Ups - nas ds920+

פורום לכל מה שקשור לאחסון (מקומי, נייד ובענן). NASים ועוד.
maorphp (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

Ups - nas ds920+

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם,
חדש בכל הנושא של ה NAS
אז ככה, יש ברשותי NAS DS 920+ ואל פסק של Eaton 5e 850i ups usb + program (שימוש ביתי)

הייתה לי הפסקת חשמל וה ups עבד 2 דקות וכיבה את הnas בצורה מסודרת.
השאלה היא כזו: נגיד יש הפסקת חשמל שהייתה לדוגמא חצי דקה הnas נכנס לעבודה וחזר החשמל האם יש אפשרות שהוא לא יתכבה שיעבור את ה2 דקות אבל כן יעשה הפסקה של כל הפעולות למניעת נזק לדיסקים / לnas כאשק נגמרת הסוללה ועדיין לא חזר החשמל?

צירפתי צילום מסך של ההגדרות

תודה רבה
Screenshot_20210628-220743_Chrome.jpg

odedee
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 227 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

Re: Ups - nas ds920+

נושא שלא נקרא #2 

השאלה שלך לא ברורה. הטיימר שאתה מגדיר קובע ל-NAS כמה זמן אחרי שה-UPS מספק לו זרם מהסוללה, ה-NAS יעבור למצב בטוח שבו אין גישה לדיסקים. אם ה-UPS עובר חזרה למתח רשת לפני שעבר הזמן הזה, ה-NAS יעבוד כל הזמן רגיל לגמרי. אתה פשוט סימנת גם את התיבה שמודיעה ל-NAS להורות ל-UPS לכבות את עצמו ברגע שעובר הטיימר, וזה לדעתי מיותר. שיעבוד כל עוד הסוללה לא התרוקנה...

אגב, למה אתה קובע זמן כל כך קצר? לי יש מודל עם סוללה קטנה יותר, Eaton 5e 650i, ואני קבעתי עשר דקות, ואפשר כנראה משמעותית יותר מזה.

maorphp (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #3 

28/06/2021 22:15  
odedee כתב:
השאלה שלך לא ברורה. הטיימר שאתה מגדיר קובע ל-NAS כמה זמן אחרי שה-UPS מספק לו זרם מהסוללה, ה-NAS יעבור למצב בטוח שבו אין גישה לדיסקים. אם ה-UPS עובר חזרה למתח רשת לפני שעבר הזמן הזה, ה-NAS יעבוד כל הזמן רגיל לגמרי. אתה פשוט סימנת גם את התיבה שמודיעה ל-NAS להורות ל-UPS לכבות את עצמו ברגע שעובר הטיימר, וזה לדעתי מיותר. שיעבוד כל עוד הסוללה לא התרוקנה...

אגב, למה אתה קובע זמן כל כך קצר? לי יש מודל עם סוללה קטנה יותר, Eaton 5e 650i, ואני קבעתי עשר דקות, ואפשר כנראה משמעותית יותר מזה.
...
תודה על המענה
אך סתם דוגמא אם לא אסמן את האפשרות שאחרי פרק זמן מסויים הnas יתכבה אז יצא מצב שאם החשמל לא חזר והסוללה נגמרת הnas יפול גם הוא ובצורה לא טובה

תקן אותי אם אני טועה

rafib65
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: רפי ב
נתן תודות: 38 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אתה טועה. אם לא תסמן זמן, אז תעבור למצב ברירת המחדל: until low battery - כלומר, ה- NAS נכנס Safe mode רק כשה UPS מודיע על low battery.
בנוסף, יש לך בטאב של General אופציה להידלק אוטומטית כשיש חשמל (זה מה שחיפשת בעצם):

maorphp (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #5 

סימנתי את האפשרות שרשמת
ובנוסף בלשונית של ה ups כמה דקות ממולץ לשים

rafib65
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: רפי ב
נתן תודות: 38 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

לדעתי לא מומלץ בכלל לסמן את האופציה של דקות, אלא להשתמש בברירת המחדל until low battery

שלח תגובה

חזור אל “NAS ואחסון”