הופעת נקודה אדומה במסך - טיפול ח.י

פורום מסכי OLED בחסות LG
roibe (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

הופעת נקודה אדומה במסך - טיפול ח.י

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם.
ברשותי oled E8Y 65 עם אחריות לעוד כשנה וחצי. לאחרונה התגלה פיקסל תקול שמאיר תמיד אדום, ובולט מאוד על רקע בהיר שחור. התחלתי תהליך מול ח.י שביקשו לבצע רענון פיקסלים שלא עזר, והבטיחו לחזור להמשך טיפול. קראתי פה כמה הודעות בפורום שקצת מערערות את שלוותי. ראשית אשמח להבין מנסיונכם מה התקלה והאם ניתן לפתור רק על ידי החלפת פאנל? שנית אשמח להבין האם יש צורך לאמץ קו תקיף מראש או שיש בצד השני הוגנות ושירותיות. המשך בריאות טובה לכולם.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

Re: הופעת נקודה אדומה במסך - טיפול ח.י

נושא שלא נקרא #2 

הפאנל זה כל הטלויזיה. בעצם הם מחליפים את הכל לא כולל כרטיס החשמל ומשאירים לך את המח של המסך הקודם, אבל בעצם החלק הראשי זה הפאנל.

מנסיוני הם ממש סבבה, אין סיבה להכנס איתם ראש בראש.

אגב, איך עשית את הרענון?

roibe (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #3 

דרך ההגדרות כמו שהנחו אותי מח.י
יופי אני שמח לשמוע. מקווה שאכן כך המצב בכל זאת מדובר בטלוויזיות מאוד יקרות שמגיע לנו להנות מהן במאה אחוז

CampofMusic
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אני גם ממש לאחרונה קיבלתי תטלוויזיה(cx) והיא הגיעה עם פיקסלים שרופים מכל אחד מהצבעים של ה rgb זה התחיל להעצבן אותי כי שלמתי כמות יפה על הטלוויזיה, עכשיו אני בתהליך איתם מקווה שלא יגידו לי "החלפת מסך" למה אם כן אני מחזיר תטלוויזיה באותו רגע, ראיתי מלא שרשורים על השירות שלהם ואני אני מרגיש לאט לאט שזה גם המצב שלי.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

29/11/2020 16:32  
CampofMusic כתב:
אני גם ממש לאחרונה קיבלתי תטלוויזיה(cx) והיא הגיעה עם פיקסלים שרופים מכל אחד מהצבעים של ה rgb זה התחיל להעצבן אותי כי שלמתי כמות יפה על הטלוויזיה, עכשיו אני בתהליך איתם מקווה שלא יגידו לי "החלפת מסך" למה אם כן אני מחזיר תטלוויזיה באותו רגע, ראיתי מלא שרשורים על השירות שלהם ואני אני מרגיש לאט לאט שזה גם המצב שלי.
...
ברוך שובך... התגעגענו

roibe (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #6 

שלום שוב לכולם. אמנם לקח טיפה זמן(כי המסך הוזמן מחו"ל ולוקח לו זמן להגיע) אבל אני רוצה לציין לטובה את טיפול ח.י
המוקד שם קצת מבולבל לעיתים בגלל שהוא גדול, אבל לבסוף כן קיבלנו תאריך מדוייק להחלפת מסך, שהם עמדו בו.
החליפו לנו מסך ופתרו את הבעיה. צוות המתקינים אחלה גברים, מקצועיים ושירותיים.
למעשה חייב להגיד שעכשיו התחושה אפילו שהטלויזיה שודרגה ורואים תמונה חדה משמעותית מקודם.
אז זה נכון שבהתחלה יכולה להתקבל תחושה קצת של נפנוף מול המוקד שלא יודע תמיד לתת תשובות, אבל קצת סבלנות- אפשר לסמוך עליהם.
סגר קל לכולם.

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”