ANTHEM MRX1120 vs NAD T778

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

Re: ANTHEM MRX1120 vs NAD T778

נושא שלא נקרא #61 

22/03/2021 22:40  
masteraudio כתב:
22/03/2021 10:53  
avihuli כתב:
טל, תודה רבה על השיתוף... (Y)

האמת, לא הפתיע אותי שהדיראק "יוביל" את הסאונד במבחן הנוכחי.
מה שכן הפתיע אותי זו העובדה שהדיראק (להתרשמותך בחלל שלך), לקח רק בנקודות את ה-ARC של ה-1120 שהוא כאמור דגם מיושן יותר מהנאד.
לאור כך, ייתכן בהחלט שבבחינה של ה-1140 התוצאה יכולה להיות אחרת.

אשמח מאוד גם אם תוכל לפרט את חווית המשתמש שלך ברמת האינטואיטיביות והידידותיות של העבודה עם מערכות הכיול הללו (בדגש רק על מערכת הכיול), אחת לבין השנייה וכן שתיהן אל מול המוכר לנו של ה-YAPO.
בגדול, יש מצב שאני יכול להיות באותה צומת דרכים שבה אתה נמצא מבחינת השדרוג הבא בסטאפ שלי.

האם יש מחשבות גם על מבחנים נוספים כדוגמת פרוססור והגברה בנפרד ?
...
אבי ידידי, חייב לציין שקראתי שוב את התגובות שרשמו כאן החברים וגם את מה שאני בעצמי כתבתי.

כמו שאתה יודע ומכיר ( תבוא כבר לשמוע ) מאז שהוחלף הדנון ב-720 כל העסק של הסאונד נשמע הרבה הרבה יותר טוב. כמובן גם בהמשך לשדרוגים הלא מבוטלים שנעשו בדגש על חיזוק הסראונד וקפיצה לסאב הדגל של SVS. מאז אני רק לומד וחוקר את הרסיבר ואת ה-ARC ולא נשכח גם את ויקטור שהיה פה כמה פעמים כבר והפעיל את הקסמים שלו על איכות הסאונד. במה שכתבת הצלחת להפיל לי את האסימון.

כידוע אני מאוד מתחבר למותג ולתוצאה שהוא מספק ומאז שהוכרזה סדרת ה-40 החדשה התיישבתי על הגדר וחיכיתי רק לתירוץ להחליט לשדרג בזגזוגים האם לרסיבר או לעבור לפרוססורינג. אכן רסיבר שהושק לפני לא מעט שנים ועדיין עדכני עומד בגאון ודי מיישר קו עם מערכת כיול שנחשבת מהמובילות בתחום על רסיבר עדכני חדש.

אין לי שום ספק שעם התוצאה שהגעתי אליה עם ה-720 אצלי בחלל וגם לאור ההתרשמות שהחברים הנכבדים רשמו פה על ה-1120 בתוצאת המבחן שעשו כנראה שאי אפשר ליפול והחלטתי ללכת על כל הקופה.

עשיתי טלפון בשעות הערב לדור ונסגרה עסקה על 1140. אין עדיין במלאי ואין לי כבר סבלנות לחכות שיגיע.

זה אומר שה-720 בן ה-8 חודשים אצלי ( נרכש בפיוצ'ר ויש אחריות מלאה ) עולה בקרוב מאוד ללוחות.
...
תתחדש ותהנה למרות שמנסיוני אני חושב שאתה עושה טעות ושווה היה לך כבר לעבור לקונפיגורציה של פרוססור עם דיראק מלא סטורם יוצאים בקרוב עם דגם קטן יותר מה mk2 שיעלה כמובן פחות ועדין יספק תוצאות סאונד מטורפות ותמיכה מלאה בדיראק הכי מתקדם.
3 קידמיים טאנוי D
סראונדים ארנדל
jvc NP5
סאבים אסקנדו+svs
מגברי כח בריסטון/רוטל/אדקום
4 אטמוס פולק

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #62 

פשששייי, משה - איזה מהלך הבאת פה.. !!
תתחדש !! הימור בטוח בגזרת ה-ARC שאתה מכיר היטב (ועדיין יש לך לבטח מה ללמוד עוד לגביה).
עלה והצלח. בהצלחה גם במכירה של ה-720.

** עריכה: viewtopic.php?p=3160975#p3160975
תראה פה, סט מאוד דומה לקיים אצלך. הייתי "מזמין את עצמי" אליו לשמוע... :D

*** ועוד עריכה - "הבעיה" (במרכאות כפולות ומכופלות בפרוססור, זה שצריך לייצר עוד קופסת הגברה ושתהיה מספיק איכותית על מנת למצות כמו שצריך את היכולות שלו. ואז עולה השאלה המתבקשת של עלות של קופסת "הביחד" לעומת הקופסאות הבודדות.
דילמה שאני אישית עדיין לא הצלחתי לקבוע החלטה חד משמעית לגביה מבחינת הציוד והסטאפ שלי.
וזה לפני כל העניין של הכבילה שנלווית לסיפור הזה (מישהו אמר OCD ???).
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #63 

22/03/2021 22:58  
avihuli כתב:
פשששייי, משה - איזה מהלך הבאת פה.. !!
תתחדש !! הימור בטוח בגזרת ה-ARC שאתה מכיר היטב (ועדיין יש לך לבטח מה ללמוד עוד לגביה).
עלה והצלח. בהצלחה גם במכירה של ה-720.

** עריכה: viewtopic.php?p=3160975#p3160975
תראה פה, סט מאוד דומה לקיים אצלך. הייתי "מזמין את עצמי" אליו לשמוע... :D

*** ועוד עריכה - "הבעיה" (במרכאות כפולות ומכופלות בפרוססור, זה שצריך לייצר עוד קופסת הגברה ושתהיה מספיק איכותית על מנת למצות כמו שצריך את היכולות שלו. ואז עולה השאלה המתבקשת של עלות של קופסת "הביחד" לעומת הקופסאות הבודדות.
דילמה שאני אישית עדיין לא הצלחתי לקבוע החלטה חד משמעית לגביה מבחינת הציוד והסטאפ שלי.
וזה לפני כל העניין של הכבילה שנלווית לסיפור הזה (מישהו אמר OCD ???).
...
לדעתי במידה ופרוססור כזה או אחר במחיר די קרוב לרסיבר, כמו ה 1140 המדובר,מקפיץ אותך באיכות הסאונד אז שווה לשקול גם במחיר של השקעה חד פעמית בהגברה וכבלים.
3 קידמיים טאנוי D
סראונדים ארנדל
jvc NP5
סאבים אסקנדו+svs
4 אטמוס פולק

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #64 

יואב, בגדול אני די מסכים.
בקטן, לא בדיוק - כי זה מאוד תלוי בתצורה שעובדים איתה. להשיג הגברה ראויה (במקרה שלי אצלי) של 9 ערוצים זה מדגדג כבר את העשירייה.
צריך כבילה חדשה מתאימה, על הדרך - אולי כבר נחליף גם את המזנון ועוד ועוד...
אני מאמין (מניסיוני הדל ומתהליך הלימוד שאני עובר) שאם עושים אז עושים כמו שצריך. לכן בינתיים אני על הגדר במקרה הספציפי אצלי לגבי התצורה הנוכחית שיש לי בסלון.
ההשקעה החד פעמית, יכולה להכפיל את התקציב שנתון מראש. לא שיש לי בעיה עם זה, השאלה - האם זה נכון לצורך ?
בחדר מדייה (המתוכנן, שאני כבר לא זוכר באיזה שרשור רשמתי לגביו משהו בימים האחרונים), יש בהחלט מצב שאני אפתיע עם משהו ראוי ומכובד יותר מהמיינסטרים השוטף.
אבל נגיע קודם לגשר - ואז נחליט איך חוצים.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #65 

22/03/2021 23:28  
avihuli כתב:
יואב, בגדול אני די מסכים.
בקטן, לא בדיוק - כי זה מאוד תלוי בתצורה שעובדים איתה. להשיג הגברה ראויה (במקרה שלי אצלי) של 9 ערוצים זה מדגדג כבר את העשירייה.
צריך כבילה חדשה מתאימה, על הדרך - אולי כבר נחליף גם את המזנון ועוד ועוד...
אני מאמין (מניסיוני הדל ומתהליך הלימוד שאני עובר) שאם עושים אז עושים כמו שצריך. לכן בינתיים אני על הגדר במקרה הספציפי אצלי לגבי התצורה הנוכחית שיש לי בסלון.
ההשקעה החד פעמית, יכולה להכפיל את התקציב שנתון מראש. לא שיש לי בעיה עם זה, השאלה - האם זה נכון לצורך ?
בחדר מדייה (המתוכנן, שאני כבר לא זוכר באיזה שרשור רשמתי לגביו משהו בימים האחרונים), יש בהחלט מצב שאני אפתיע עם משהו ראוי ומכובד יותר מהמיינסטרים השוטף.
אבל נגיע קודם לגשר - ואז נחליט איך חוצים.
...
שמע הגברות ניתן לרכוש יד 2 ואתה מסודר ביג טיים, לגבי הכבלים אז כמי שיש לו חבילות כבלים על הריצפה מאחורי הציוד ומצדדיו אני כבר לא מתרגש חחחחח
3 קידמיים טאנוי D
סראונדים ארנדל
jvc NP5
סאבים אסקנדו+svs
4 אטמוס פולק

Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 149 פעמים

נושא שלא נקרא #66 

יואב התוספת לפרוססור AVM70 די קטנה אבל ההגברה זה תוספת גדולה, פרוססור מרנץ החדש 7706 זול משמעותית מה1140 אבל מערכת כיול אודיסי

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #67 

23/03/2021 2:30  
Eliran15 כתב:
יואב התוספת לפרוססור AVM70 די קטנה אבל ההגברה זה תוספת גדולה, פרוססור מרנץ החדש 7706 זול משמעותית מה1140 אבל מערכת כיול אודיסי
...
AVM70 עולה כ$200 פחות מה1140. לא משמעותי כמובן אם אין לך כבר הגברה נפרדת.
יתרון לAVM הוא לאלו שמעדיפים להשתמש בDAC חיצוני, מה שכבר לא אפשרי בMRX החדשים.
Jack of some trades, master of none

Moshe984
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 195 פעמים
קיבל תודות: 161 פעמים

נושא שלא נקרא #68 

22/03/2021 17:33  
HDMI כתב:
22/03/2021 16:50  
Moshe984 כתב:
הכל טוב ויפה אבל, מי שקונה רסיבר של נאד מבחינת אמינות הולך ישר לתיהום עמוקה, ועוד לא דיברנו על עניין שידרוג עתידי ו/או החלפה, זה מכשיר חתונה קתולית אין מצב למכור אותו בעתיד.
א,ב, אמינות. אחרכך כל השאר.
...
אל תגזים, NAD זאת חברה מכובדת שקיימת עשרות שנים.
נכון, אין להם משאבי R&D כמו לימאהה או D+M ויכול לקחת זמן עד שיצאו עם עדכוני תוכנה, אבל אין לרסיבר "מנגנון להשמדה עצמית" לאחר שימוש ממושך...
...
אני לא מגזים בכלל, מנגנון השמדה עצמית אין לו, אבל אם בהדלקה המכשיר מתבלבל, או במעברים בין ערוצים/איכות תמונה רזולוציה וכו, פעם כן יש לו חשק לעבוד ופעם לא, במכשירים כאלה לא נוגעים, ולא משנה כמה איכותי יהיה, NAD יודעים לעשות מוצרים מצויינים מבחינת צליל, אבל גרועים מבחינת אמינות, מגברי כח עם כפתור ON\OFF טובים, PRE נטו האנלוגים הפשוטים, עוד נגיד ש כן, אבל כל השאר: נגני דיסקים, פרוססור,רסיברים, כל הליין הזה בעל אמינות גרועה מהגרועים, אגב, כנ"ל ROTEL, לא ברור איך עדיין החברות האלה קיימות בכלל.
אבל שוב, יש כאלה שנושא האמינות הוא בעדיפות משנית, ויש להם כח "להתעסק" עם כאבי ראש, להם זה כן יתאים.
מתעסקים עם תוכנות כיול צ'יפים,ושדרוג תוכנה, קודם כל שהכניסות HDMI יעבדו כמו שצריך ולא יום כן ויום לא ויום למה לא, פשוט הזוי.

niko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: איתן
נתן תודות: 655 פעמים
קיבל תודות: 300 פעמים

נושא שלא נקרא #69 

תודה על הסקירה 👍
masteraudio, פששש תתחדש על השדרוג!
JVC X5500
Anthem MRX1140
Paradigm Signature S8v2
Arendal 1723 center
Arendal sub2V
A.Technology4200

HDMI
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 35 פעמים
קיבל תודות: 32 פעמים

נושא שלא נקרא #70 

22/03/2021 22:52  
istarmini כתב:
masteraudio כתב:

אבי ידידי, חייב לציין שקראתי שוב את התגובות שרשמו כאן החברים וגם את מה שאני בעצמי כתבתי.

כמו שאתה יודע ומכיר ( תבוא כבר לשמוע ) מאז שהוחלף הדנון ב-720 כל העסק של הסאונד נשמע הרבה הרבה יותר טוב. כמובן גם בהמשך לשדרוגים הלא מבוטלים שנעשו בדגש על חיזוק הסראונד וקפיצה לסאב הדגל של SVS. מאז אני רק לומד וחוקר את הרסיבר ואת ה-ARC ולא נשכח גם את ויקטור שהיה פה כמה פעמים כבר והפעיל את הקסמים שלו על איכות הסאונד. במה שכתבת הצלחת להפיל לי את האסימון.

כידוע אני מאוד מתחבר למותג ולתוצאה שהוא מספק ומאז שהוכרזה סדרת ה-40 החדשה התיישבתי על הגדר וחיכיתי רק לתירוץ להחליט לשדרג בזגזוגים האם לרסיבר או לעבור לפרוססורינג. אכן רסיבר שהושק לפני לא מעט שנים ועדיין עדכני עומד בגאון ודי מיישר קו עם מערכת כיול שנחשבת מהמובילות בתחום על רסיבר עדכני חדש.

אין לי שום ספק שעם התוצאה שהגעתי אליה עם ה-720 אצלי בחלל וגם לאור ההתרשמות שהחברים הנכבדים רשמו פה על ה-1120 בתוצאת המבחן שעשו כנראה שאי אפשר ליפול והחלטתי ללכת על כל הקופה.

עשיתי טלפון בשעות הערב לדור ונסגרה עסקה על 1140. אין עדיין במלאי ואין לי כבר סבלנות לחכות שיגיע.

זה אומר שה-720 בן ה-8 חודשים אצלי ( נרכש בפיוצ'ר ויש אחריות מלאה ) עולה בקרוב מאוד ללוחות.
...
תתחדש ותהנה למרות שמנסיוני אני חושב שאתה עושה טעות ושווה היה לך כבר לעבור לקונפיגורציה של פרוססור עם דיראק מלא סטורם יוצאים בקרוב עם דגם קטן יותר מה mk2 שיעלה כמובן פחות ועדין יספק תוצאות סאונד מטורפות ותמיכה מלאה בדיראק הכי מתקדם.
...
Istarmini,
ידוע לך קצת פרטים או יש איזה לינק לפרוססור הזה שאתה מדבר עליו של StormAudio שאמור לצאת ?

FastandFurious
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 899 פעמים
קיבל תודות: 550 פעמים

נושא שלא נקרא #71 

masteraudio כתב:
22/03/2021 10:53  
avihuli כתב:
טל, תודה רבה על השיתוף... (Y)

האמת, לא הפתיע אותי שהדיראק "יוביל" את הסאונד במבחן הנוכחי.
מה שכן הפתיע אותי זו העובדה שהדיראק (להתרשמותך בחלל שלך), לקח רק בנקודות את ה-ARC של ה-1120 שהוא כאמור דגם מיושן יותר מהנאד.
לאור כך, ייתכן בהחלט שבבחינה של ה-1140 התוצאה יכולה להיות אחרת.

אשמח מאוד גם אם תוכל לפרט את חווית המשתמש שלך ברמת האינטואיטיביות והידידותיות של העבודה עם מערכות הכיול הללו (בדגש רק על מערכת הכיול), אחת לבין השנייה וכן שתיהן אל מול המוכר לנו של ה-YAPO.
בגדול, יש מצב שאני יכול להיות באותה צומת דרכים שבה אתה נמצא מבחינת השדרוג הבא בסטאפ שלי.

האם יש מחשבות גם על מבחנים נוספים כדוגמת פרוססור והגברה בנפרד ?
...

...
משה לב זהב אח יקר ואהוב 😘 כשותף לכל רכשי ליבך
ובהכרות מלאה איתך לאורך השנים אני יודע שאתה תמיד הולך עם האמת שלך, הבחירה ב1140 היא הבחירה הבילתי מעורערת עבורך במיוחד, כמובן שבחרת במכשיר ברמה גבוהה מאוד ואני מאוד שמח לראות את האהבה שלך לתחביב את רמת הידע המקצועית שלך ובעיקר את ההתקדמות שלך.

בהצלחה עם האנתם ב"לוחות" המכשיר שלך חדש רק בן 8 חודשים ועם אחריות לעוד שנתיים ו 4 חודשים, הייתי חוטף אותו מכשיר לעילא ולעילא לרכוש ממך זה כמו לרכוש מרופא ❤️

בהצלחה רבה חברי היקר
Denon X4800H
speakers Klipsch THX
Subwoofer PSA Ev1813
Zidoo Z1000 Pro
Lg C1 83

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K

נושא שלא נקרא #72 

23/03/2021 10:28  
HDMI כתב:
22/03/2021 22:52  
istarmini כתב:

...
Istarmini,
ידוע לך קצת פרטים או יש איזה לינק לפרוססור הזה שאתה מדבר עליו של StormAudio שאמור לצאת ?
...
מה שידוע לי מדובר על עוד כחודש וחצי חודשים לשחרור המכשיר פרטים נוספים אני מקווה לדעת בקרוב ואפרסם ברגע שאדע.
3 קידמיים טאנוי D
סראונדים ארנדל
jvc NP5
סאבים אסקנדו+svs
4 אטמוס פולק

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #73 

יואב, אצלי כבלים זרוקים מעלים לי את הדופק.
אם היית יודע מה עשיתי למשה (ושות') שהוא שלח במקרה תמונה שהכבלים שלו מבצבצים מאחורי המזנון.
הם חושבים עכשיו פעמיים לפני ששולחים תמונה כזו או אחרת, חחח...

אבל, זה רק אני וכמובן מכבד כל אחד ומה שהוא אוהב וטוב לו.

בהערכה רבה,
אבי שירותי סידור כבלים ויישור ע"פ מתודולוגיית OCD (בדיפלומה ובמיל).

masteraudio
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 169 פעמים
קיבל תודות: 194 פעמים

נושא שלא נקרא #74 

יואב, אצלי כבלים זרוקים מעלים לי את הדופק.
אם היית יודע מה עשיתי למשה (ושות') שהוא שלח במקרה תמונה שהכבלים שלו מבצבצים מאחורי המזנון.
הם חושבים עכשיו פעמיים לפני ששולחים תמונה כזו או אחרת, חחח...
...
אבי...מהטראומה והפחד אני שולח רק תמונות מהרשת שהם אסתטיות יותר וללא בלאגן בחיווט.
TRINNOV ALT-16
SVS ULTRA CENTER
SONUS-FABER VENERE 2.5
SVS PRIME ELEVATION
SVS PB-16
YAMAHA MX-A5000

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”