איפה אפשר לשמוע את sonos arc?

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
liran_ai (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 0

איפה אפשר לשמוע את sonos arc?

נושא שלא נקרא #1 

היי
מחפש תצוגה (או מישהו שיש לו ובא לו לעזור 😀)
לסאונד בר של סונוס arc

אשמח לעזרה

LironLahav
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Re: איפה אפשר לשמוע את sonos arc?

נושא שלא נקרא #2 

ראיתי ב BUG קניון שבעת הכוכבים הרצליה

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

כאחד שחפר את כל המוצרים של סונוס: BEAM,ARC,SUB,AMP, עליי להזהירך. המחיר הגבוה וכל הביקורות המהללות יגרמו לך לחשוב שהסאונד שלו שמיימי, מה שרחוק מאוד מהמציאות. ה-ARC נשמע טוב רק אם המבנה של החדר מתאים (סימטריה במרחקים בין קירות, שטח פתוח, מיקום גבוה של הסאונדבר). לבדו הוא כמעט אומלל. עם ה-SUB והפעלת TRUEPLAY לכיוון הסאונד לאקוסטיקת החדר העניין משתפר אבל עד השלב הזה אתה כבר עם בור בכיס של בסביבות 6,200 ש"ח. כדי באמת להפיק ממנו את המירב תצטרך גם להוסיף שני סראונדים, לרוב מדובר ב-SONOS ONE. מדובר בהוצאה נוספת של כ 1,400 ש"ח. אתה כבר מתקרב למחוזות ה-8K. שני מדפיים בינוניים+ ומגבר ייתנו לך תוצאה טובה יותר. בטח למוזיקה, ולדעתי גם לסרטים. אני משתמש ב-AMP עם סטאפ שלא קשור לסונוס וה-AMP מפיק סנטר פאנטום לא רע ואני אישית לא מרגיש בחסרונו של סנטר ייעודי.
ה-MID RANGE של ה-ARC הוא בגדר בדיחה. לי הגיטרות נשמעו כמו קיסמים. בחדר מתאים, ועם כיוונן TRUEPLAY יעיל אפשר להגיע לתוצאה טובה והסאונד יכול להיות מהנה. אבל אם תשווה אותו לכסף שאתה מוציא תראה שאתה מקבל תמורה די אומללה לכסף. למי שחייב אסתטיקה, פשטות, ויתור על כבלים וכו' אני מבין לחלוטין. אבל היום אנשים חושבים שהסאונדברים כ"כ איכותיים שהם נותנים תוצאה זהה או טובה ממערכת מסורתית. זה רחוק מאוד מהמציאות. מערכת מסורתית תהיה זולה יותר ותשמע הרבה הרבה יותר טוב.
אם תרצה עוד אינפורמציה תרגיש חופשי לפנות...אני מכרתי את ה-ARC, נשאר לי בבית ה-BEAM שכרמקול קטן למוזיקה בחדר שינה הוא נחמד.
טוב שאתה רוצה לשמוע אותו קודם. כדאי לעשות זאת. אני הלכתי לפי הביקורות נטו ומצאתי את עצמי עם נקניקיה ארוכה שמוציאה צלילים בחדר נוראי עבור המבנה שלה. סבלתי איתו מאוד.
בהצלחה.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

יש סידרת מוצרים שפותחו על ידי סונוס עבור איקאה, אבל לא נראה לי שנמכרים בארץ:
https://www.ikea.com/us/en/p/symfonisk- ... -00357561/

על הרמקול תמונה יש ביקורת די טובה מאתר רציני:
https://www.audiosciencereview.com/foru ... iew.25139/
Jack of some trades, master of none

עופרפולק
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 21 פעמים
קיבל תודות: 403 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

מצטרף ליובל בארבע שורות הראשונות שכתב לא יודע מה כול הטררם וההתלהבות מהסונוס .
Sony 1040
Monitor mass

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”