Lg c1/cx

פורום מסכי OLED בחסות LG
SHLOMIY91 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Lg c1/cx

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם!

מחפש מסך לps5 בגודל 55 אינץ׳
הבנתי שהדגמים lg c1/cx מומלצים מאוד.

מה החסרונות שלהם?
והאם יש בעיית צריבות במסכים?

תודה לעוזרים.

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

Re: Lg c1/cx

נושא שלא נקרא #2 

1. LG C1 הוא המסך הטוב ביותר קיים לגיימינג כרגע. כמובן ש-CX של 2020 היא טלוייה אחד לאחד (כמעט) זהה ל-C1. במבחני בהירות כל אחת מהן יכולה להיות מעט בהירה מהשניה אבל בפועל אותה בהירות. ב-C1 יש מעבד מעט משופר מינורית. ב-C1 יש webOS חדש, ועוד פיצ'ר אופטימיזציה לגיימינג שלא צריך.
מבחינת איכות התמונה שתיהן נראות אותו דבר בפועל. אני לפני כחודש רכשתי CX 77 שעלתה לי 2000 ש"ח פחות מאשר C1 של השנה הנוכחית. אם הפער היה עד 500 ש"ח הייתי משקיע לחדש, הבדל שמגיע למחוזות ה-1000 ש"ח הוא ממש בזבוז. אפשר להשקיע את ההפרש בהרבה דברים חשובים יותר מאשר האם המסך הוא שנת 2020 או 2021.
אני לאט לאט מתמכר לגיימינג ב-XSX על ה-CX. תמונה יפהפיה, תגובתיות מדהימה, אין לאגים, VRR עובד פצצה (לא רבלנטי ל-PS5 בשלב זה).
החסרון של OLED הוא ראשית כל תג המחיר. שנית, במידה ואתה בחדר שטוף שמש, ייתכן מצב שתהיה חסרה לך קצת בהירות בתמונה, עבור חדרים מוארים בצורה סבירה OLED בהירה מספיק לכל היום לדעתי. ל-OLED אין "בעיית צריבה" יש "אפשרות צריבה" ככל שאותם פיקסלים, באותו צבע מופיעים באותו מקום יותר מדי זמן לאורך השימוש בטלוזייה עלולה להיות צריבה במסך. כולם חופרים על זה ובוכים על זה כשבפועל מעטים האנשים שמקבלים צריבה לפני שהמסך מת מסיבה אחרת או ששדרגו.

תלתל
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 253 פעמים
קיבל תודות: 129 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

20/10/2021 20:29  
Yuvalfrr כתב:

ל-OLED אין "בעיית צריבה" יש "אפשרות צריבה" ככל שאותם פיקסלים, באותו צבע מופיעים באותו מקום יותר מדי זמן לאורך השימוש בטלוזייה עלולה להיות צריבה במסך.
...
אהבתי את פירושך (Y)

ליאור

SHLOMIY91 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #4 

תודה רבה על העזרה!

שלח תגובה