיערב לאוזניך. בCrutchfield למשל לוקחים רק משהו כמו $10 משלוח על החזרה של רמקולים מדפיים ויש להם גם תוכנה באתר שאפשר להשוות רמקולים עם אוזניות.
יש לPSA (Power Sound Audio) חבילות אטרקטיביות לקולנוע ביתי וסאבים מעולים. הם מצטיינים בSPL גבוה שאמרת שאתה לא צריך (אם כי לא חייבים לפוצץ בווליום). שים לב שבחבילות מוצעים הדגמים היקרים יותר שמורכבים בארה"ב ויש להם זולים יותר עם יותר נוכחות סינית בהם (הדגמים עם M). החבילות האלו יהיה בטווח הגבוה של הסקאלה, ברוב האחרות תוכל להרכיב גם זולות יותר. בHSU, SVS, Ascend אפשר גם לכלול סאב.
Jack of some trades, master of none

Benw (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

15/03/2021 7:15  
עופרפולק כתב:
איך אתה רחוק רחוק בארצות הברית וכותב פה . לא הבנתי . איך אתה רואה אותנו פה באתר .
...
אני זוכר אותך הרבה יותר נחמד... אבל אל דאגה, אני מתכוון לחזור לארצי האהובה בקרוב.. אעדכן אותך
15/03/2021 13:45  
Avi_Dagan כתב:
15/03/2021 0:57  
Benw כתב:
היי חברים

הצרכים שלי:

אשמח לדעות ומחשבות.
...
ברכות על הבית החדש!

בלי חס וחלילה לזלזל בידע של החברים פה, יש לך גישה מעצם המיקום שלך למותגים רבים ומוצלחים שלא מגיעים לארץ, ועל כן avsforum זה המקום הטבעי יותר לקבל המלצות כאלו. יש שם חברים עם הכרות מעמיקה עם השוק האמריקאי, מחירים, מבצעים וכו.

ממה שכתבת יש לך רק רמקולים אלחוטיים של KEF ו רמקולים קטנים שממוקמים ליד התיקרה (מיקום נכון לאטמוס מאשר לסראונדים).
האם יש לך סאבוופר, מגבר וכו? אם לא לדעתי הבלתי מלומדת תזדקק ל 5.1 מלא. אפשר בכיף להרכיב מערכת כזאת בסכום שנקבת בארה"ב. יש אין ספור מותגי bfyb מומלצים בלי סוף בavsforum כמו: Chane, HSU, Ascend, Emotiva, JBL Studio , Infinity Reference, Triangle וכו. בסאבים יש לך את HSU, Rythmik, SVS, PSA. כמובן שיש גם אפשרות לרכוש בבסטביי ואמזון מותגים גדולים וממוסדים יותר כמו SVS, Polk, KEF, B&W, Klipsch. יש לך גם גישה למוצרים של Revel שמאוד נחשבים, אבל יקרים יותר.
כמעט כל החברות נותנות לנסות בבית לחודש או יותר, חלקן עם החזרה חינם, וחלקן צריך לשלם בעצמך את ההחזרה. כדאי מאוד לנצל את האפשרות הזאת ולנסות בבית, כי אין אינדיקציה טובה מזה למה שיערב לאוזניך. בCrutchfield למשל לוקחים רק משהו כמו $10 משלוח על החזרה של רמקולים מדפיים ויש להם גם תוכנה באתר שאפשר להשוות רמקולים עם אוזניות.
יש לPSA (Power Sound Audio) חבילות אטרקטיביות לקולנוע ביתי וסאבים מעולים. הם מצטיינים בSPL גבוה שאמרת שאתה לא צריך (אם כי לא חייבים לפוצץ בווליום). שים לב שבחבילות מוצעים הדגמים היקרים יותר שמורכבים בארה"ב ויש להם זולים יותר עם יותר נוכחות סינית בהם (הדגמים עם M). החבילות האלו יהיה בטווח הגבוה של הסקאלה, ברוב האחרות תוכל להרכיב גם זולות יותר. בHSU, SVS, Ascend אפשר גם לכלול סאב.
...
תודה רבה ידידי!
פתחתי שם שיר, בהחלט יש הרבה מידע ומחירים מאוד תחרותיים פה.
תודה!

עופרפולק
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 403 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

חחחחח גדול. אההה נשארתי נחמד . לא בגללי אתה תחזור זה בטוח . רק קנית עכשיו אז תהנה כמה שאפשר מהבית . עצה שלי אבל מי אני בכלל תתמקד על שניים שלוש חברות גם למגבר וגם לרמקולים . אתה יודע מה יקרה אחר כך . אתה תקנה אחד ותגיד היי היי היי למה לא קניתי את האחר .
Sony 1040
Monitor mass

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

15/03/2021 18:45  
Benw כתב:
תודה רבה ידידי!
פתחתי שם שיר, בהחלט יש הרבה מידע ומחירים מאוד תחרותיים פה.
תודה!
...
בכיף.
יהיה נהדר אם תשתף כאן על מה הלכת בסוף.
Jack of some trades, master of none

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”