קשה להחליט, 77cx or Sony 85xh95

פורום מסכי OLED בחסות LG
lenso
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

Re: קשה להחליט, 77cx or Sony 85xh95

נושא שלא נקרא #16 

הייתי באותה התלבטות, רכשתי X95 ועכשיו אני מתחרט....
אם קונטרסט ושחורים חשובים לך אז לך על OLED.

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 612 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

14/04/2021 15:33  
lenso כתב:
הייתי באותה התלבטות, רכשתי X95 ועכשיו אני מתחרט....
אם קונטרסט ושחורים חשובים לך אז לך על OLED.
...
למה מתחרט ?
אקס95 אחלה מסך

Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 149 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

מסך אדיר ה9505, היה לי גם אולד ההבדלים קטנים והhdr בלד יותר טוב

אצלי תמיד השיקול זה אם ההבדלים קטנים אני הולך לטובת הגודל, מציע גם לחכות למינילד של אלג'י וטיסיאל

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

ההבדל גם באיכות וגם בגודל לא זניח בכלל, הייתי גם שותף לדילמה הזו, בסוף הלכתי על xh95 ואומנם אני מאד מרוצה אבל לא באמת יודע אם זה עדיף על ה-OLED. רציתי גודל טוב למרחק צפיה סביר (הסלון גדול, ולא רציתי לקרב את הספה לפחות מ-3 מ'), ופחדתי מלהצטרך לדאוג מצריבות כל הזמן (למרות שנשמע שזה לא באמת קורה בדגמים חדשים).

מה שבטוח ב-3 מ' זה ממש לא גדול מדי. אז נכון שבמצבים מסויימים אפשר לשים לב לשחורים שלא לגמרי שחורים ולקצת blooming אם מתאמצים (בהנחה ואת ה-blooming של הכתוביות אתה פותר ע"י שינוי גוון ושקיפות), אבל עדיין איכות תמונה די מטורפת.
אם אתה יכול לשבת גם פחות מ-3 מ' בלי שהסלון שלך ייראה מצחיק ואתה סומך על זה שלא יהיו צריבות אז תשקול ללכת על ה-OLED. אצלי גם ב-3 מ' הספה במיקום קצת מוזר ביחס לסידור של הסלון (הסלון יוצא קצת "מלבני" בגלל האורך של הספה + רווחים בצדדים שלה + כורסאות בצד שיוצא הרבה יותר מ-3 מ'). נראה לי שאין מצב שהייתי מקרב אותה עוד (או לפחות זה היה מחמיר את המצב עוד יותר), ואם הייתה לי טלויזיה שהייתה מאפשרת להרחיק את הספה עוד קצת בלי לפגוע בחוויה אולי הייתי הולך על זה. בקיצור, קח בחשבון גם את איך שהסלון שלך ייראה, ואם הספה לא מאד מאד קלה להזזה קח בחשבון שכנראה לא תזיז אותה בפועל.

Progman
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 29 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

לדעתי אין בכלל מה להשוות. אם אתה לא משאיר את הטלויזיה דלוקה כל היום אז ברור ש CX או שתחכה לסוף השנה/הרבע הראשון של שנה הבאה ותקנה את ה C1 במחיר מוזל.

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”