שדרוג לc1 במחיר ״אטרקטיבי״

פורום מסכי OLED בחסות LG
Belshnickel (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: עמית ר
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

שדרוג לc1 במחיר ״אטרקטיבי״

נושא שלא נקרא #1 

הי מעוניין בחוות דעתכם בנושא

כבר שנתיים מאז שרכשתי מסך חדש 75um של lg, שנתיים שמלוות בהמון תקלות חוזרות ונשנות החל מהחודש הראשון, תקופות של מעבדה וטכנאים שבאים והולכים ואיתם גם חלקים שמתחלפים ובעיות שלא תוקנו ולבסוף הוחלט שאין איך לתקן ומוכנים להחליף את הטלוויזיה באותה אחת אך בדגם של 2021.

ביקשתי שאם כבר אחרי כל הסבל הזה אני רוצה לשדרג את הטלוויזיה למשהו איכותי יותר, הוצע לי c1 אך בתוספת של כמעט 9000 שח.

עכשיו הטלוויזיה שאני רכשתי עלתה לי כ6000 בזמנו. נראה לי לא לעניין שאחרי כל הצרות אני עוד אוסיף כ-9אלף, ביקשתי לחשב את המחיר ששילמתי כחלק מהמחיר המוצע ואמרו לי שהם מתמחרים את הטלוויזיה ב14אלף ולכן זה בערך תואם לבקשה שלי גם בלי שאני אבקש. (אני רואה שהטלוויזיה מתומחרת ב11-11.5 ללא מבצעים בכל האתרים כולל משווקים מורשים)
ברור שזאת בעיה שלי שרכשתי טלוויזיה פגומה ונסיונות חוזרים לתקן לא צלחו ולכן סבלתי תקופה מאוד ארוכה מטלוויזיה שנתקעת לסירוגין לכ7-8 דקות בכל פעם, ייתכן והייתי צריך להתעקש על החזרה ברגע שהתגלתה הבעיה הראשונה.

יש הצעות מה כרגע ניתן לעשות?

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

Re: שדרוג לc1 במחיר ״אטרקטיבי״

נושא שלא נקרא #2 

אני מניח שאתה מדבר על C1 בגודל "77, כן?
זאת צריכה להיות החלטה שלך. אתה יכול לקחת מסך חדש מאותה סדרה ולחיות איתו בשקט.
לשדרג ל-OLED מסדרה UM זאת קפיצה מקצה אחד לקצה האחר של הסקאלה מבחינת רמה ואיכות התמונה שתקבל.
אם נשים רגע את עוגמת הנפש שלך בצד, 3,000 על מסך שעלה לפני שנתיים 6,000 ש"ח זה סוג של לא כזה נורא. היבואנים תמיד מתמחרים את המסכים יותר גבוה ממה שניתן לקנות אותם בחנויות.
האם זה שווה או לא, רק אתה יכול לדעת. אולי בעוד שנה המחיר של מסכי "77 ירד בעוד אלף-אלפיים. (ואולי לא)
אז אפשר לקחת עכשיו החלפה בחינם, ובשנה הבאה לקנות מסך חדש בערך באותו מחיר כמו שמציעים לך עכשיו.

Belshnickel (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: עמית ר
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

האם למישהו יצא לתבוע בגין עוגמת נפש ?

ambar
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

לך על השדרוג, תהנה מהמסך החדש ותשחרר את העצבים. חבל על הבריאות.

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”