Passthrough של FLAC רב ערוצי ב-CX

פורום מסכי OLED בחסות LG
ronik56 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

Passthrough של FLAC רב ערוצי ב-CX

נושא שלא נקרא #1 

יש לי CX ובימים הקרובים יצטרפו רסיבר ורמקולים, אבל יקח עוד קצת זמן עד שיגיע השילד.
זה אומר שאין לי אפשרות לצפות בכמעט כל הסרטים שלי בלי להתפשר על ac3, כי הכל ב-DTS-HD MA.
חשבתי להמיר את ה-DTS ל-FLAC רב ערוצי כדי לשמור על האיכות. ה-CX יודעת לקרוא FLAC וזה עובד בסדר, אבל אין לי אינדיקציה אם היא יודעת לקרוא FLAC רב ערוצי או שהיא אולי קוראת רק סטריאו או משהו בסגנון.
אין לי איך לוודא את זה בלי הרסיבר ואני רוצה להיות מוכן כשהוא מגיע. יש למישהו ניסיון עם זה? הטלוויזיה יודעת להעביר FLAC רב ערוצי ב-eARC?
ואם לא, יש פורמט אחר שאולי עדיף להמיר אליו?

ambar
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

Re: Passthrough של FLAC רב ערוצי ב-CX

נושא שלא נקרא #2 

בדקת אם PLEX יודע לעשות audio remux?

ronik56 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #3 

07/06/2021 15:28  
ambar כתב:
בדקת אם PLEX יודע לעשות audio remux?
...
לא מבין למה הכוונה. remux זה פשוט לחבר כמה סטרימים של וידיאו/אודיו/כתוביות ו/או להמיר את הקונטייר של הקובץ. אני יכול עם remux להוריד את ה-DTS HD-MA ולהשאיר רק את ה-AC3 לדוגמה, אבל אני לא צריך לעשות את זה כי הטלוויזיה במילא מזהה את ה-AC3 ואני בכל מקרה לא רוצה להשתמש בו כי הוא באיכות נמוכה יותר.
אני צריך לקודד את ה-DTS-HD MA לפורמט אחר. ה-Plex יודע לעשות transcoding, אבל הבעיה שאין לי פלקס כי עוד לא הגיע השילד. הטלוויזיה עצמה לא יודעת לפענח את ה-DTS אז היא עצמה לא יכולה לעשות את זה.
או שהתכוונת למשהו אחר במקרה?

odedee
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 227 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

לא ממש ברורה הבעיה שאתה רוצה לפתור. אם אתה מריץ plex על הטלוויזיה והסרט שלך עם פסקול DTS, השרת ימיר אוטומטית את הפסקול לדולבי בלי שתצטרך לעשות משהו.

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: ildonaldo trumpo
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

עד כמה שזכור לי מ ה SHIELD הוא לא מסוגל להריץ FLAC רב ערוצי כ PCM, אפילו עם KODI זה לא עבד. גם אפל TV לא תומך בזה. בשביל FLAC רב ערוצי אתה צריך KODI שרץ על WINDOES או נגן מסוג אחר כמו ROON או JRIVER. אין לי הרבה אלבומים כאלו, אבל בסטרימר ZIDDO זה כן עובד טוב.

ronik56 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #6 

08/06/2021 21:34  
odedee כתב:
לא ממש ברורה הבעיה שאתה רוצה לפתור. אם אתה מריץ plex על הטלוויזיה והסרט שלך עם פסקול DTS, השרת ימיר אוטומטית את הפסקול לדולבי בלי שתצטרך לעשות משהו.
...
אז זהו, שכרגע אין לי PLEX בגלל שאין לי שילד. כשאני מריץ את השרת מהמחשב אני נאלץ להשתמש באינטרנט של הטלוויזיה, שזה 80-100 מגה ולא מספיק בשביל ג'ון וויק 2 שרץ בקצב של 87+ מגה לשנייה.
אני גם לא רוצה לחכות כמה שבועות מהרגע שהמערכת תגיע עד שאפשר יהיה לצפות בסרטים עם אודיו lossless.
אגב, באופן כללי- אם יש ספריה גדולה אז המעבר מ-DTS או דולבי ל-FLAC יכול לחסוך לא מעט מקום-
https://losen.win/articles/convert-dts- ... -flac.html
https://losen.win/articles/convert-dts- ... -flac.html
08/06/2021 21:41  
ildonaldo כתב:
עד כמה שזכור לי מ ה SHIELD הוא לא מסוגל להריץ FLAC רב ערוצי כ PCM, אפילו עם KODI זה לא עבד. גם אפל TV לא תומך בזה. בשביל FLAC רב ערוצי אתה צריך KODI שרץ על WINDOES או נגן מסוג אחר כמו ROON או JRIVER. אין לי הרבה אלבומים כאלו, אבל בסטרימר ZIDDO זה כן עובד טוב.
...
אז זהו, שכשיגיע השילד אני לא אצטרך להמיר את הסרטים ל-FLAC כי ה-PLEX יוכל לעשות transcoding, אבל עד אז אני אצטרך להשתמש ב-eARC של ה-CX והאפשרות היחידה שלי ל-lossless היא או FLAC או LPCM עד כמה שאני מבין.

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”