Mi Q1 75 התרשמות

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
tascam
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

Re: Mi Q1 75 התרשמות

נושא שלא נקרא #16 

מי מייצר אותה עבור שיאומי ? כמה זמן האחריות ועל ידי איזה שירות ?
רב סרן-רועי קליין.
רועי קליין היה סגן מפקד גדוד 51 של גולני.בעת שהיית הגדוד ומס' גדודים אחרים בעיירה בינת ג'בל ניזרק רימון אל עבר בית בו נכחו קליין וגדודו, קליין זינק על הרימון בקריאת:"שמע ישראל" ונהרג.ובכך,הציל את שאר החיילים.

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

אנחנו יודעים רק מי מייצר את הפאנל: CSOT (TCL). אולי גם הם מייצרים להם את הטלווזיה, אבל זה לא ידוע. שיואמי קיבלו החלטה אסטרטגית להכנס לתחום הטלווזיות והם עושים את זה בכל הכוח האופייני להם, הם גם נהיו ענק פיננסי, לא אתפלא אם יש להם מפעל (למרות שהסיכוי לא גדול).

לגבי ה4K 120 HZ, צריך להזהר בהמלצה, זה לא גיימרים אלא מי שרוצה את הקונסולות של הדור הבא (SERIES X, PS5). כל השאר לא תומך בזה גם ככה וגם במחשב לקבל 120FPS על 4K זה לא משהו שבהישג יד של רוב הגיימרים. לגבי VRR זה נכון, אבל לא צריך לצאת מפרופורציות ובטח לא לרוץ להמליץ לאנשים להוציא עוד אלפי שקלים בגלל זה או לוותר על איכות תמונה. זה סה"כ עוד מאפיין שמוסיף לשיקולים, בדיוק כמו כל טלווזיה אחרת (גם מחיר זה "מאפיין").
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

shlomix (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

אין מחלוקת,זו לא טלויזיה לגיימרים כבדים נקודה. VRR באמת יותר חשוב מ120, לו בשל העובדה הפשוטה שכרטיסי המסך לא מסוגלים להריץ ב120 4k לפחות לא את המשחקים הגרפיים הרציניים.

אישית, כגיימר בלאי, אם יש קצת קריעות כי אין VRR, אני לא מצליח להרגיש, אני כן יכול לומר שהחוויה השתפרה, כמו משחקים לגמרי שונים, בשל השילוב של הקונטארס הגבוה, עם הבהירות החדות הצבעים והגודל.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

25/08/2021 14:33  
Huber כתב:
shlomix - אתה צודק. חלקית. אכן 120HZ לא כ"כ קריטי לרב הגיימרים, לעומת זאת תמיכה ב VRR לדעתי האישית זה MUST לכל טלוויזיה שמחברים אליה כל מכשיר גיימינג שהוא.

אם אתה לא יודע מה זה, בבקשה:

https://www.whathifi.com/advice/vrr-eve ... fresh-rate

שוב - כל זה רלוונטי רק למי שעומד לשחק על המסך.
...
הכוונה מי שמתכוון לשחק מ-PC? כי אני חושב ש-XBOX לדוגמה מוציא קבוע 60 ואז לא אמורה להיות הבעיה של חוסר התאמה שהם מדברים עליה.
שנים שיחקנו בקונסולות שונות מחוברות לטלויזיה ולא שמתי לב לשום בעיה עד שהמציאו את ה-VRR :-)

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #20 

הטלווזיה כן נותנת 120HZ ב 1440P ומטה, חשוב לזכור את זה (רזולוציה הרבה יותר ריאלית לPC, עם כל הכבוד ל DLSS).
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

avivgutman1987
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #21 

היי, רכשתי את הmi 75 אחרי שקראתי כאן את השרשור :-)
שאלה- יש המלצות להגדרות תמונה אידיאליות?

chenazran
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #22 

שלום @shlomix ,
אחלה דיווח..
האם תוכל לתת התרשמות גם לגבי צפיה בערוצים ישראלים 12, 13 וצפייה בערוצי הספורט?

LiranV
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

@shlomix @avivgutman1987
אתמול בדקתי ויצא עדכון תוכנה לטלוויזיה שבין היתר משפר את מהירות התגובה של הטלוויזיה ומוסיף עברית, ממליץ לעדכן.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

11/09/2021 12:03  
LiranV כתב:
@shlomix @avivgutman1987
אתמול בדקתי ויצא עדכון תוכנה לטלוויזיה שבין היתר משפר את מהירות התגובה של הטלוויזיה ומוסיף עברית, ממליץ לעדכן.
...
אשמח להסבר מהי מהירות תגובה של טלוויזיה. פעם ראשונה שאני נתקל במושג הזה. אתה מתכוון אולי למערכת ההפעלה שפועלת מהר/חלק יותר ?

LiranV
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #25 

@ChinggisKhan כן, לפני העדכון למשל היו מצבים שבניגון תוכן "כבד" 4K למשל, אם הייתי מגביר את הווליום או פותח תפריט הגדרות יכל לקחת לה כמה רגעים להגיב. עכשיו מרגיש לי חלק יותר.

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #26 

ביקורת חדשה בסיסית באנגלית:

ועוד אחת חדשה לדוברי הרוסית (הQ1 התחילה להמכר שם לפני בערך חודש וחצי):

מדריך כיול והגדרות תמונה לדוברי הספרדית (זאת המלצתו כמובן, כל אחד יגדיר אחרת):

וזאת הביקורת הלא רעה שלו (ניתן להפעיל תרגום):

והביקורת שלי? נו תגיע עם הזמן. בינתיים אני יכול להגיד שאני מרוצה והיא טובה מאוד למחיר, לא תחליף למי שמחפש את הטופ אך זה לא מאוד רחוק ומאוד מפתיע לקבל כזו תמונה בכזה מחיר לגודל (וכן, 75" זה ממש לא גדול). מה שכן דורש התעסקות עם ההגדרות תמונה כדי לקבל תמונה טובה.

shlomix (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #27 

11/09/2021 0:14  
chenazran כתב:
שלום @shlomix ,
אחלה דיווח..
האם תוכל לתת התרשמות גם לגבי צפיה בערוצים ישראלים 12, 13 וצפייה בערוצי הספורט?
...
עיבוד התמונה בסיסי ביותר, לפי ביקורות עיבוד התמונה בסמסונג SONY וLG טיפה יותר טוב.
אבל בפועל רואים ממש טוב ערוצים רגילים, התנועה נראית טבעית, יחסית חד לרזולוציה והגודל, אין את המחלה של Dirty screen effect כמו בסמסוג שזה מעולה לספורט. הגדרות החלקה וצבע אצלי על standard.

shlomix (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #28 

11/09/2021 12:03  
LiranV כתב:
@shlomix @avivgutman1987
...
תודה רבה , אתה יכול להגיד מה הגרסה אצלך? ניסיתי לעדכן ולא מצא לי גרסה חדשה.

LiranV
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #29 

@shlomix
Build
QTG3.200305.006.2168

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #30 

זו גם הגירסה אצלי, עדכון אבטחה של גוגל ממרץ וקרנל מחודש מאי. זה ישר הגיע לי כשהתקנתי את הטלווזיה, אז אני מניח שזה לא עדכון חדש. אני לא בונה על שיואמי לגבי עדכונים וחבל. לצערי הכל נראה ממש, אבל ממש טוב מהנגן הפנימי. בחיבור של המחשב בסלון זה כאב ראש לנגן HDR, לא עובד טוב ולא נראה טוב כמו הנגן הפנימי שהוא די מוגבל, חבל. אני לא מנוי לשום שירות טלווזיה, אבל התקנתי את האפליקציות של שלושת ערוצי הטלווזיה בישראל, ולאחר כיול הגדרות זה נראה לא רע בכלל, לא מה שתיארו בביקורות. לקבל את קרן מרציאנו ב120 פריימים לשנייה ובהירות גבוהה זה תענוג :) לא יודע מה יש לאנשים נגד מנגנון החלקת תמונה, הפחד משינויים גורם להם להתקע בפרימיטיביות, בדיוק כמו הCD מול התקליט, המצלמה הדיגיטלית מול מצלמות הפילים. וככה גם נראים הסרטים אל מול הדמואים של היצרניות שמראים מה הטכנולוגיה יכולה לעשות, אין צבעים עזים, אין חדות, אין רזולוציה גבוהה בתנועה חדה (FPS) וזה אומר שממש מתסכל לראות את הSTUTTERING כשצופים ב24 FPS. מנגנון ההחלקת תמונה גורם לעסק להראות פשוט הרבה יותר טוב, גם על מינימום.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”