מרחק מהקיר עם המתקן קיר הסטנדרטי של LG

פורום מסכי OLED בחסות LG
AdiC (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 0

מרחק מהקיר עם המתקן קיר הסטנדרטי של LG

נושא שלא נקרא #1 

קניתי oled 65c1 אתמול, זה אמור להגיע עם המתקן קיר הרגיל ב 99 שקל. אבל עכשיו אני תוהה אם אולי אני צריך מתלה אחר כי אני לא בטוח כמה זה יהיה צמוד או לא צמוד לקיר. חשוב לי שתהיה גישה סבירה לחיבורים בצד (כלומר, שלא יהיה צמוד לחלוטין) כי אני מחבר ומנתק באופן די קבוע את המחשב עם כבל שחוצה את החדר וגם מידי פעם תוקע שם דיסק און קי.
עם הטלוויזית סמסונג הנוכחית שלי יש איזה 6-7 ס"מ מהקיר במצב רגיל, אבל אני גם יכול למשוך טיפה קדימה את הטלוויזיה מלמטה מה שמאפשר לי להכניס את היד די בנוחות מהצד בשביל לחבר ולנתק את מה שאני צריך. אני יכול לצפות למשהו דומה מהמתקן תלייה של LG ? אני מניח שיש כאן כמה אנשים שמשתמשים בו.. לעזרתכם אודה.

ambar
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

Re: מרחק מהקיר עם המתקן קיר הסטנדרטי של LG

נושא שלא נקרא #2 

המתקן הסטנדרטי דיי צמוד לקיר, לא תהיה לך גישה קלה לחיבורים.
יכול להרים טיפה מלמטה כמו שאתה עושה היום אבל עדיין זה קשה לגשת לשם מנסיון.

zpeleg
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

ראיתי את הC1 תלויה עם המתקן הרגיל. אין גישה בכלל לחיבורים מאחורה, יש גישה אבל לא הכי נוחה לחיבורים בצד.

ambar
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אני עם ה CX 77, ביקשתי התקנה צמודה אפילו ללא הספייסרים שברך כלל שמים. אין גישה לכלום.
הכנתי מראש כבלים שאני צריך כך שלרוב אין לי צורך בכלל לגשת לשם...
עכשיו במקרה אני רוצה לסלול כבל נוסף ודיי קשוח.

AdiC (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #5 

באחורה אני לא מתכוון לגעת אחרי החיבור הראשוני אז זה לא בעיה מהבחינה הזאת, אבל קצת מלחיץ מה שאתם אומרים על החיבורים מהצד... רק בשביל להבין מאיפה נובע הקושי, אם דוחפים את הראש לצד של הטלוויזיה ומרימים אותה מלמטה, אפשר לראות את החיבורים או שאי אפשר ופשוט צריך לחבר על "עיוור"?

אבל מצאתי סרטון ישראלי עם הטלוויזיה על הקיר, בדקה 1:49 אפשר לראות אותה מהצד. זה נראה לכם כמו המתקן הסטנדרטי של LG? אמנם זה לא הצד של החיבורים, אבל בהנחה שאני מבין נכון איפה הם אמורים להיות ממוקמים ואם זה אכן הרווח מהקיר ואם אפשר להרים טיפה מלמטה אז נראה לי שאני יכול להסתדר עם זה.

תודה על העזרה!

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”