ברימאג עושים את האלקטרוניקס פרו (ממליץ לקרוא לפני רכישה כלשהי)

פורום מסכי OLED בחסות LG
tropit9 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 4 פעמים

ברימאג עושים את האלקטרוניקס פרו (ממליץ לקרוא לפני רכישה כלשהי)

נושא שלא נקרא #1 

שלום לחברי הפורום,

במהלך נובמבר רכשתי סוף סוף את הoled הראשונה שלי, gz2000. לאחר הרבה קריאה וצפייה בחומר על הטלוויזיה.

האחריות לטיפול בטלוויזיה כשהייתה נמכרת דרך מספר מצומצם יחסית של חנויות, מיוחסת לברימאג אולם בפועל המוקד הטלפוני מפנה לחברה.מוקד בשם ברימאג עלית (ישות משפטית נפרדת? זרוע נפרדת? לא יודע)

שבועיים ממועד התקנת הטלוויזיה, לפתע שמתי לב לפס לבן בוהק שעובר לאורך כל הצד השמאלי של המסגרת. התקשרתי לחנות שרכשתי בה את הטלוויזיה (קרוסאובר שבעת כתיבת פוסט זה עדיין עושים את מיטב המאמצים להתמודד מול ברימאג) ושלחתי צילומים של הבעיה. לקח ליבואן מיום ראשון עד חמישי להחליט לשלוח טכנאי, שהגיע רק ביום שלישי שבוע לאחר מכן (באיחור, אבל לא מבחינת ברימאג) בדק וראה את התקלה.
יום אחרי זה התקשרו אליי מברימאג בצינתוק (12 שניות) שפספסתי. לא ניסו לחזור אליי. יותר מאוחר באותו יום חזרתי אליהם והם אמרו לי שהיבואן אישר החלפת מסך.טלוויזיה לחדשה. הם הזמינו ויצרו איתי קשר. זה היה ב23 בדצמבר.

נרוץ קדימה ל6 בינואר. שאלתי את החנות עם יש עדכון בנושא. בכל זאת שבועיים זמן יותר מסביר. אמרו לי שהם ממתינים לעדכון. ידעתי שתהיה חשיפה בces של מסך חדש אז אמרתי אולי על הדרך נחכה לראות מה אולי כבר נשדרג איכשהו (בדיעבד הבנתי שגם אם זה היה אפשר, זה לא יצא לשוק כל כך מהר)... אז אתמול שאלתי את החנות אם יש עדכון נוסף.

בהתחלה ברימאג אומרים להם שהם מעבירים את המסך להחלפה בפועל, מהמחסן למתקינים. אחר כך יוצרים איתי קשר מהחנות ומסבירים לי שאין להם מלאי! מכרו את הכל.

בזמן שאני מחכה להחלפה ברימאג ככל הנראה חיסלו את היחידות האחרונות וכעת אין להם איך להחליף לי.

פה אני עוד פעם מעוניין להדגיש את ההגדלת ראש של קרוסאובר שאפילו הציעו לי טלוויזיה של חברה אחרת (lg, sony) בזמן שהם שוברים את הראש מול ברימאג. עוד אופציה שהציעו זה שאני אחכה עד שברימאג יביאו מלאי חדש עוד חודשיים שלושה, ככל הנראה של Hz2000 דגם מעט יותר עדכני ויחליפו לי אז ללא עלות כמובן.

אני העדפתי לחכות כי שדרוג זה תמיד נחמד. ביקשתי גם מקרוסאובר שיודיעו שאני דורש מברימאג שיאפסו לי את האחריות בתקופה שאני מחכה בה (סביר בעיני).

מעבר קדימה להיום.

ברימאג הודיעו לקרוסאובר שהם איתרו פאנל חדש לטלוויזיה והם מוכנים (ככה בג'סטה, אקט של שירותיות :x ) לבוא ולהחליף לי את הפאנל.

זאת אומרת ששילמתי על טלוויזיה חדשה ובפועל קיבלתי מחודשת. זאת אומרת שברימאג מסתכלים על לקוחות שמפרנסים אותם בסופו של דבר כפראיירים ,לכאורה. זאת אומרת שאני עכשיו בעת מגפה בה גם ככה יש דחיות אין קץ של תביעות ישנות וחדשות בית משפט צריך לשקול אם אני רוצה להתכתש איתם בערכאות למרות שהצדק עמי. הזמן העצבים וגם עלות כספית שנלווית לזה היא לא נעימה, ויש סיכוי לא רע שברימאג מודעים לזה ולכן השינוי כיוון וחזרה במילה שלהם.

אין פה מקום לתירוצי קורונה מבחינתם כי הם עבדו ועובדים במהלך הסגרים האחרונים וממשיכים למכור. סחורות עדיין מגיעות ויוצאות מהארץ.

סה"כ בכאב רב אני מאוכזב שרכשתי מוצר כל כך יקר וקיבלתי שרות כה קלוקל. זה לא סוד שהיבואנים של הטלוויזיות high end בארץ לא ששים לתת שירות סביר, ובוודאי שלא איכותי ב90 אחוז מהמקרים. קיוויתי שגם אם לא אקבל שירות סביר מברימאג, חנות מתמחה שיודעת להתנהל מול היבואן
תעזור לי. אבל אם כל הרצון הבאמת טוב של קרוסאובר, אם היבואן לא מאופס על עצמו, אין הרבה מה לעשות. אולי כבר עדיף לקנות לד סיני *** זול באיזה סטוק ולא להתאכזב אם מתקלקל.

ברימאג מבחינתי הצטרפה למועדון האקסקלוסיבי של אלקטרוניקס פרו ואלקטרה(בקטע של טלוויזית philips לא מזגן) של חברות שאני לא ארכוש מהם.

אם למישהו יש איזו עצה בשבילי מעבר לפנייה לבית משפט אשמח לראות.

אמ;לק

ברימאג רעים, קרוסאובר טובים, לא תמיד הטובים מנצחים :(

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

Re: ברימאג עושים את האלקטרוניקס פרו (ממליץ לקרוא לפני רכישה כלשהי)

נושא שלא נקרא #2 

זכור לי במעומם במסגרת שנה ראשונה מחוייבים להחליף למסך חדש ולא להחליף פאנל, אבל אני לא בטוח.
לדעתי הבעיה הכי חמורה היא שיש אפס שקיפות מבחינת היבואנים. ח.י על פניו השקופים ביותר, אבל גם שם נושא המכירות של הטכנאים אינו מקצועי ושירותי בעיני

tropit9 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #3 

גם עכשיו אין באתר שלהם תנאי אחריות למוצרים. אם זה היה אחרי שנה הייתי מתעצבן כמעט באותה מידה, אבל הייתי מתפשר על החלפת פאנל. פה זה תקלה שגיליתי אחרי בערך שבועיים של שימוש שכנראה הייתה קיימת מההתחלה. אני חייב לציין שהאריזה בה הטלוויזיה הגיעה הייתה נראית מלוכלכת ומוזנחת אבל מכיוון שהכל בפנים היה ארוז ונראה כחדש אני משער שזו אכן תקלה בפס היצור. שיהיבואן יתמודד עם פנסוניק, שייתן לי מוצר חדש שפועל כמו שצריך.

mordsxx
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

השאלה מדוע רכשת בסוף 2020 את הדגם של 2019 אשר סביר להניח שכב אצלם במחסנים למעלה משנה?
במקרים כאלו אפילו שלא פותחים את הקרטון עדיין מטלטלים אותו לכאן ולשם.

tropit9 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #5 

ברור שהדגם של 2020 טוב יותר אך ההבדלים לא משמעותיים מספיק כדי לוותר על היתרונות של המסך הזה, בנוסף הדגם של 2020 לא יובא לארץ אף פעם. בין אם טולטל ובין אם לא, אין תירוץ לסחבת בטיפול בתקלה הזו.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #6 

הפאנל החלופי אמור להיות חדש, ולכן הטלוויזיה לא תהיה מחודשת. בסה"כ מעבירים את הכרטיסים מהמסך הקיים לחדש.
עד כמה שידוע לי, הם לא מחוייבים להחליף לחדש, אבל חלקי החילוף צריכים להיות מקוריים וחדשים.

tropit9 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #7 

הם מחוייבים לתת לי מוצר חדש חף מתקלות. התקלה ככל הנראה שם מהפס יצור. אני רוצה שתכתוב כאן שהיית משלם על מסך שאמרו לך "כן הייתה לא תקלה בפס יצור, פתחנו אותו עם הטכנאי שלנו והעברנו את הכרטיסים. זה כמו חדש אז תשלם מחיר מלא" מהחנות. אני לא יודע מה הם חייבים ומה לא, מכיוון שלא הייתה באריזה שלי תעודת אחריות ותנאי אחריות לא מצויינים באתר שלהם. לך תקנה רכב עם חלונות שלא נפתחים או חלילה בלמים בעיתיים. אתה באמת תהיה מרוצה שרק יתקנו אותו, ולרגע אחד לא תחשבו אילו עוד תקלות נוספות יצוצו בו?

בנוסף הזיגזג שלהם מדגים לך שהם בעצמם לא ממש עומדים במילה שלהם, ולכן לא ממש אמינים. קשה לי להאמין שהיית קונה משהו ממישהו לא אמין.

אגב פרט קטן ומעניין, אני לא יודע מתי יורוקום בעטו בדלי, אבל החוברת הוראות היא עם לוגו יורוקום.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

אני לא מתיחס לפן השרותי.

טכנית, אין שום משמעות להחלפת הפנל וההנאה מהמוצר.

זה חלק פריק, בכלל לא תשים לב שהוחלף משהו והטלווזיה תהיה חדשה באותה המידה.

תקלות קורות... בשביל זה יש אחריות.

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #9 

אני מבין את הכוונה שלך, אני רק אומר שבטלוויזיות OLED, הפאנל הוא בעצם הטלוויזיה עצמה. הכרטיסים מורכבים על הפאנל מתחת לכיסוי פלסטיק (האחורי).
אם\כש יחליפו לך אותו, זה יראה כמו מסך חדש לחלוטין.
מעבר לזה, ועד כמה שידוע לי, גם ברכב חדש עם תקלות מהמפעל, מתקנים אותו ולא מחליפים. ללא קשר לבין האם היו מרוצה מזה או לא.

sgebay
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

מאוד מצטער לשמוע על החוייה השלילית. תוכל לציין מה היה השיקול שלך לקנות פנאסוניק ולא סוני או LG? מה היה בו כל כך מיוחד?

רועי51
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

המסך הזה מציג בהירות גבוהה משמעותית ממה שקיים באופן רגיל ב OLED. הוא למעשה נחשב גם בשל כך ל OLED האולטימטיבי, הכי טוב. עכשיו כשגם סוני מציעה מסכים עם הטכנולוגיה הזו, אולי המצב ישתנה, אבל הבנתי שסוני עושה זאת רק במסכים הגדולים באמת. פנסוניק נדמה לי מתחילה כבר בגודל 55. בכל מקרה מדובר במסכים יקרים לאללה ואני מתפלא שבכלל ייבאו אותם לכאן.

tropit9 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #12 

השיקול שלי היה תמונה כמה שיותר טובה, כדי שמשחקים וסרטים/סדרות יראו טוב ככל הניתן. בכל מקרה הייתה התפתחות בנושא-המסך הוחזר לברימאג, וזוכיתי בסכום ששילמתי. הסיכוי שהייתי מצליח לקבל טיפול הולם/זיכוי אם הייתי קונה מרשתות "שלם וקח" הוא נמוך מאוד.מאוד.

וזה למה גם את הטלוויזיה הבאה שאני אקנה, אני ארכוש בקרוסאובר. מאוד מרוצה מהטיפול הכולל. ממליץ עליהם בחום. לא סתם הם מוזכרים לטובה בהרבה פוסטים בפורום.וגם אם זה נחשב פרסומת, פאק איט. אם מותר לבקר חברה מסויימת, מותר גם לשבח אחרת.

השנה יוצאים לפחות שני דגמים מאוד מעניינים, a90j של סוני וg1 של lg. נראה מה ירש את הפנסוניק...

sagioto
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 159 פעמים
קיבל תודות: 47 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

לפי איך שזה נראה כרגע הסוני יכולה להגיע ל 1300 ניט והg1 ל830~

התנהלות מעצבנת ומחפירה מבחינת היחס ללקוח, זה סביר להחליף פאנל אבל חייבים לך פיצוי על חודשים שהיית עם מסך תקול

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”