שרת Plex נוסף על גבי אותה רשת

תוכנות ניהול מדיה: KODI, תוספים, XBMC, Media Portal, PLEX וכו'
oferlap (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 51 פעמים
קיבל תודות: 35 פעמים

שרת Plex נוסף על גבי אותה רשת

נושא שלא נקרא #1 

יש לי שני NAS מדגם זהה (אחד מהם נועד בעיקר לגיבוי תקופתי של כל החומרים שנמצאים על השני).
על ה- NAS הראשון מותקן ומוגדר סרבר Plex. מאוחר יותר התקנתי סרבר Plex גם על NAS הגיבוי, מתוך מחשבה שתהיה אפשרות להגדיר אותו ולהשתמש בו כגיבוי, למשל כאשר הראשון עמוס במשימות אחרות. ספריות המדיה יהיו כמעט זהות, למעט מה שעדיין לא הספיק לעבור גיבוי.
הבעיה היא, שלא משנה מה אני מנסה, אני לא מצליח להגדיר אותו. אפילו אם אני נכנס בדפדפן ישירות לכתובת שאמורה להיות שלו, אני למעשה מקבל את מסך ההגדרות של השרת המקורי, ואין שום תפריט שמאפשר לאתר, לאתחל או לרשום שרת נוסף. עשיתי חיפוש בגוגל בנוגע לבעיות דומות, ובגדול נראה שהעולם מתחלק למשתמשים שמצליחים במשימה כזו (הגדרת ושימוש בשרת נוסף על אותה רשת) בלי אישיוז, כאילו זה הכי טריויאלי, ולאחרים שזה פשוט לא עובד להם.

ilane
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 132 פעמים

Re: שרת Plex נוסף על גבי אותה רשת

נושא שלא נקרא #2 

תנסה לכבות את השרת שמזוהה ואז תתחבר לשרת החדש/שני לIP שלו בפורט 32400
צריך לבצע בשלב הזה claim לשרת ע"י לוגאין עם המשתמש של פלקס

oferlap (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 51 פעמים
קיבל תודות: 35 פעמים

Re: שרת Plex נוסף על גבי אותה רשת

נושא שלא נקרא #3 

31/05/2021 16:13  
ilane כתב:
תנסה לכבות את השרת שמזוהה ואז תתחבר לשרת החדש/שני לIP שלו בפורט 32400
...
זה אחד הדברים הראשונים שעשיתי כשחשדתי שאני מקבל את השרת הראשון. כיביתי אותו, נכנסתי שוב (כמובן דרך הכתובת של השרת החדש), ואז קיבלתי הודעה שהשרת (הישן) לא זמין, ונדמה לי שגם הודעת Not Authorized. לא הצלחתי בשום אופן להתקדם משם למצב שבו יש לי אופציה לראות את השרת החדש בתפריטים הרלוונטיים ולבצע Claim - הוא כאילו לא קיים מבחינת המערכת. כאילו לא זוהה שום שרת בסביבה. אבל אם אני באמת מכבה את השרת החדש, הדפדפן לא מגיב יותר באותה כתובת ופורט, כלומר נותן שגיאת "דף לא קיים", סימן שבכל זאת משהו שם כן עובד.

דבר נוסף שניסיתי היה לבצע Logout מסודר של השרת (הישן) מהחשבון שלי, ולנסות להתקדם משם. השרת (הישן) זוהה כשנכנסתי מחדש, ויכולתי לבצע לו Claim, אבל לא לשרת החדש ששוב לא הופיע בתפריטים.

שלח תגובה

חזור אל “תוכנה - KODI”