פאנטום 4 פרו הודעה מפחידה באמצע טיסה

רחפנים, Droneים ושאר אביזרים לצילום (ולא רק....) מהאויר....
TheBolero (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

פאנטום 4 פרו הודעה מפחידה באמצע טיסה

נושא שלא נקרא #1 

היי חברים רציתי לשתף אותכם בהודעה מוזרה מפחידה לא ברורה שקבלתי בזמן שהטסתי את הרחפן שלי 4 פרו בשטח פתוח בערבה למרחק לבדיקת טווח טיסה . לאחר שקבלתי הודעה signal is weak הקשר עם הרחפן נאבד לכמה רגעים הווידאו נקטע והיה מפוקסל הרחפן היה אמור לחזור לנקודת הבית , אך לאחר שחזר הקשר והגר חפן החל לחזור חזרה הביתה מנגנון אוטומטי למעשה לחצתי גם על הכפתור return home בשלט ואז תוך דקה שניים שהחל לחזור קבלתי הודעה מפחידה ומוזרה שאין לה כרגע תושבה בעולם
ההודעה הייתה כך ככפי שזכור לי ,היא משום מה לא נרשמה בהקלטה של הטיסה
The aircraft will crash in 403 sec
כמובן שאני מבין מה זה אומר באנגלית והיה לי רגעים מפחידים שלא הבנתי מה לעשות הוא לא היה ניתן לשליטה מכוון שהחזרה הביתה הוא מתוכנת לטייס אוטומטי ומה גם מודיע על התרסקות ,משהו הזוי לחלוטין .
שאלתי בdji העולמית אמרו לי כמראה הקשר אם הלוויינים אבד ,אז אמרתי להם אז מה כי ברגע שמתנתק קשר הוא אמור לחזור הביתה ולא להודיע על ההתרסקות מה פשר ההודעה הזו ומה אני יכול לעשות עם הודעה שכזו מלבד להלחץ ,והם ענו לי שככה זה בישראל שמתנתק הקשר אמרתי שזה מוזר כל הסרטונים והפורומים בעולם לא מצאתי שום קצה חוו להודעה מסוג שכזה .
אבל סוף טוב הכל טוב הוא חזר אליי כמו שקניתי אותו לא קרה שום דבר מלבד ההודעה נחת בנקודה שהמריא ללא בעיה ,למעשה לא היה בעיות לאחר שהטסתי אותו ימים אחר כך .
חשוב לציין שהטסתי אותו באזור שמותר ושטח פתוח לחלוטין .
יש למשהו רעיונות או השגות לפעם הבאה שאלמד מהם .
זה רחפן יקר מאוד וגם מאוד מלחיץ לקבל הודעה כזו שעלולה לגרום לי לפעול בשיקול דעת מוטעה.

נ.ב:
כל ההגדרות ומהלך הטיסה והכיול והסוללה היו טעונות כמו שצריך גם קליטת ליוונים מלאה 16 גם בזמן ההודעה לפני ואחרי הייתה קליטת לווינים משהו הזוי ההודעה הזו
אני משתמש באייפד פרו חדש בעל כניסת סים כלומר תומך ג’יפי אס.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

בחיים לא שמעתי על הודעה כזו. גם כשאובד הקשר עם הלוויינים הוא משתמש בסנסורים שלו בכדי לנסות ולשמור על המיקום.

כדאי לצלם מסך במקרים כאלה או לעבור על הלוגיפ ולנסות לראות מה היו ההודעות.

יש באפליקציה אפשרות להסתכל על רשימת הטיסות ומשם ״לנגן מחדש״ את הטיסה ולראות את כל הפעולות שלך וכל ההודעות שקיבלת על המסך.

TheBolero (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

הסתכלתי על כל הקלטה של הטיסה עם כל ההודעות ולא היה שום הודעה כזו בהקלטה
אבל אני זוכר את ההודעה בוודאות הייתי במצב של 4800 מטר מנקודת הבית
בדיגי אי העולמית בצ’אט טען הנציג שכן קיימת הודעה כזו שחורגים ממגבלת מרחק הטיסה המותרת בארץ הטווח הוא 3.5-4 קילומטר
אני לא משתמש בשום מרחיב טווח או booster
אילי כדאי חי להתקין כזה ואז טווח הטיסה יהיה יותר גבוה ולא יקפצו הודעות מהסוג הזה
אבל מה אני אמור לעשות שהודעה בזו מופיעה מה פשר ההודעה את זה לא ידעו להגיד בדיגי אי
העולמית רק אל תחרוג מהטווח בארץ 3.5 קילומטר
אני חוזר ואומר שטח פתוח ללא הפרעות כמו באזור מיושב

mosheamsalem56
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אולי זה הזמן שנותר לסוללה ?
חתימה חתימתית !

שלח תגובה

חזור אל “רחפנים - Drones”