רסיבר Sony STR DH790 מאמזון אנגליה ב-1600 שח- שווה?

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
ronik56 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

רסיבר Sony STR DH790 מאמזון אנגליה ב-1600 שח- שווה?

נושא שלא נקרא #1 

אני רואה שהופיע באמזון אנגליה ה-790 של סוני במחיר מאוד נוח (כאן). בארץ ממה שאני מבין הדגם לא קיים במלאי וגם אם כן אז מתחיל מ-2000.
מהסדרות החדשות של אונקיו ויאמהה לא נראה שהמחירים ירדו את ה-30%-40% שהם עלו, דנון/מרנץ שקטים ונראה שנשאר עם 2500 שח ל-V4A ו-X1600H או מעל 3000 ל-2700 ו-V6A.

אני מחפש רסיבר שיתמוך ב-4K, דולבי ויז'ן, אטמוס, DTS:X- קולנוע ביתי בלבד.
ירוץ עם 3 קדמיים וסאב. רוב הסיכויים שגם עם אטמוס שיורים לתקרה וסראונד, אבל לא בטוח באיזו תצורה (3.1.2/5.1 ובהמשך יתווספו עוד 2). מעדיף לא לסגור את האפשרות של 7 ערוצים.
הקדמיים במרחק של 3~ מטרים מהצופה.
יתחבר ל-CX ו-Shield.
תכננתי לחכות לנוב' עם הרכישה כי עם מחיר של 2500-3000 על רסיבר אצטרך להתפשר על רמקולים, מה גם שאני לא ממש מעוניין לשלם 50% יותר מהמחיר של לפני שנה ומעדיף לחכות כמה חודשים כשההפרש כזה.
התקציב לרסיבר הוא 2500 שח אבל זה בעיקר בגלל מחירי השוק הנוכחיים. אם אני יכול לקבל את מה שאני מחפש בלי הבדל גדול באיכות ב-1000 שח פחות.
הביקורות חיוביות, נראה שיש לו את כל הפיצ'רים שאני צריך והמתח מתאים לישראל. יש איזשהו קאטץ'? משהו שאני מפספס? הבדל משמעותי ביחס לדנון, איזו סיבה לאופטימיות לחזרה למחירים שפויים/שיפורים מהותיים לקראת הבלאק פרידיי?

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

Re: רסיבר Sony STR DH790 מאמזון אנגליה ב-1600 שח- שווה?

נושא שלא נקרא #2 

לא יודע להגיד לך אם המגבר הזה טוב או לא. המערכת כיול של סוני לא נחשבת במיוחד ממה שאני יודע, גם ביחס למותגים בנתח בשוק שלה (יאמהה, דנון).
שים לב שכתוב באמזון Usually dispatched within 1 to 2 months. זה לא בהכרח אומר שלא יחזור למלאי מוקדם יותר (או להיפך).
Jack of some trades, master of none

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”