העם ח"י מחליפה מסך או פאנל אחרי צריבה?

פורום מסכי OLED בחסות LG
ViruzZ (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 35 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

העם ח"י מחליפה מסך או פאנל אחרי צריבה?

נושא שלא נקרא #1 

היי,
יש לי 55C9 עם אחריות + מורחבת
מצעתי פיקסלים סרופים [נקודות שחורות עם שמים רקע 100% לבן]
ו כמה צריבות
אני עוד לא אתקשרתי ל ח"י, לא בוער לי כי יש לי אחריות למלה זמן ואני רוצה לקבל דגם C1 ולא CX [עם מחליפים]
פעם אני יודע שהיו מחליפים מסך ועכשיו אני רואה פה תגובות של אנשים שהחליפו להם פאנל.

מה הסיכוי לקבל מסך חדש ולא סתם פאנל חילופי?

תודה

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: ildonaldo trumpo
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

Re: העם ח"י מחליפה מסך או פאנל אחרי צריבה?

נושא שלא נקרא #2 

פעם הם מהרו להחליף בלי בעיה. היום הם בודקים כל מקרה לגופו, תלוי כמה ישן המסך, ואם מחליטים להחליף, הם מציעים עסקת שדרוג בה הלקוח מוסיף כסף כדי לקבל דגם יותר חדש. תתקשר והם קודם יתאמו תכנאי ואם תצליח לשכנוע אותו שיש צריבה, יתחיל תהליך מציאת פתרון הולם. שללא ספק יכול להיות החלפה ללא תוספת תשלום, אבל הסיכוי לכך היום לא גבוה כמו לפני 3 שנים.

בהצלחה

NeatNit
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 42 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

ממה שהבנתי (אין לי ניסיון אישי בזה) הם יחליפו לך את הפנל בלבד, לא את כל הטלוויזיה. כפי שנכתב מעלי, אולי יציעו לך אפשרויות שידרוג לדגמים חדשים יותר בתשלום.

אני אישית הייתי נשאר עם ה-C9, חלקית כדי לשמור על כדוה״א (לא אכנס לזה לעומק אבל יש השפעה די רצינית על הסביבה כשמחליפים מכשירים תקינים במכשירים חדשים וזורקים את הישנים), וחלקית כי אני לא חושב שדגמים חדשים יותר נותנים לי משהו שאין ב-C9.

אני עם C8, וקצת כועס על עצמי שלא קניתי C9 (זה היה ב-2019 וחסכתי קצת כסף), בין שני הדגמים האלה יש הבדל רציני - ה-C9 תומכת בתקן חדש יותר של HDMI שמאפשר הרבה דברים, בעיקר לגיימינג.

אבל מה ההבדל הכי גדול בין C9 לבאות אחריה? אני שואל ברצינות, לא יודע, אבל אני לא חושב שזה משהו שמצדיק שידרוג...

ViruzZ (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 35 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

10/07/2021 13:29  
NeatNit כתב:
ממה שהבנתי (אין לי ניסיון אישי בזה) הם יחליפו לך את הפנל בלבד, לא את כל הטלוויזיה. כפי שנכתב מעלי, אולי יציעו לך אפשרויות שידרוג לדגמים חדשים יותר בתשלום.

אני אישית הייתי נשאר עם ה-C9, חלקית כדי לשמור על כדוה״א (לא אכנס לזה לעומק אבל יש השפעה די רצינית על הסביבה כשמחליפים מכשירים תקינים במכשירים חדשים וזורקים את הישנים), וחלקית כי אני לא חושב שדגמים חדשים יותר נותנים לי משהו שאין ב-C9.

אני עם C8, וקצת כועס על עצמי שלא קניתי C9 (זה היה ב-2019 וחסכתי קצת כסף), בין שני הדגמים האלה יש הבדל רציני - ה-C9 תומכת בתקן חדש יותר של HDMI שמאפשר הרבה דברים, בעיקר לגיימינג.

אבל מה ההבדל הכי גדול בין C9 לבאות אחריה? אני שואל ברצינות, לא יודע, אבל אני לא חושב שזה משהו שמצדיק שידרוג...
...
מה שחשוב לי זה הפיצרים של גיימיניג ו ב C1 יש מלה שיפורים.
עם אתה רק צופה בה טלויזיה אז אין הבדל
אני לא, רק משחק ויש בכל דגם שיפורים שחשובים לגיימרים
בדגם האחרון הוסיפו דאשבוארד

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

הם החליפו מדיניות לאחרונה. ברגע שזאת בעיית פאנל, הם מחליפים לפאנל חדש ולא נותנים טלוויזיה חדשה במקום (ואז השדרוגים למסך חדש לגמרי זה בתוספת תשלום).
כיום מסך חדש זה כנראה רק אם הבעיה היא לא בפאנל עצמו (או לא רק בפאנל)

dk_1
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

מה שמדאיג בסיפור הזה, שתופעת הצריבות עדיין ממשיכה בC9...הייתה נטיעה לחשוב שזה היה נפוץ יותר בסדרות 6 ו 7,
שאלה אם זה מקרה בודד או פשוט עניין של זמן...

לגבי עניין ההחלפה, כפי שאמרו לפני פעם היו מחליפים טלוויזיה אוטומטית, עכשיו נוטים להחליף פאנל,
יש תקופות שיכולים להציע הצעת שדרוג מעניינת, אבל זה כבר עניין של מזל וכנראה גם של מלאי זמין באותו הזמן.

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”