האם יש בארץ קולנוע באיכות נורמלית?

הודעות מערכת, והודעות שאינן קשורות לאף פורום אחר.
LeeJunFan (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

האם יש בארץ קולנוע באיכות נורמלית?

נושא שלא נקרא #1 

אז הייתי היום בקולנוע בסינמה סיטי ראשל"צ לראשונה מזה למעלה משנה וחצי (שאנג צ'י למעוניינים).
בזמן הזה הספקתי לרכוש OLED הביתה ולהרים מערכת סראונד 5.1.
עכשיו, מה אני אגיד לכם... התאכזבתי קשות מהקולנוע.
זה ניכר מאוד שאין HDR, הבאסים היו אנמיים (כנראה שכל הבאס יצא מהרמקולים ואין סאב וופר).

מישהו יודע לשפוך אור על למה זה ככה? HDR זו כבר לא טכנולוגיה כ"כ חדשה, והייתי מצפה שבתי קולנוע (במיוחד סינמה סיטי, שזה לא איזה קולנוע שכונתי) יאמצו אותה ובכלל יתחייבו לאיזשהו סטנדרט איכות גבוה יחסית.

והאם מישהו יודע אם זה המצב בכל האולמות בארץ או שיש אולמות שהחווייה בהם מצדיקה את המחיר (איך אולמות הIMAX למשל?)
לצערי סרטי מארוול הבאים עלינו לטובה לא ישוחררו לסטרימינג בחודשים הראשונים, מה שמאלץ אותי ללכת לצפות בהם בקולנוע

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

Re: האם יש בארץ קולנוע באיכות נורמלית?

נושא שלא נקרא #2 

IMAX ביס-פלנט, 5 דקות מהסינמה סיטי, משמעותית טוב יותר

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: ildonaldo trumpo
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

Re: האם יש בארץ קולנוע באיכות נורמלית?

נושא שלא נקרא #3 

זה המצב בארץ. אין מודעות אז אין כל טעם להשקיע בציוד או כיול מקצועי. גם ה IMAX בסיטי לא מתקרב לרמה של איכות IMAX באולמות בארצות הברית. לא מזמן חזרתי מביקור אמל המשפחה באריזונה, ושם יצא לי לצפות עם האחיין בסאט Shang-Chi באולם ה IMAX של קניון ה MILLS באריזונה, אמנם מדובר בסרט מטופש עם אג'נדה קומוניסטית (סרט על גיבור על סיני), אבל הסאונד והתמונה היו מרשימים מאד. ממש כמו לצפות ב OLED של 300 איטץ'. בארץ בכל הקרנה בכל אולם שלא ההיתי, תמיד התאכזבתי ותמיד הייתה איזו בעיה בתמונה או בסאונד. מרגיש כי הבעיה היא בעיקר בכיול שגוי או העדר כיול...

שלח תגובה

חזור אל “כללי”