55 OLED לחדר שינה: התלבטות בין דגמים ועוד שאלות

פורום מסכי OLED בחסות LG
avirz (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 0

55 OLED לחדר שינה: התלבטות בין דגמים ועוד שאלות

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם, אשמח ללמוד מניסיונם של אחרים:
1. מחפש OLED 55 לחדר שינה ולא בטוח שאני מבין את ההבדל עבורי בין שני הדגמים OLED55C1PVA מול OLED55B1PVA (למעט חוזקת המעבד שלא אומר לי בפועל הרבה). אם ההבדלים זניחים אולי שווה להוזיל ולבחור ב-B1?
2. כמו כן רוצה להתייעץ בנושא זרוע מתכווננת והתקנה: נאמר לי שהתקנה ב-99 ש"ח של ח.י היא של המתקון הבסיסי ואם אני רוצה זרוע מתכווננת המתקין ימכור לי במקום (במחיר לא ידוע מראש), או יתקין את הזרוע שאני אקנה במחיר של 350 ש"ח. למישהו יש עצה לגבי זרוע מומלצת והתנהלות מומלצת מול המתקינים של ח.י? מה המשמעות מבחינת אחריות של פתיחת הטלוויזיה והתקנה ע"י מישהו אחר?

תודה מראש לעונים.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

Re: 55 OLED לחדר שינה: התלבטות בין דגמים ועוד שאלות

נושא שלא נקרא #2 

ההשפעה הניכרת ביותר של המעבד היא היכולת של הטלוויזיה להציג תמונה איכותית ממקור נחות. רוב רובם של התכנים הישראלים כמו גם חברות התקשורת הישראליות הם נחותים.
ל-c1 להבנתי גם פנל איכותי יותר ורמת בהירות גבוהה יותר. היום כשיותר ויותר תוכן זמין ב-hdr אז יש לזה חשיבות גדולה בעיני.
לגבי הזרועות, זו אכן בעיה ויש לי לא מעט ביקורת על ח.י בעניין הזה. שווה להתקשר אליהם מראש ולבקש לדעת את העלויות לזרוע כסו שלרוב נמכרת עם הארכת אחריות.
לי לדוגמא מכרו זרוע כזו עם הארכת אחריות ב-1600 ש״ח לטלוויזיה 65 מסדרת יקרה יותר. המחיר מן הסתם תלוי גם בשווי הטלוויזיה.

avirz (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

תודה על התגובה לגבי ההבדל בין C1 ל-B1. מצרף את לינק ההשואה של LG עצמם ומנסה להבין מה משמעותי שם. לגבי ההתקנה והזרוע, בדיוק מהמצב הזה אני רוצה להימנע: מגיע מתקין ובלחץ הזמן (כי צריך להתקין וללכת) מוכר לך מוצר (הזרוע) מדגם לא ידוע במחיר לא ידוע. אני מבין שהם מנסים להביא לקוחות לפינה הזו ומחפש את הדרך הנכונה להימנע מזה. לכן שאלתי מה המשמעות מבחינת האחריות לקנות זרוע + התקנה ממישהו אחר שאינו ח.י.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

לגבי הלינק, הוא לא פותח כלום וגם נתוני החברה פחות רלוונטים. שווה לחפש השוואות ונתונים אצל מי שאמור להיות נטול אינטרנס בעניין כמו rting.

לגבי נושא ההתקנה, לכן המלצתי להתקשר מח.י ולקבל את כל המידע מראש. להבנתי, האחריות לא אמורה להיות מותנת בהתקנת זרוע כזו או אחרת אצל מתקין של ח.י או מתקין אחר. כל עוד לא נגרם נזק במהלך ההתקנה מה זה משנה ?

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”