עזרה בבחירה של ארון לחדר של הילדה

הודעות מערכת, והודעות שאינן קשורות לאף פורום אחר.
noamgor (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

עזרה בבחירה של ארון לחדר של הילדה

נושא שלא נקרא #1 

אני עובר על המון אתרים של רהיטי ילדים בשביל הבת שלי שחייבת ארון חדש בחדר, ורציתי לשאול אם אתם חושבים שכדאי להשקיע יותר כסף בארון שעשוי מעץ מלא? הבנתי שזה חומר יותר איכותי שמחזיק יותר זמן, אבל אני לא יודע כמה זה נכון, וחוץ מזה, הבנתי שגם סנדוויץ' אמור להחזיק לפחות עשר שנים, ואם זה נכון, אז אולי עדיף, מה אתם אומרים? אם אין רטיבות בחדר או משהו כזה, אז גם הסנדוויץ' יכול להתאים? ולגבי הפתיחה של הארון - מצאתי פה https://www.housein.co.il/catalog.asp?cat=5 כמה ארונות ילדים יפים מעץ שכולם עם פתיחה של הדלתות ולא הזזה, זה נראה לכם נוח או שעדיף דלת הזזה (החדר לא כזה קטן)? אתם חושבים שאפשר לבקש מהם שיעשו לי דלת הזזה במקום? כמה זה אמור לעלות? ושתי דלתות עם מגירות בפנים זה אמור להספיק לבגדים של ילדה אחת, נכון?

ufffnick
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 127 פעמים
קיבל תודות: 466 פעמים

Re: עזרה בבחירה של ארון לחדר של הילדה

נושא שלא נקרא #2 

@noamgor
·
לשתי הבנות קניתי ארון ומיטה ברהיטי דורון, כשהשיקול המרכזי היה להמנע ממידות מותאמות גיל (9 ו-4 דאז), כדי שישרת עד שיעזבו את הבית.
המשמעות היא מיטת נוער (מיטה וחצי) לשתיהן וארון קיר מותאם לנישה, עם 3 דלתות הזזה כשהאמצעית עם מראה.
נכון, הדלתות קצת כבדות לילדה בת 4, אבל לקח לה שנה והיא התחזקה מספיק להתמודד עם זה.

שאר עיצוב החדר יש להן יד חופשית.

הפואנטה - תבחר ארון שמתאים גם לצרכים העתידיים, אם הכוונה שלך היא להמנע מהחלפות בעשור הקרוב, במיוחד בחדר ילדים שם השינוי בצרכי הילד מאוד תדירים ומה שמתאים לילדה בת 4 ידרוש החלפה לילדה בת 10 ושוב לבת 16 ושוב לחיילת...
מצד שני המגבלה היחידה לשימוש לבת 4 לעומת חיילת, זה משקל הדלת, דבר שעובר מאוד מהר, ולא צריך להיות שיקול בהמנעות מקנייה, לדעתי.

שלח תגובה

חזור אל “כללי”