ניגון בקודי: הקול לעיתים מפסיק, לאחר pause

תוכנות ניהול מדיה: KODI, תוספים, XBMC, Media Portal, PLEX וכו'
urielp (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

ניגון בקודי: הקול לעיתים מפסיק, לאחר pause

נושא שלא נקרא #1 

שלום,

יש לי קודי מובנה בטלוייה סוני XH95. אני מנגן קבצי סרטים אשר מותקנים ע"ג מחשב מרוחק, באותה הרשת.
מהירות הרשת הינה כ 75 מ"ב (הטלויזיה והמחשבים מחוברים בכבל רשת).

גודל הקובץ כ 2 ג"ב. רזולוציה 1080. לא משהו בשמיים.

כאשר אני עוצר לרגע את הסרט (pause), וממשיך הלאה לאחר כמה שניות, הסרט ממשיך להתנגן, אך ללא אודיו.

מה עושים במקרה כזה?

UserXp
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

Re: ניגון בקודי: הקול לעיתים מפסיק, לאחר pause

נושא שלא נקרא #2 

לא קשור לקובץ, בעיה מוכרת בפורום של קודי, לחלק זה קורה גם שקופצים אחורה/קדימה בזמן. נראה שהסרה של גרסה קודמת כמו 19.0 והתקנה לגרסה האחרונה עזרה לחלק מהמגיבים שם.

*מתעניין לדעת על הדרך: רואה פה כבר כמה שמשתמשים בקודי דרך הסוני, מישהו יכול לספר חווית משתמש במיוחד לסטרימים של 4k HDR Dolby Vision, באמת עובד לכם חלק ..כמו מהמחשב או סטרימר או יותר טוב? (כמובן בלי קשר לבאג כאן)

urielp (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 41 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

תודה: את הגירסה הזו התקנתי לפני שבוע (מהחנות של אנדרואיד), אז אני מניח שזו הגירסה האחרונה, לא?

שי-כ
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: שי כהן
נתן תודות: 928 פעמים
קיבל תודות: 283 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

09/12/2021 2:30  
UserXp כתב:
*מתעניין לדעת על הדרך: רואה פה כבר כמה שמשתמשים בקודי דרך הסוני, מישהו יכול לספר חווית משתמש במיוחד לסטרימים של 4k HDR Dolby Vision, באמת עובד לכם חלק ..כמו מהמחשב או סטרימר או יותר טוב? (כמובן בלי קשר לבאג כאן)
...
את המעט שהרצתי (טלוויזיה בת שבוע) הכל רץ חלק ללא מיצמוצים. 4K HDR. לא ניסיתי משהו עם DV (פרט לנטפליקס).

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 612 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

גם לי זה קורה , אני משתמש בגרסה הכי חדשה 19.3

גם עם טלוויזיה של סוני . למדתי לחיות עם זה , זה לא קורה תמיד .

אשמח לדעת אם יש עידכון שמסדר את הבעיה המעצבנת הזו .

צריך לעשות STOP ואז PLAY והאודיו חוזר .

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #6 

UserXp כתב:

*מתעניין לדעת על הדרך:
רואה פה כבר כמה שמשתמשים בקודי דרך הסוני, מישהו יכול לספר חווית משתמש במיוחד לסטרימים של 4k HDR Dolby Vision, באמת עובד לכם חלק ..כמו מהמחשב או סטרימר או יותר טוב? (כמובן בלי קשר לבאג כאן)
...
מנגן מצויין 4K HDR + DV , כולל תכנים שמקודדים ב x265
נטשתי את הסטירמר הישן שלי , וגם את כל שאר הנגנים (VLC , Mx Player וכ'ו )
שבכלל לא הצליחו להעביר 5.1 אודיו - דרך הרשת .

שי-כ
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #7 

13/12/2021 13:18  
pessik כתב:
מנגן מצויין 4K HDR + DV , כולל תכנים שמקודדים ב x265
נטשתי את הסטירמר הישן שלי , וגם את כל שאר הנגנים (VLC , Mx Player וכ'ו )
שבכלל לא הצליחו להעביר 5.1 אודיו - דרך הרשת .
...
אין תמיכה בכל פורמטי הסאונד HD. איך אתה מסתדר עם זה? גם השלט של סוני מוגבל מבחינת הטמעת פקודות :?

pessik
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #8 

13/12/2021 21:59  
שי-כ כתב:
אין תמיכה בכל פורמטי הסאונד HD. איך אתה מסתדר עם זה? גם השלט של סוני מוגבל מבחינת הטמעת פקודות :?
...
האמת לא קריטי כ"כ בשבילי

אני מסתפק ב DTS ו Dolby Digital רגילים

בכל מקרה יש לי רסיבר ענתיקה טרום עידן ה HDMI ... :lol:

לגבי השלט של סוני - אני מפעיל קודי - בדיוק 2 קליקים בשלט . וזהו .

מה לעשות .. הזדקנתי .

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

UserXp כתב:
לא קשור לקובץ, בעיה מוכרת בפורום של קודי, לחלק זה קורה גם שקופצים אחורה/קדימה בזמן. נראה שהסרה של גרסה קודמת כמו 19.0 והתקנה לגרסה האחרונה עזרה לחלק מהמגיבים שם.

...
לי זה לא עבד עם קבצי remux, נתקע לגמרי.

גם סרטים דחוסים שהקודי במסך כן יכול להתמודד איתם - עדיין כל התפעול איטי ומעצבן לעומת הסטרימר. שים לב שצריך קצת מעל 100 מגה מהירות רשת כדי שיתנגן חלק לגמרי, אחרת מדי פעם יש תקיעות (אולי אפשר לעקוף את זה עם הגדרות באפר, זה קצת מסובך כי צריך להעלות קובץ הגדרות חיצוני לקודי דרך הרשת, לא ניסיתי). בסוף הביטרייט הממוצע של סרטים זה פחות מ-100 מגה, אבל יש קטעים שזה עובר את ה-100, וכשהייתה לי בעיה ברשת שהגבילה את המהירות של הסטרימר ל-100, כל פעם שהמהירות הייתה מגיעה ל-100 זה היה עושה תקיעה, וגם הקודי לא מתואשש מתקיעות כאלה בצורה יפה (בניגוד ל-VLC, שאומנם פחות נוח וגם נתקע, אבל לפחות עוצר, עושה buffering וממשיך). המסך מראש מוגבל ל-100 מגה, ככה שגם אם לא היה נחנק מסרטי remux, הייתה לו בעיה של מהירות רשת (אלא אם כן אתה מחבר אותו ל-wifi בתקן AC עם קליטה טובה).

חוץ מזה שהמסך לא יודע לנגן אודיו לא דחוס, אז אתה מוגבל ל-DD+ שזה חבל אם יש לך מערכת סאונד טובה.

UserXp
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

GalZohar@ תודה. בהחלט סגרת לי את כל הפינות ונראה שהתשובה שלך די חופפת לכל שאר המגיבים ברשת מ-reddit ועד לפורומים טכנים של Sony.👍
מקווה שסוני ילמדו מהטעות שעשו עם ה 100Mbit רשת וגם ה-WIFI-5ghz /ac שכולם רושמים שבעומס רצוף גם עושה בעיות אפילו אם אתה מחובר לפייבר 1-2.5Gb.
רציתי עוד טלויזיה אחת לחדר בלי מחשב וסטרימר חיצוני (מכאן ההתענינות בסוני), נראה לי של-2022 ירד מהפרק.

ל- @urielp ברור שהבעיה שלך אחרת לגמרי, ראיתי שעובדים שם בקודי על תיקונים-שיפורים לאדיו מול הדגמים של סוני שיצאו בגירסת 19.4, לאו דווקא שלך אבל לך תדע.

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

הפייבר לא קשור כי המגבלה של ה-100 מגה נוגעת לתוכן המגיע מהרשת הביתית. מהאינטרנט לא תמצא שירות שמספק תוכן במהירות של 100 מגה. אם המעבד גם ככה לא מתמודד עם remux אז אין באמת סיבה לתמוך במהירות הרלוונטית. מצד שני גם אין סיבה שלא ובתכל'ס למסכים כאלה יקרים אין סיבה שלא יידעו לנגן הכל ורק בשביל מקרה קצה נצטרך להוסיף עוד מכשיר שלם.

השילד אחלה סטרימר ומהווה אחוז קטן מהעלות הכוללת ולגמרי שווה את זה אם אתה רוצה לנגן תוכן remux. ויש גם פתרונות זולים יותר שלא תומכים ב-DV.

שי-כ
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #12 

מישהו מכם (בעלי הסוני) מצליח לסנכרן את השלט עם השלט של הוט? לא עובד לי בשום צורה, פרט להדלקה...

שלח תגובה

חזור אל “תוכנה - KODI”