בניית מערכת surrond למחשב וחילוק ערוצים

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
MAfisto (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

בניית מערכת surrond למחשב וחילוק ערוצים

נושא שלא נקרא #1 

שלום

אני מעוניין ליצור סט של 4.1 או 5.1 (בעתיד) לצורך שימוש מהמחשב שהוא יהיה בעיקר למוזיקה ומשחקים
אני עובד מהבית מאז תחילת הקורונה ובזמן האחרון אני מעוניין לשדרג את חווית הסאונד שלי בזמן שאני מול המחשב
עד לאחרונה הייתי רק עם האוזניות של סנהייזר HD6XX וDAC\AMP של Schit Hel https://www.schiit.com/products/hel-2

לאחרונה הזמנתי רמקולים של Audiogen A5+ שגם מחוברים לSchit Hel במקביל, והם תלויים מעל המסכים ונשמעים ממש ממש מדהים במוזיקה.
בתכנון הוספת סאב וופר של SVS SB-1000 Pro Black Ash מכיוון שאני מאוד אוהב הדגשה של הנמוכים וזה מאוד חסר לי לכן החלטתי להזמין גם סאב למערכת הזאת.

חשבתי גם לקנות עוד זוג רמקולים קטנים יותר כאחוריים אולי edifier r1280db ולחבר הכל לכרטיס קול של המחשב או בחילוק דיגיטלי כלשהו
זה בכדי לחלק כל זוג ליציאה של קדמי אחורי וסאב, העניין הוא שהייתי רוצה להפריד בין הערוצים בצורה כזאת
קדמיים וסאב שיעברו דרך הSchit hell שמחובר בUSB

מחשב -> יו אס בי -> Hel -> קדמיים -> סאב
או עוד אופציה לחבר את הסאב ישירות למחשב בצורה דיגיטלית אחרת

מחשב -> BT / אופטי (או 3.5 כאופציה אחרונה) -> רמקולים אחוריים

עכשיו הבעיה שאני לא מצליח למצוא איך אפשר לפצל את האות שהקדמי יעבור בUSB והאחורי יעבור בצורה אחרת שהיא לא דרך ה3.5, בגלל שהבאתי את הDAC AMP לא השקעתי בכרטיס קול מעבר למובנה ALC1220 שמגיע על לוח Z370 AORUS Gaming K3https://www.gigabyte.com/Motherboard/Z3 ... -rev-10#kf) ויכול להיות שכרטיס קול יותר טוב יאפשר מצב כזה.
בנוסף שהכרטיס קול המובנה מייצר הרבה רעשים ברמקולים כשהוא מחובר דרך ה3.5 לקדמיים
יש לי במחשב גם כרטיס של BT5.2 שאם אני מבין נכון ב5.2 יש אפשרות לפצל את הסאונד לכמה ערוצים, לא מצאתי עדיין איזה תוכנה שבאמת עושה את זה אבל מכיוון שלכל הרכיבים יש תמיכה בBT חשבתי על זה גם כאופציה אם יש פתרון לזה

אשמח להצעות אם מישהו מכיר או יש רעיון

עופרפולק
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 403 פעמים

Re: בניית מערכת surrond למחשב וחילוק ערוצים

נושא שלא נקרא #2 

אתה רוצה לחבר סאב של svs למחשב . מוזר . אפשר בכלל דבר כזה .
Sony 1040
Monitor mass

MAfisto (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Re: בניית מערכת surrond למחשב וחילוק ערוצים

נושא שלא נקרא #3 

למה שלא יהיה אפשר? יש כניסת RCA וגם BT תמונה

לaudiogen A5+ יש גם יציאת RCA שני ערוצים שיכול ללכת ישר לסאב ולהעביר את האות אליו (מחשב -> יו אס בי -> Hel -> קדמיים -> סאב)

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”