Q acoustics- החוויה שלי, סיקור קצר לאחר שבועיים עם המערכת

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
Gent_gv (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

Q acoustics- החוויה שלי, סיקור קצר לאחר שבועיים עם המערכת

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם,
אני רוצה לתת חוות דעת על מערכת של Q acoustics.
לאחר הרבה זמן שהתלבטתי איזו מערכת לקנות ועברתי בין המון חנויות ושמעתי המון סוגיי רמקולים שונים החלטתי לבסוף ללכת על מערכת של Q acoustics.

סטריאו: 3030i
סנטר: 2090ci
סראונד: 3010i
סאב: qb12

המערכת כולה עולה סביב ה 6000 ש"ח עם 5 שנות אחריות.
בנוסף יש לי רסיבר של פיוניר דיי פשוט vsx934 שגם הוא ישודרג כנראה בעתיד הלא רחוק (המלצות יתקבלו בברכה).

לקח כמעט שבוע עד שהמערכת התחילה להפתח ולהישמע כמו שצריך, בהתחלה נשמע טיפה אנמי ולאחר שבוע שבו ריחמתי על המערכת שמעתי שהסאונד מתחיל להיפתח ואז התחלתי לבדוק ולשמוע מגוון של תכנים שונים.

מהתרשמות שלי מהמערכת אני יכול רק להמליץ על החברה הזאת למי שרוצה לקנות רמקולים בתקציב יחסית נמוך.

בסרטים מדובר במערכת שיודעת לתת תוצאות דיי מספקות, יצא לי לראות במערכת כמה סרטיי מארוול ומאוד נהנתי מהחוויה, הרמקולים כולם עשו עבודה טובה וסיפקו אפקטים מעולים, הסאב נתן את העבודה והרעיד את הבית במידה מספקת מאוד ומבחינתי בסך הכל חוויה מדהימה!

במוזיקה (סטריאו) מדובר בתוצאה שלדעתי האישית לא מביישת גם רמקולים במחיר כפול מהם, ה 3030i מאוד דינאמיים ונותנים סאונד נעים במגוון גדול של מוזיקה, בשילוב עם הסאב שבעצם בעיקר משלים את טווח התדרים הנמוך.
מדובר בחבילה שביחס למחירה שווה כל שקל ושקל.

אני יודע שהרבה חברה פה לא יתלהבו מהסאב של Q ויעדיפו את הסאבים המצויינים של svs אך עדיין אני יותר ממליץ לנסות את ה qb12 בשילוב עם ה 3030i, התחושה היא שונה והשילוב ביניהם ממש נותן תחושה של רמקול רצפתי ואפילו ישנם מצבים מסויימים (בעיקר במוזיקה) שהתוצאה טובה יותר גם מסאבים אחרים ויקרים יותר ששמעתי.

ולסיום איך אפשר שלא לדבר על העיצוב? פשוט, יפה ואפילו האישה מאוהבת בהם עד כדיי התלהבות!
IMG-20210917-WA0009.jpg
IMG-20210917-WA0011.jpg
נערך לאחרונה על ידי Gent_gv ב 20/09/2021 11:18, נערך פעם 1 בסך הכל.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

Re: Q acoustics- החוויה שלי, סיקור קצר לאחר שבועיים עם המערכת

נושא שלא נקרא #2 

נראה טוב, תתחדשו..
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

Gent_gv (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #3 

20/09/2021 10:30  
avihuli כתב:
נראה טוב, תתחדשו..
...
תודה :D

amitbak
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 117 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

מערכת יפה ואסטתית ביותר
בטוח שגם נשמעת בהתאם.
אם אתה שוקל לשדרג רסיבר
ממליץ לך בחום על ימאהה.

Gent_gv (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #5 

20/09/2021 11:21  
amitbak כתב:
מערכת יפה ואסטתית ביותר
בטוח שגם נשמעת בהתאם.
אם אתה שוקל לשדרג רסיבר
ממליץ לך בחום על ימאהה.
...
את האמת שקלתי ללכת לכיוון של דנון X3700H, יש דגם מקביל של ימאהה ששווה לשמוע לדעתך בתקציב דומה?
יכול להיות גם שאני מגזים ואין לי צורך ברסיבר כמו הדנון, לא כל כך מבין בזה ולכן לא כל כך יודע עדיין מה אני אעשה.

claudia5
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 1110 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

הדנון ברמה גבוה יותר מהפיונייר אבל אם אתה מכייל נכון את הפיונייר לא צריכים להיות הבדלים גדולים.לדנון יש יותר חיבורים ,כיול טוב יותר אבל לא תמיד השוני בקולנוע יהיה מאוד קיצוני.בסטראו הם ישמעו שונה אבל לא תמיד לטובת הדנון.

Gent_gv (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #7 

20/09/2021 11:38  
claudia5 כתב:
הדנון ברמה גבוה יותר מהפיונייר אבל אם אתה מכייל נכון את הפיונייר לא צריכים להיות הבדלים גדולים.לדנון יש יותר חיבורים ,כיול טוב יותר אבל לא תמיד השוני בקולנוע יהיה מאוד קיצוני.בסטראו הם ישמעו שונה אבל לא תמיד לטובת הדנון.
...
את הפיוניר כיילתי בכיול אוטומטי ולאחר מכן קצת תיקונים קטנים במצב ידני.

הבנתי, אז בכל מקרה אצטרך ללכת ולשמוע כמה דגמים מכל חברה על מנת להבין את ההבדלים על הרמקולים שיש לי, לדעתך בימאהה כן יהיה הבדל בקולנוע ובסטריאו ששווה את ההשקעה?
בעקבות ההסבר עלתה לי עוד שאלה נוספת, האם תקציב כזה הוא נחוץ או שגם בתקציב נמוך יותר של נניח 4000 ש"ח אוכל למצוא רסיבר שידע לספק את האיכות מהמערכת הזאת? השימושים שלי דיי בסיסיים ואני לא מתכוון להוסיף יותר מדיי, אולי רק 2 רמקולים לאטמוס וכמובן שאני חייב ZONE B לחצר.
או שהאם בכלל נחוץ להחליף רסיבר? יכול להיות שהפיוניר נותן לי תוצאות מספיק טובות ביחס למערכת הזאת?

Mad
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 245 פעמים
קיבל תודות: 245 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

תתחדש
הם מאוד יפים לדעתי.
מציע לתת הטייה לסנטר כלפי המאזין (למעלה)
בנוסף, שווה לנסות ולתת הטייה פנימה כלפי המאזין בסוויט ספוט של רמקולים ימין ושמאל.
חג שמח
L/C/R-Focal Aria 926+CC900
: Arendal
SRND-1723S
SUB-ARENDAL 17232S
Height-1961
Anthem MRX-1140

claudia5
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #9 

20/09/2021 13:19  
Gent_gv כתב:
20/09/2021 11:38  
claudia5 כתב:
...

הבנתי, אז בכל מקרה אצטרך ללכת ולשמוע כמה דגמים מכל חברה על מנת להבין את ההבדלים על הרמקולים שיש לי, לדעתך בימאהה כן יהיה הבדל בקולנוע ובסטריאו ששווה את ההשקעה?
בעקבות ההסבר עלתה לי עוד שאלה נוספת, האם תקציב כזה הוא נחוץ או שגם בתקציב נמוך יותר של נניח 4000 ש"ח אוכל למצוא רסיבר שידע לספק את האיכות מהמערכת הזאת? השימושים שלי דיי בסיסיים ואני לא מתכוון להוסיף יותר מדיי, אולי רק 2 רמקולים לאטמוס וכמובן שאני חייב ZONE B לחצר.
או שהאם בכלל נחוץ להחליף רסיבר? יכול להיות שהפיוניר נותן לי תוצאות מספיק טובות ביחס למערכת הזאת?
...
ה934 רסיבר טוב , יתכן שהשילוב עם הרמקולים שלך לא טוב.פעמים רבות שומעים שילוב ורק אחרי שמיעה ממושכת מבינים שלא טוב לנו.
הדנון יתן לך סאונד שונה ,והכיול שלו לדעתי נוח יותר ואפשר לממש יותר אפשרויות.לכל החברות יש רסיברים טובים ,אני אישית אוהב את פיונייר ,דנון /מרנץ יותר ימאה פחות.
אם הדרישות שלך לא בשמיים ומה שלא מסתדר לך זה רק הסאונד שאתה מקבל תנסה את הדנון ,ואז תדע סופית ...
ב2700 יש 2 אזורים.
ההבדלים ביו הפייניר שלך לדנון מאוד ברורים לי...אנסה להסביר ואולי בהמשך תחושותיך יהיו דומות...
הפיוניר מביא צליל מדוייק יותר ,דק יותר ,מכאני יותר ,מפורט יותר ,משחזר מקור יותר ,הדנון לאומתו מעגל יותר ולכן הוא סלחני יותר עם רמקולים ,פחות באסים יותר צלילי סאביים ,צליל חם יותר ולאוזניי נעים יותר.
הדנון מתחבר טוב ליותר רמקולים.
כל מה שאני רושם זה על פי דעתי בלבד והניסיון האישי שלי .דוגמה מצויינת שאני זוכר זה כאשר בדקתי דנון סדרה 2 בחנות בצפון עם רמקולים שאני מכיר טוב של מוניטור אודיו ,הסאונד היה טוב מאוד וחשבתי על סדרות גבוהות יותר של דנון ,המוכן המליץ לי לנסות את אותם רמקולים עם פיוניר סדרה 9 ,אמרתי למוכר שהם לא ישמעו טוב ,ניסינו בכל זאת ואז גם הוא הופתע מכמה גרוע זה נשמע ביחס לדנון.
הרמקולים שלך כיכבו בתערוכה האחרונה,שמעתי אותם והם נשמעים מצויין.
אני מאמין שהחלפת רסיבר יתן לך סאונד אחר ואני מאמין שתאוהב אותו יותר

Gent_gv (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #10 

21/09/2021 12:35  
claudia5 כתב:
20/09/2021 13:19  
Gent_gv כתב:

...
ה934 רסיבר טוב , יתכן שהשילוב עם הרמקולים שלך לא טוב.פעמים רבות שומעים שילוב ורק אחרי שמיעה ממושכת מבינים שלא טוב לנו.
הדנון יתן לך סאונד שונה ,והכיול שלו לדעתי נוח יותר ואפשר לממש יותר אפשרויות.לכל החברות יש רסיברים טובים ,אני אישית אוהב את פיונייר ,דנון /מרנץ יותר ימאה פחות.
אם הדרישות שלך לא בשמיים ומה שלא מסתדר לך זה רק הסאונד שאתה מקבל תנסה את הדנון ,ואז תדע סופית ...
ב2700 יש 2 אזורים.
ההבדלים ביו הפייניר שלך לדנון מאוד ברורים לי...אנסה להסביר ואולי בהמשך תחושותיך יהיו דומות...
הפיוניר מביא צליל מדוייק יותר ,דק יותר ,מכאני יותר ,מפורט יותר ,משחזר מקור יותר ,הדנון לאומתו מעגל יותר ולכן הוא סלחני יותר עם רמקולים ,פחות באסים יותר צלילי סאביים ,צליל חם יותר ולאוזניי נעים יותר.
הדנון מתחבר טוב ליותר רמקולים.
כל מה שאני רושם זה על פי דעתי בלבד והניסיון האישי שלי .דוגמה מצויינת שאני זוכר זה כאשר בדקתי דנון סדרה 2 בחנות בצפון עם רמקולים שאני מכיר טוב של מוניטור אודיו ,הסאונד היה טוב מאוד וחשבתי על סדרות גבוהות יותר של דנון ,המוכן המליץ לי לנסות את אותם רמקולים עם פיוניר סדרה 9 ,אמרתי למוכר שהם לא ישמעו טוב ,ניסינו בכל זאת ואז גם הוא הופתע מכמה גרוע זה נשמע ביחס לדנון.
הרמקולים שלך כיכבו בתערוכה האחרונה,שמעתי אותם והם נשמעים מצויין.
אני מאמין שהחלפת רסיבר יתן לך סאונד אחר ואני מאמין שתאוהב אותו יותר
...
תודה רבה! אני דווקא כן אוהב את הסאונד של הפיוניר אבל כן משהו קצת חסר לי עדיין.
יצא לי לשמוע אותם עם מרנץ ובהחלט יותר אהבתי את הסאונד.
אני חושב שאנסה את הדנון ואז אחשוב מה לעשות.
תודה רבה!

claudia5
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #11 

אם שמעת את המרנץ סדרה 5000 , היא מקבילה ל 2700 של דנון ,הסאונד מאוד דומה ויש להם מערכת כיול דומה.
אני אישית מעדיף את הדנון על מרנץ רק בגלל המסך המעליב של מרנץ...

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 635 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

תודה על השיתוף ותתחדש

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”