ANTHEM MRX1120 vs NAD T778

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 149 פעמים

Re: ANTHEM MRX1120 vs NAD T778

נושא שלא נקרא #16 

חחח אז יאללה תביא ביסלי😆

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

15/03/2021 23:39  
Eliran15 כתב:
חחח אז יאללה תביא ביסלי😆
...
ביסלי זו נקודת פתיחה, אני מסוגל ליותר :)
Jack of some trades, master of none

IGAL4d
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 423 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

מזל טוב טל, אם כי ה1120 הוא הסיפור של אתמול. ה1140 הנוכחי מגיע עם arc משופר יחסית לדור הקודם. בהצלחה לכם.

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

16/03/2021 6:55  
IGAL4d כתב:
מזל טוב טל, אם כי ה1120 הוא הסיפור של אתמול. ה1140 הנוכחי מגיע עם arc משופר יחסית לדור הקודם. בהצלחה לכם.
...
מה שיפרו ב ARC, שעובד מול ה 1140 ?
3 קידמיים טאנוי D
סראונדים ארנדל
jvc NP5
סאבים אסקנדו+svs
מגברי כח בריסטון/רוטל/אדקום
4 אטמוס פולק

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

16/03/2021 8:55  
istarmini כתב:
...
ממה שאני זוכר המיקרופון שונה, הוא עכשיו כיווני במקום רב כיווני. אמור להתווסף גם כיול ליותר מסאב אחד באיזה שלב והיה נדמה לי שקראתי שיהיה אפשר למדוד מרחקים עם המערכת, אבל לא בטוח, בפעם האחרונה שהתעניינתי זה לא היה ישים.
Jack of some trades, master of none

זמר
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 108 פעמים
קיבל תודות: 90 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

נראה מדהים העיצוב מאחל לך שישמע גם כך בהצלחה

טלHD (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

IGAL4d כתב:
...
ה 1140 אינו במלאי לבחינה ובנוסף סובל מהמון באגים ומחלות ילדות שחלקם תוקנו וחלקם לא.
כך שלצערי אינו רלוונטי כרגע לצורך הבדיקה.

masteraudio
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 194 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

לאחר שחרור גירסת ה- ARC GENESIS האחרונה כולל עידכון קושחה המכשירים יציבים מאוד ורוב התקלות/באגים תוקנו ויש על כך המון מידע ב AVS FORUM.

בהצלחה בבחינה ובבחירת הרסיבר אשר תיבחר לרכוש.
מדובר בשני מכשירים ברמה גבוהה מאוד ובמערכות כיול מהטובות ביותר שיש אחרי trinnov optimizer ו room-perfect.
TRINNOV ALT-16
SVS ULTRA CENTER
SONUS-FABER VENERE 2.5
SVS PRIME ELEVATION
SVS PB-16
YAMAHA MX-A5000

FastandFurious
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 899 פעמים
קיבל תודות: 550 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

16/03/2021 14:59  
טלHD כתב:
IGAL4d כתב:
...
ה 1140 אינו במלאי לבחינה ובנוסף סובל מהמון באגים ומחלות ילדות שחלקם תוקנו וחלקם לא.
כך שלצערי אינו רלוונטי כרגע לצורך הבדיקה.
...

בשעה טובה תתחדש על הדירה/חלל וכל היוצא בזה, תתחדש ותהנה רבות...

האם אתה מודע לעובדה שהנאד (שקיים אצלך לבדיקה) סובל מ"מחלות ילדות"?
הנה יש פה סימוכין

https://www.avsforum.com/threads/the-of ... 86/page-40

עמוד 40, דף מספר #782 יש עוד דיווחים בדפים הבאים

נכתב גם בשירשור של אנתם פה באתר
(על ידי חברי היקר משה לביא) בדיוק מה גרם לרוב הבעיות עם המכשירים החדשים של אנתם (משתמשים אשר קיבלו את המכשירים מיהרו להתקין את הממשק החדש טרם עדכנו את המכשיר בעידכון אשר מסנכרן בעצם בין הממשק החדש לבין הרסיבר...
היו עוד כמה באגים במערכת הכיול אבל אחרי שבועיים/שלושה הגיע עדכון אשר פתר את רוב הבעיות

נכתב פה
https://htmag.co.il/phpbb/viewtopic.php ... &start=360 עמוד 25 דף #364

אז אחרי שנחשפת לכל המידע הנ"ל ואחרי שהבנת כי הנאד לא חף מבעיות למרות שהוא כ 8 חודשים בשוק אולי קצת יותר, מדוע אתה לא מחכה שיכנסו לארץ הרסיברים החדשים של אנתם, דגם 1140, ואז לנסות לקחת/לקבל אליך לבדיקה ואז לעשות השוואות?

אני חייב לציין שהאנתם שאתה בודק כרגע יצא לשוק לפני כמעט 6 שנים... אתה מבין מה אתה בודק? הנאד יצא לשוק לפני 9/10 חודשים, מערכת הכיול שבו מוטמעת במכשיר החדש ועובדת באינטגרציה עם המכשיר כמובן ומתאימה לרמת הידע של דירק כיום...
arc genesis פותחה במקור על מנת לייצג את הדור החדש של הרסיברים פרוססורים של אנתם, כלומר הדור הנכנס החדש סדרות mrx 540,740,1140, פרוססורים avm70,avm90, שעליהם החברה עבדה 5 שנים טרם יצאו לשוק ושם יש לרסיברים פרוססורים כוח עיבוד שונה שמותאם במקור ל arc genesis, אנתם תכננו את מערכת הכיול שתשתלב עם היכולות של הפרוססורים רסיברים של הדור החדש ושם היא עובדת באופן שהתכוונו

אני מציע על מנת שתהיה רלוונטי עבור מי שבאמת עוקב אחרי השירשור שלך ומתבלבט מה לרכוש, תעשה את ההשואות הנכונות, ההשוואות שאתה מייצר פה הן לא נכונות מראש.
עד שלא תעשה השוואה בין ה 1140 של אנתם ל t778 של נאד זאת לא באמת השוואה רצינית את יודע :wink:

בהצלחה
Denon X4800H
speakers Klipsch THX
Subwoofer PSA Ev1813
Zidoo Z1000 Pro
Lg C1 83

טלHD (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

ויקטור,
באמת שניסיתי לקבל 1140 לבדיקה הזו... אבל אין אפשרות כזו מטעמי מלאי וגם משיקולים אחרים אני מניח.
התוספת של הדיווח על המכשירים הראשונים שיצאו לשוק לא מבושלים ובלי ARC תקין ועובד, שיכנעו אותי לוותר על התענוג הזה ולבחון מכשיר שה ARC בו בשל, תקין ועובד.
עיקר הבחינה והמדידות יהיו בתדרים הבעייתיים והמהאתגרים יותר, דהיינו מ 500HZ ומטה.
ו... עם סאב אחד. אומנם גדול וחזק אבל ללא תוספת אתגר נוסף של סאב שני.

זה כנראה (סביר להניח ואם התנאים יאפשרו), יבדק ויבחן בסיבוב הבא אחרי שנשמע איך המתמודדים האלו עמדו במשימה ובאתגר.
20210317_202203.jpg

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

טל, אני חייב להגיד שפעם ראשונה שאני רואה את החלל אצלך במלוא הדרו וזה באמת "הדרו" לחלוטין. נראה מדהים לחלוטין - מאוד אהבתי.. !!
ממש מינימליסטי, מוקפד ומדוקדק.

אגב, אני יכול להביא גם במבה לבבות אם תרצו להוסיף להמבורגרים והבירה... 8)

עכשיו לשאלה: מה מהות הבחינה של הרסיברים הללו ראש בראש ? האם התנסות גרידא במערכות כיול יותר מתקדמות מה-YAPO ? האם לצורך רכישה ?
אני גם נוטה להצטרף לדעות החברים פה שלדעתי מדובר ב-2 מוצרים שונים לא בדיוק באותו "טווח כוחות" (האמת, מבלי שנכנסתי לסימוכין המקצועי שויקטור הביא).

הרי קיימת "הסכמה סמויה גורפת" לדעתי לפיה דיראק טיפה טוב יותר מה-ARC הנוכחי, לכן אני נוטה להניח שהוא יטפל טוב יותר בתדרי הבאס אצלך בחלל, טרם הוספת סאב שני (גם מהלך זה יכול לטפל טוב יותר על אותו ימהה נוכחי שיש לך, בואכה סדרת A החדשים שהולכת לצאת).
יתרה מכך, אפילו אם ה-ARC ייקח, מהיכרותי הקלה איתך אני בספק גדול שה-1120 יירכש ולו בגלל שמדובר במוצר "ישן" ואין סיכוי שאתה קונה משהו ישן שהוא לא מהליין האחרון והעדכני שיצא.

תותחי האנתם פה יעידו על השיפורים שהוכנסו בסדרה החדשה אל מול הישנה, הבעיה שלא הגיע מלאי עדיין לארץ.
ודיראק, כל עוד הוא מוטמע ועובד נכון - אז הכל טוב.
מדובר ב-2 מערכות כיול שהן טובות יותר מהמיינסטרים טרם הקפיצה לאלו של ההייאנד כך שבטוח אתה הולך ליהנות מהתהליך למרות השוני בין המוצרים.
משול, אם עסקינן בבמבה, ואני מוכן לחתום על זה שבמבה לבבות טעימה וטובה יותר מבמבה רגילה למרות שמדובר "באותו מוצר" בדיוק.

קח גם בחשבון שלנושא הבדלי ההגברה בין הרסיברים קיימת השפעה על הסאונד בגלל שאתה עובד בתצורה מלאה של 5.1.4.
הייתי מנסה לארגן מגבר רב ערוצי שינטרל את ההשפעה של ההגברה על בחינת הרסיברים.
קיצור, ממתינים לרשמים... (Y)
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

masteraudio
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 194 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

16/03/2021 8:55  
istarmini כתב:
IGAL4d כתב:
...
...
מערכת ה ARC-GENESIS אשר מגיעה ביחד עים סדרת הרסיברים/פרוססורים החדשה של אנתם שונה לחלוטין מה ARC-GENESIS אשר קיימת בסידרה היוצאת.

ולהלן השינויים העיקריים אשר הוכנסו ב ARC-GENESIS.

תמיכה במערכות ההפעלה:Mac & Windows.
אפשרויות התאמת עקומת יעד/מטרה חדשות, כולל בס עמוק ותדרים גבוהים.
אפשרויות של שמירה,עצירה והתחלת מדידות מחדש תוך כדי כיול וביצוע מדידות מחדש בשילוב עים אופציית ה-quick measure אשר מאפשרת למישתמש לראות באמצעות גרף איך כל רמקול מיתנהג בחלל ההאזנה ולבצע שינויים בחלל ולקבל תמונה בזמן אמת היכן הרמקול מתפקד בצורה האופטימלית בחלל ההאזנה.
ממשק משתמש משופר כיאה לרסיברים/פרוססורים ברמות הגבוהות כגון TRINNOV/STORM-AUDIO ובכך חווית השימוש תהיה אינטואטיבית יותר וקלה יותר לשימוש.
אלגוריתם משופר לקבלת תוצאות מדידה וכיול טובים יותר מהדור הקודם.
הגדרת תדרי תיקון מקסימליים ייחודיים לכל קבוצת רמקולים minimum/maximum eq correction.
תיקון פאזות אוטומטי לסאב-וופר ולרמקולים.
החלפת מיקרופון הכיול למיקרופון רגיש יותר אשר מסוגל גם למדוד באופן מרחבי ולא רק כיווני ובטווח תדרים רחב יותר ולא מוגבל עד לתדר תיקון מסויים.
ניהול באס משופר ותמיכה ואפשרות ביצוע כיול עד ל 4 סאבים בבת-אחת.
יכולת הקצאת הרמקולים לפי צרכי המישתמש דבר אשר מאפשר גמישות בקינפוג הרמקולים לפי ההעדפת המישתמש.

כיול ארבעת הסאבים קיים אך ורק בפרוססור AVM90 ובפרוססור AVM70/MRX-1140 ישנה אפשרות לכייל שתי סאבים בבת אחת ובאופן מלא ולא פראללי קרי ששתי יציאות הסאב מוצאים אות מלא ולא מונו וזהו דבר אשר לא היה קיים בסדרות הקודמות.
TRINNOV ALT-16
SVS ULTRA CENTER
SONUS-FABER VENERE 2.5
SVS PRIME ELEVATION
SVS PB-16
YAMAHA MX-A5000

FastandFurious
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 899 פעמים
קיבל תודות: 550 פעמים

נושא שלא נקרא #28 

17/03/2021 23:52  
avihuli כתב:

קח גם בחשבון שלנושא הבדלי ההגברה בין הרסיברים קיימת השפעה על הסאונד בגלל שאתה עובד בתצורה מלאה של 5.1.4.
הייתי מנסה לארגן מגבר רב ערוצי שינטרל את ההשפעה של ההגברה על בחינת הרסיברים.
קיצור, ממתינים לרשמים... (Y)
...
היי אבי, אתה צודק שיש את עניין ההגברות שהן שונות לגמריי מהותית במקרה עם ההשוואה של שתי הרסיברים האלה.. מפרט של האנתם 1120(נערך כאן מספר הדגם של הרסיבר)

channels driven
Class AB amplification for channels 1-5, 140 watts with 2 channels driven
Class D amplification for channels 6-11, 60 watts per channel with 2 channels driven

כלומר 5 ערוצים במישור התחתון, קדמים, סנטר, וסראונד הגברה קלאס A/B (רוב פס הקול מגיע מהמישור הזה ובמקרה של אנתם עם אותה הגברה ל 5 ערוצים, ובנוסף 6 ערוצים שמתוכם זוג במישור התחתון סראונד בק, ושתיי זוגות אטמוס עם הגברה קלאס D כאשר הם במישור העליון (אטמוס)

בזמן שלNAD קיימת הגברה אחידה לכלל הרמקולים
9 channels of NAD’s latest Hybrid Digital Amplifier Technology וכל ה 9 הגברות דיגיטליות...

לכן ההשואות פה לא יהיו נטו מערכות כיול אחת אל מול השניה, אלה מוצר בשלמותו אל מול מוצר אחר שונה בתחליט החל מהמודל שלו ועד לעדכניות שלו ושל מערכת הכיול והיכולות שלה קיום (תזכורת שמערכת הכיול תוכננה לעבוד על המכשירים החדשים...)לדעתי הבנתי ונסיוני במדה ורוצים להשוואת נטו את מערכות הכיול ברסיברים הנ"ל, יהיה צורך לבודד את ההגברות בשתי המכשירים, כלומר לחבר הגברה ניטרלית ולתת למכשירים לעשות עבודת פרוססינג בלבד, אבל גם אז ההשוואה לא תהיה תפוחים לתפוחים מפני שכבר כתבתי בתגובה האחרונה שלי שמערכת הכיול arc genesis תוכננה לעבוד במלואה על הדגמים של הרסיברים והפרוססורים החדשים ולא על רסיבר שרלוונטי ל 6 שנים אחורה.

אני בכל אופן לא מצליח להבין את מקור ההשוואה, הרי כמו שציינת טל לא ירכוש מכשיר בן 6 שנים למרות שהוא סגור פלומבה ולא נפתח מעולם.
נערך לאחרונה על ידי FastandFurious ב 18/03/2021 22:39, נערך 2 פעמים בסך הכל.
Denon X4800H
speakers Klipsch THX
Subwoofer PSA Ev1813
Zidoo Z1000 Pro
Lg C1 83

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #29 

ויקטור, וואלה - אני סומך עליו שיעשה את הדברים כמו שצריך. בכל זאת, הוא לא מהיום בתחביב, גם לא מאתמול...
אני בטוח גם שיגיע בהמשך ההסבר / המניע לבדיקה. נחכה בסבלנות לתגובה.

שים לב, תיקון טעות קטנה: נתוני ההגברה הם לא של ה-1140 אלא של ה-1120 שיש אצל טל.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

nadavya
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 43 פעמים

נושא שלא נקרא #30 

מחכה לשמוע רשמים. עם סטאפ זהה של רמקולים למעט האטמוס ואנטם 720. לא מרגיש את מה שאנשי הפורום טוענים לגביו. מבחינתי נשמע בסדר ותו לא. אולי אני מכייל אותו לא נכון...
"דעה זה כמו רק#ום לכל אחד יש", הקוף

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”